M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

Evet arkadaşlar benimle aynı fikre sahip olan arkadaşlar bu konu altında toplanabilirsek sesimizi daha iyi duyurabiliriz yabancı forumlardada aynı konular mevcut herkes aynı sorundan şikayetci bir şansımızı deneyelim en kötü bir bilgi almış oluruz,Free sürümün süresi oldukça fazla ve sürekli free sürümü deneme amaçlı değilde adamlar bildiğin 2 günde bir dll değiştirerek kullanıyor free indirme yerine premium hesap alıp indirme yapıyorlar yani 5dk da m2bobunu yeniliyor adam,özellikle turkey serverinde okey yapan arkadaşlar için oldukça zor oluyor bu durum çünkü adamlar iç içe 5 6 hesap bırakmış durumda.Eklemek istediğiniz şeyleri yorumda belirtirseniz sevinirim. :) iyi forumlar :P

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

+1 de benden. Eger ki free sürümün amacı gercekten botu tanıtmak ise bunun icin internette yeterince kullanım videosu mevcut bana kalırsa. Yeterli olmadıgını düsündügünüz takdir de ise gerek forumda klavuz ile gerekse tamamlayıcı olarak olusturulan rehberler ile tanıtım ve bilgilendirme saglanabilir. Free sürüm tamamen gereksizdir ve biz ücretli bot kullanıcıları icin soruna yol acmaktadır.
      Gündeme daha önce gelmişti lakin bununla alakalı bir yaptırımın olup olmayacağını zaman gösterecektir

Herkese iyi geceler bu konuyla alakalı ciddi geri bildirimlere ihtiyacımız var konu bugün tekrar gündeme taşınmıştır free sürümün neden kaldırılmasını istiyorsunuz ve ya süresinin azaltılmasını istiyorsunuz bizlere ciddi kaydadeğer bilgiler sunun lütfen
      @KIZILPENCE İnternette bot ile ilgili aşırı fazla bilgilendirme videosu mevcut zaten free versionu adamlar çok hızlı bir şekilde şöyle yeniliyor; Şimdi 2 günde bir dosya indirmesi gerekiyor free sunucudan 1 2 saatini alıyor bu olay fakat internette o sitenin bir sürü premium hesabı mevcut ayreten dönüştüren siteler var linki giriyorsun free yerine premiumdan download etmeni sağlayan olkuça fazla site var bunları sana özelden atabilirim adamlar 2 günde bir 5dk sürmeden m2bobunu yeniliyor ve botunu kuruyor hiçbir ücret ödemeden.Nasıl bi kanıt istiyorsunuz?

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

Post was edited 1 time, last by “Simyager” ().

@KIZILPENCE

Free kullanım maksimum 2-3 saat ile sınırlandırılmalı. Yeni DLL ekleyerek kullanıma devam edilememelidir. (beğenen böyle de beğenir ki youtube üzerinde bir çok video var.)
      Premium kullanıcılarının kazancı azalmakla birlikte, daha çok göze batıp oyuna yeni başlayan kişileri de oyundan uzaklaştırmakta.

Buna karşılık olarak bobun fiyatını da arttırsanız itiraz eden olmaz diye düşünüyorum.
      Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.
      Mustafa Kemal ATATÜRK

-Neverstop- wrote:

Buna karşılık olarak bobun fiyatını da arttırsanız itiraz eden olmaz diye düşünüyorum.

Bob un fiyatının artırılmasına baştan benim itirazım var. Günde sadece 2 tl kazancla bile bobun 3 aylık keyinin parasını cıkarmak mümkün oldukca basit bir islem. Fakat senin yada bir baskasının kazancıyla program üreticisinin dogru orantılı olarak fiyat belirlemesi uygun olmaz. Bu olay bir kısım bencilliğe girer ve uzun vade de program kullanıcısının azalmasına yol acar. Evet bu senin icin iyi birsey ne kadar az kullanıcı o kadar fazla kazanc fakat üretici icin aynı sekilde degil malesef. Biraz da bu isi hırs yada cok fazla kolay para icin degil de gercekten zor durumda olup sadece harclıgını cıkarmak icin yapmaya calısan insanlar var. Bunlarıda göz önünde bulundurarak istekte bulunursak cok uygun olur diye düsünüyorum.
      Ama free sürümü hicbir sekilde desteklemiyorum bunu da tekrar belirteyim burdan. Bircok sebebini bizim sıralayabilecegimiz gibi bence üreticilerde gayet iyi biliyorlar. O yüzden sebep sunmak yerine ne kadar cok premium bot kullanıcısının bundan rahatsız oldugunu belirtmemiz yeterli olmalı. @KIZILPENCE
      Free Sürüm sadece deneme amaçlı olmalı bu yüzden sadece bir kaç saatlik olmalı sabit saatlerde bobu denemesi için.
      şuan free sürüm olduğu için her köşede bob kullananlar var ve bu bizide etkiliyor göstere göstere kullanıyorlar çünkü . kesinlikle öneriye katılıyorum

Simyager wrote:

Evet arkadaşlar benimle aynı fikre sahip olan arkadaşlar bu konu altında toplanabilirsek sesimizi daha iyi duyurabiliriz yabancı forumlardada aynı konular mevcut herkes aynı sorundan şikayetci bir şansımızı deneyelim en kötü bir bilgi almış oluruz,Free sürümün süresi oldukça fazla ve sürekli free sürümü deneme amaçlı değilde adamlar bildiğin 2 günde bir dll değiştirerek kullanıyor free indirme yerine premium hesap alıp indirme yapıyorlar yani 5dk da m2bobunu yeniliyor adam,özellikle turkey serverinde okey yapan arkadaşlar için oldukça zor oluyor bu durum çünkü adamlar iç içe 5 6 hesap bırakmış durumda.Eklemek istediğiniz şeyleri yorumda belirtirseniz sevinirim. :) iyi forumlar :P

sırf suraya şu konuya mesaj yazmak için girdim hadi yazmayayım diyorum tutamıyorum kendime , bazı arkadaşlar metin2 hileyi sadace bu forumdan itibaren sanıyorlar :D , şuan m2bob un free si dışında metin2 re de açık 3 farklı beleş hile var , ve bu 3 free hilenin 2 sinde hızlı koşma ve çekme 7x gibi şeyler aktif her gördügünüz hileyi m2bob free sanıyorsunuz m2bob free kalksa bilen o dedigin yerdeki hileler kalkmıcak ve bu hileler free nasıl para kazanıyorlar derseniz yurtdışındaki link kısıtlama servislerinden kazanıyorlar ve bu free hileleri şuan binlerce kişi kullanıyor , yoksa free bob kapanmış kapanmamış hiç bir şey farketmeyecek m2bob free yı kullanan arkadaşlarımız o botların freelerni kullnacaklar