Kart Seti Beta Ne işe Yarıyor ?

indeks34 wrote:

@Zynix merhaba farkındaysan ilk başta 1 tane okey kart setini boşa yemiş oldu onu nasıl engelleriz ilk başta manuel olarak kullandın seti daha sonra botta kullandı seti 1 tane set boşa gitmiş oldu

Merhaba düşündüğünüz gibi bir hata yok.

Ben okey oyunu penceresini açtıktan sonra başlattığım için öyle oldu . El alışkanlığı diyelim :)

Okey penceresini açıp başla demenize gerek yok.
      Okey penceresini 1 kere açıp M2BOB menüsünden okey botunu başlatmanız yeterli.

Eğer benim gibi hata yaparsanız 1 setiniz boşa gidecektir .
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

Show Spoiler

babageni wrote:

Çalışıyor ama farklı renkte olan kartları izlemime göre oynamıyor.
      Örnek: 3 mavi 3 kırmızı 3 sarı renkte olanları ben hiç görmedim oynadığını...

Sanırım düzeltmem lazım müsait bir zamanımda el atacağım..

Merhaba

M2BOB\Resources\Scripts\okeycard.py bölümünde herkesin erişimine açık bir şekilde bulunuyor.

İstediğiniz gibi düzenleyerek istediğiniz hamleleri yaptırabilirsiniz.
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

Zynix wrote:

Show Spoiler

babageni wrote:

Çalışıyor ama farklı renkte olan kartları izlemime göre oynamıyor.
      Örnek: 3 mavi 3 kırmızı 3 sarı renkte olanları ben hiç görmedim oynadığını...

Sanırım düzeltmem lazım müsait bir zamanımda el atacağım..

Merhaba

M2BOB\Resources\Scripts\okeycard.py bölümünde herkesin erişimine açık bir şekilde bulunuyor.

İstediğiniz gibi düzenleyerek istediğiniz hamleleri yaptırabilirsiniz.

Zynix hocam ayarlamasını nasıl yapıyoruz detaylı yardımcı olabilir misin python falan demişsin o kadar bilgim yok da okey botunu nasıl verimli çalıştırablirim yardımcı olursan sevinirim hangi aşamaları izlemem gerekiyor?
      hocam delayı senin gibi 200 yapıyorum mantıgı nedir bunun ne olamsı gerekir degeri ayrıca ilk çarla oynadım fakat diger carlara girip tıkladıgımda using such a delay ( 200) yazıyor ve okey botu baslamıyor sonra script ending yazıyor neden hatayı veriyor oynayamıyorum
      Show Spoiler

AlırımBiDal wrote:

This feature doesn't work currently, however, it's planned to add it during the next days. visit the m2bob forum for more information.

diye bi hata veriyor??

Botu son sürüme güncelle.

Delay değeri en az 500 olacak şekilde kullanın.
      Ayrıca python bilmeden düzenleyebilme şansınız yok.

Delay düzeyini 1100 1200 arası kullanabilirsiniz başlamadan önce oynayacağınız set miktarınız yazınız örneğin envanterınızda 10 adet set varsa 10 yazın delay de 1100 yapabilirsiniz daha sonra event yazısına tıklayıp ekranı açın daha sonra okey botunda start verebilirsiniz.
      Okey eventinin mevcut devam ettiği serverda bu şekilde kullanabilirsiniz.

KIZILPENCE wrote:

Delay düzeyini 1100 1200 arası kullanabilirsiniz başlamadan önce oynayacağınız set miktarınız yazınız örneğin envanterınızda 10 adet set varsa 10 yazın delay de 1100 yapabilirsiniz daha sonra event yazısına tıklayıp ekranı açın daha sonra okey botunda start verebilirsiniz.

örneğin önce okey oyunu başlatıp sonra bottan okey event dediğimde hem ben okey oyunu başlattığımda bi okey kartı gidiyor hemde bottan okey evente başlattığımda bi set gidiyor. normal şekilde yapsam bile önce bottan çalıştırıp sonra okey evente bastıgımda yine 2 set gidiyo her oyunda 1 set boşa gidiyor
      Show Spoiler

AlırımBiDal wrote:

KIZILPENCE wrote:

örneğin önce okey oyunu başlatıp sonra bottan okey event dediğimde hem ben okey oyunu başlattığımda bi okey kartı gidiyor hemde bottan okey evente başlattığımda bi set gidiyor. normal şekilde yapsam bile önce bottan çalıştırıp sonra okey evente bastıgımda yine 2 set gidiyo her oyunda 1 set boşa gidiyor

@AlırımBiDal

Aynı konuyu okumadan yorum yazıyorsun :)

Alttaki linke tıkla.

Zynix wrote:

Show Spoiler

AlırımBiDal wrote:

KIZILPENCE wrote:

@AlırımBiDal

Aynı konuyu okumadan yorum yazıyorsun :)

Alttaki linke tıkla.

Teşekkürler :)))))