Oynadığım servere dazyshield koruması geldi. +10k Online

Oynadığım servere dazyshield koruması geldi. +10k Online

Merhabalar m2bob takımı. Benim oynadığım serverde son güncellemeden sonra oyuna girerken "sunucuya bağlanıyorsun" da kalıyor. Her yöntemi denememe rağmen çözemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Error : Connecting to server...

Site : https://metin2blade.com/site/index

@Slait

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „RdH“ ()

O zaman forumda private server başlığını kaldıracaklar. Madem yardımcı olmuyorlar kaldırsınlar komple herkes Tr oynasın. Böyle saçma şey olamaz yıllardır m2bob kullanıyorum şu dazyshield çıktı çıkalı bi türlü aşamadılar. Koskoca gameguard ı falan aşıyorlar ama konu dazy veya svside gelince aşamıyoruz diyorlar. Bana hiç mantıklı gelmiyor.

RdH schrieb:

O zaman forumda private server başlığını kaldıracaklar. Madem yardımcı olmuyorlar kaldırsınlar komple herkes Tr oynasın. Böyle saçma şey olamaz yıllardır m2bob kullanıyorum şu dazyshield çıktı çıkalı bi türlü aşamadılar. Koskoca gameguard ı falan aşıyorlar ama konu dazy veya svside gelince aşamıyoruz diyorlar. Bana hiç mantıklı gelmiyor.

M2Bob dazyshield veya svside için bir sistem geliştirdiği gibi güvenlik sistemlerine yeni bir güncelleme geçerler.

Slait her gün onunla uğraşamaz

En iyi yolu bunların güvenliğini aşan programı satan kişilerden satın almak.
      Aylık veya tek seferlik bir ödeme ile o sunucuda sorunsuz botunu kullanırsın.

Diğer kullanıcılar orada olamayacağı için piyasa senin elinde olur.

Dolandırıcılara dikkat et.
      Aldığın exelerde virüs olabilir ona dikkat et :)
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

İTEMCİ BOTU

@Zynix öncelikle yorumun için teşekkür ederim. ancak dazyshield koruması satanlara güvenmiyorum o yüzden m2bob alıyorum. bir de benim şanssızlığımdan mesela bi sv başlıyorum m2bob çalışıyor sonra 2-3 gün geçmeden hile koruması geliyor giremiyorum. uzun lafın kısası yani sürekli güncellemesin sadece 1-2 gün bota bırakacak süremiz olsa yeterli olur. 1-2 günlük full time farm yaptığımda tüm serverin önüne geçiyorum zaten. tek sıkıntı işte 1-2 gün botun aktif olabilmesi.
      Spoiler anzeigen

RdH schrieb:

@Zynix öncelikle yorumun için teşekkür ederim. ancak dazyshield koruması satanlara güvenmiyorum o yüzden m2bob alıyorum. bir de benim şanssızlığımdan mesela bi sv başlıyorum m2bob çalışıyor sonra 2-3 gün geçmeden hile koruması geliyor giremiyorum. uzun lafın kısası yani sürekli güncellemesin sadece 1-2 gün bota bırakacak süremiz olsa yeterli olur. 1-2 günlük full time farm yaptığımda tüm serverin önüne geçiyorum zaten. tek sıkıntı işte 1-2 gün botun aktif olabilmesi.

M2BOB ile beraber çalışan programları satanlar var.
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

İTEMCİ BOTU