Min 30 client Metin2 PC Önerisi

Min 30 client Metin2 PC Önerisi

Şimdi beyler bana minimum 30 Client açabilecek bir pc lazım anakart işlemci ekran kartı önerirseniz çok makbule geçer (Max Bütçe 5-7 Bin arası)-(M2bob dan hide seçeneğini seçmeden açması lazım ama)

Kullandığım pc {
      i7 3770 - 8gb ram - gt630 ekran kartı - 1tb hdd} var 6 clientten fazla açınca pc kafayı yiyor ne film izleniyor ne discort dan arkadaşlarla konuşabiliyorum sesim takılıyor.

Ve neye göre seçim yapmalıyım bileşenlerde bunuda açıklarsanız kıymetli yorumlarındız da çok iyi olur (Örn. işlemci 10ghz olsun 100gb ram olursa daha çok açarsın tarzında)
      Öncelikle neden gizleme seçeneğini kullanmadığını anlatabilir misin?

Bütçenin en büyük kısmını işlemciye ayır.
      8GB RAM bile 30 Client için fazlasıyla yeterli olacaktır. (Hide)
      Metin2 dışında başka bir şey için almıyorsan kesinlikle ekran kartı alıp boşuna masraf yapma.
      HDD yerine SSD tercih edin.
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

İTEMCİ BOTU

Oynadığım her 2 pvp den 1 inde code geldiği zaman sağ alttan bildirim gelmiyor kodu yazmadığım zaman oyun atıyor(Ve bazı pvplerde oto login olmuyor) tek tek uğraşmamak için ekranı görmem lazım şuan ki pc de 2.monitöre atıyorum mt2leri + hide basmadığım zaman haz alıyorum izlemekten :)

Ve teşekkürler yorumun için