Okey etkinliği süresince yaşanan problem hakkında açıklama

Okey etkinliği süresince yaşanan problem hakkında açıklama

Herkese iyi akşamlar mevcut okey etkinliği bitmiştir umarım herkes memnun mutlu şekilde sonuçlar almıştır :) Okey eventi süresince bir çok bot kullanıcısının özellikle stok hesaplarının id şifrelerinin değiştirilmesi durumuyla karşı karşıya kaldığını duyduk bununla ilgili açıklama bellidir oyun yönetiminde bir kişi ve ya kişiler en üst kısımdaki bu adımları yapmaktadır buradan da bir mesaj olması ümidiyle. Aynı şekilde durumla karşılaşmamak adına stok hesaplarınızı maili onaylanmış şekilde alın lütfen herhangi bir şifre değişiminde oyunun websitesi üzerinden tekrar şifre değişim talebinde bulunmanız mümkün olacaktır. Stokları alıp sitelere satıp para aldıkları çok açıktır artık içeride her kim yapıyorsa bu durumun mevcut makamını tehlikeye attığınıda ona hatırlatmak isterim herkese iyi forumlar iyi haftasonları dilerim. :)
      Ek olarak ara vermeden tam gaz herkes devam etsin Türk'ün oyununda ticaretinde bizden başka kimsenin kazanamayacağını göstermeye devam edelim.

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

Ga lardan biri yaptiginin kanaatindeyim evet basima geldi var boyle bi durum bayanlardan supheliyim o kendini cok iyi biliyor.Derindarbe ne kadar kotu bilsekte sinirini bilen adapli biri yeri gelir evet karisir karismasi gerekir dibini cikartir ama genelde burda harclik cikaran insanlarida biliyor ogrencileride bana gore kotu olan o kisi degil onun alcak kalpliliginden yararlanan takimi takimda biri var serefsizlik yapan 99 wonluk hesaba giriyorum sifre yanlis diyor... Mail onaysizlari goturuyorlar galiba modun dedigi gibi onaysizdi o.
      Oyundan tanıdığım ve sevdiğim bi abimin başından geçeni yazayım buraya, konuyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu abim hayatında bot kullanmamış hesapları tamamen temiz, 6-7 adet farklı +100 seviye karakteri bulunmakta. Kendisine uygun fiyattan okey kutsama vb satardım. Bir gün bu okeyleri stokladığı hesabı ban yiyor, sebebinde ise aynı bağlantı kullanılarak bot hesap ile ticaret yapmak. Adamın +200 wonluk stoğunu banlıyorlar.
      GA ların biri farketti ve banladı kanaatimce
      Anadoluda 99 won sattıktan 30dk sonra şifrem değiştirildi. 3-5 gün öncesinde arkadaşım söylemişti çocukla dalga geçmiştim şifreni unutmuşsun sen diye benimde başıma gelince doğru olduğunu anladıydım herkese yapmışlar demekki hepimize geçmiş olsun.
      Geçen senede bu aylarda uzun bir süre sistem banı yerken 1500 Tllik bi stoğum banlanmıştı 6-7 kasa hesabımı banladılar aradan 15-20gün geçti hepsini açıp içlerini temizlemişler. Bence bunu yapan 1 kişi filan değil hepsi birbirini biliyor