Pazarı taratırken 50 defa oyundan atıyor

arly schrieb:

pazarin hepsini taramaya çalıştıgında oluyor o . Ticaret camı bile kullansan aynısını oluyor. o yüzden pazardan uzak bir yerde kullanarak yakınlardaki shop sayısını azalt . sonra başka bi yere gidip pazarın geri kalanı taratabilirsin.

Öyle de çok zaman kaybı oluyor ve çok uğraştırıyor maalesef.

KIZILPENCE schrieb:

Oyun seçeneklerinden pazarları gizleyip o şekilde searchot kullanmayı deneyip sonucu yazabilirsiniz

Her şey gizli durumda, haritalar 2 tarafta da kapalı durumda, bilgisayarı veya clienti kastıracak hiçbir şey yok. Özellikle CH1'de daha hesaba girer girmez başlattığım taramada bile bazen 2-3 saniyede 1 pazarı anca tarıyor. Özellik çok iyi, oyundan atma vs. olmasa 2 dakikanın içinde 500 tane pazarı rahat bir şekilde tarıyor ama bu şekilde kasma ve oyundan atmalarla birlikte biraz abartı olacak ama 10 dakikada 1 kez bile tarayıp eşyaları alamıyorum.

NCT schrieb:

Merhaba :)
      Bu hataya kısa evvel bende yakalandım. Çözümü ne derseniz pazar karakterinin bulunduğu slotu sıfırlayıp başka bir slota ekledim düzeldi. Sizde deneyin lütfen

Başka bir cliente aldım, biraz deneyimleyip buraya sonucu yazarım, teşekkürler