BAN PROBLEMİ

Bot hesaplarınla, Main hesaplarını (ana karakter, pazar karakter, şaman karakter vb.) aynı ip üzerinden bağlamamalısın. IP değişikliğinin basit bir yolu var; modemini kapatıp açman. Bot hesapları ile ana hesap arasında köprü hesap kullanabilirsin. Eğer 2 bilgisayara sahipsen Bot hesaplarını Telekom internetinden, ana hesabını da telefon internetinden bağlayıp aktarım yapman daha güvenilir olabilir.

Özetlemek gerekirse Bot karakterlerin 123 ip adresindeyken, 123 ip adresinden bottaki itemleri ana karakterine aktar. Daha sonra modemini resetle ve 345 ip adresinden ana karakterine gir. Bota devam edeceksen bir kez daha modemini resetle ve 567 ip adresinden bot kasmaya devam etsin. ***(Sayılar sadece örnek)*** Daha detaylı yardıma ihtiyaç duyarsan özelden yazabilirsin.
      Software Engineering Student
      Bu sene çok artış var yang satsan bile sabaha gümmlüypr çok satarsan,aktarma usüllerinde çok ama çok değişiklik var eğer gerçekten işi bilmezsen aktarırken ve devamlı aynı krktere yüklersen malesef gümlüyor prox gibi uygulamaları kullanmalısın bunlar buyuk oranda senin zararını hafife alır bende 120 130 won banlattım fakat gerçekten aktarma usüllerini geçen senelere oranla bu sene daha detaylı öğrendim bundan sonra ban yer miyim hayır,neler yaaprsam ban yiyeceğimi öğrendim mi kesinlikle evet.

kerdd schrieb:

Bu sene çok artış var yang satsan bile sabaha gümmlüypr çok satarsan,aktarma usüllerinde çok ama çok değişiklik var eğer gerçekten işi bilmezsen aktarırken ve devamlı aynı krktere yüklersen malesef gümlüyor prox gibi uygulamaları kullanmalısın bunlar buyuk oranda senin zararını hafife alır bende 120 130 won banlattım fakat gerçekten aktarma usüllerini geçen senelere oranla bu sene daha detaylı öğrendim bundan sonra ban yer miyim hayır,neler yaaprsam ban yiyeceğimi öğrendim mi kesinlikle evet.

Prox da boş kanka Prox kullansan bile ticaret yaptığın çar banlandığı zaman oradaki tüm hesaplar da güme gidiyor 2 haftada belki 30 40 karakter kaybettim...
      :thumbdown: :thumbsup:

asilcan schrieb:

kerdd schrieb:

Prox da boş kanka Prox kullansan bile ticaret yaptığın çar banlandığı zaman oradaki tüm hesaplar da güme gidiyor 2 haftada belki 30 40 karakter kaybettim...

Proxfier kullan aktarma taktikleri 2017 ile 2018 sonu aynı şekilde değil çok şey değişti aktarımda,yazamıyorum hemen burdda okuyorlar lonca bankasını bile yazdım burda 1 saate kalmadan bankayı kapattılar ne desek okuyorlar öyle söyleyim.

indeks34 schrieb:

geçen sene farm bota bırakıyodum 4-5 tane hesabı 4-5 günde 1 tane hesap ban yiyordu diğerleri ban yemiyodu aynı ip üzerinde biraz ara verdim tekrar başladım şimdide vadiye bırakıyorum çarları tak hepsi aynı anda gümlüyor anlam veremedim ip degiştirmeme rağmen

Hiç inandırıcı değil. Metin2'de bu yıllardır böyle. Aynı IP üzerindeki tüm hesaplar cezalandırılıyor. Hatta bir youtuber'ın başına da buna benzer bir durum gelmişti. Ticareti olmayan bir eşyayı kullanmak üzere hack kullanmış bır hesaba kendi hesabından giriyor (metal satışı vs. gibi), 2-3 gün sonra hack kullanılan hesap ban yedikten sonra onun hesabı da ban yiyor(sonra ticketla durumu düzeltiyor).

Özetlersem bu bahsettiğim şey SİSTEM BANI.
      Software Engineering Student