M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

Simyager schrieb:

Evet arkadaşlar benimle aynı fikre sahip olan arkadaşlar bu konu altında toplanabilirsek sesimizi daha iyi duyurabiliriz yabancı forumlardada aynı konular mevcut herkes aynı sorundan şikayetci bir şansımızı deneyelim en kötü bir bilgi almış oluruz,Free sürümün süresi oldukça fazla ve sürekli free sürümü deneme amaçlı değilde adamlar bildiğin 2 günde bir dll değiştirerek kullanıyor free indirme yerine premium hesap alıp indirme yapıyorlar yani 5dk da m2bobunu yeniliyor adam,özellikle turkey serverinde okey yapan arkadaşlar için oldukça zor oluyor bu durum çünkü adamlar iç içe 5 6 hesap bırakmış durumda.Eklemek istediğiniz şeyleri yorumda belirtirseniz sevinirim. :) iyi forumlar :P

sırf suraya şu konuya mesaj yazmak için girdim hadi yazmayayım diyorum tutamıyorum kendime , bazı arkadaşlar metin2 hileyi sadace bu forumdan itibaren sanıyorlar :D , şuan m2bob un free si dışında metin2 re de açık 3 farklı beleş hile var , ve bu 3 free hilenin 2 sinde hızlı koşma ve çekme 7x gibi şeyler aktif her gördügünüz hileyi m2bob free sanıyorsunuz m2bob free kalksa bilen o dedigin yerdeki hileler kalkmıcak ve bu hileler free nasıl para kazanıyorlar derseniz yurtdışındaki link kısıtlama servislerinden kazanıyorlar ve bu free hileleri şuan binlerce kişi kullanıyor , yoksa free bob kapanmış kapanmamış hiç bir şey farketmeyecek m2bob free yı kullanan arkadaşlarımız o botların freelerni kullnacaklar
      Şunu yazmak için üye oldum bende premium kullanıcısıyım fakat abi kımse kusura bakmasın durup durup boş muhabbet yapıyorsunuz neden mi?

Premium kullanıcının yanında free versiyon kullanan bir kullanıcı bota bırakınca pek bir fark olmuyor free kullanana bir şey dusmuyor.. Free versiyon kaldırılınca ne mi olacak ?

Adam ben zaten burdan kazanıyorum deyip premium m2bob vea m2 xxxx botunu alacak bu sefer daha kötü bir durum olacak hiç bir şey düşmeyecek emin olabilirsiniz premium'un tadını alan ergen tayfa size bize hiç bir şey kastırtmayacak bu sözümü ve yazımı free versiyon kaldırılınca göz onunde bulundurursunuz.

Hayır ne sanıyorsunuz free kalkınca adam bot alıp kurmayacak felan mı sanıyorsunuz ? onu merak ediyorum şahsen ben free kullansam kaldırılınca ya diğer hileyi yada m2bob u alırdım pc yi kapatıp gitmezdim ;)
      Free kullanana birşey düşmüyormu buraya üşüşen freeci arkadaşlar boş muhabbet yapmayın turkeyde 400 botcu varsa okeyde 300 ü free kullanıyor dolaşın slotları anlarsınız benim için bi skntısı yok sadece bota para verip o işi yapanlar var veya başka iş farketmez biz para veriyoruz adam 2 güne bir free yeniliyor olay bu :)
      Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

erhan01 schrieb:

freeciler üşüşmüş.
      free kalksa diğer hileler gelir ... yok onlarda premium alıp daha beter olur geçin bu ayakları

dostum konuyu açan arkadaşımız fikirlerinizi paylaşın yazmış , bizde fikirlerimizi paylaşıyoruz burası forum ayrıca herkes özgürce fikir beyan eder , free sürümünü sadace türklermi kullanıyor sanıyorsunuz almanlar romanlar diger gf ülkelerinde free kullanan yokmu sanıyorsunuz , bu konu bu forumda 3 yıldır durmadan paylaşılan bır konu durmadan forumda aktif olan bir konu , eger @Slait kaldırmak isteseydi şimdeye kadar kaldırırdı ki link kısıtlaması ve indirme sitesindende para kazanıyor adam 1 ayda 1 kişi sadace 15-16 kez indiriyor 1 k free oyuncu olsa tüm ülkelerde ki daha fazladır bu 16-17 ülke var çünkü ben en düşük orandan yazdım , yani bu ortalama aylık 15-16 bin indirme ye denk gelir en az oda , 100mb ile 1000 mb arası bin indirmeden 5 euro kazanıyor almanya gibi ülke vatandaşları sadace ındırmeden 75 euroyla 100 euro arası uploaded kazanır link kısıtlaması ve reklam gelirleri hariç kazanıyor adam sadace free kullanımdan 30-40 tane premıum aylık hesap kadar para kazanıyor slait niye kaldırsın ?

laroxy schrieb:

erhan01 schrieb:

freeciler üşüşmüş.
      free kalksa diğer hileler gelir ... yok onlarda premium alıp daha beter olur geçin bu ayakları

dostum konuyu açan arkadaşımız fikirlerinizi paylaşın yazmış , bizde fikirlerimizi paylaşıyoruz burası forum ayrıca herkes özgürce fikir beyan eder , free sürümünü sadace türklermi kullanıyor sanıyorsunuz almanlar romanlar diger gf ülkelerinde free kullanan yokmu sanıyorsunuz , bu konu bu forumda 3 yıldır durmadan paylaşılan bır konu durmadan forumda aktif olan bir konu , eger @Slait kaldırmak isteseydi şimdeye kadar kaldırırdı ki link kısıtlaması ve indirme sitesindende para kazanıyor adam 1 ayda 1 kişi sadace 15-16 kez indiriyor 1 k free oyuncu olsa tüm ülkelerde ki daha fazladır bu 16-17 ülke var çünkü ben en düşük orandan yazdım , yani bu ortalama aylık 15-16 bin indirme ye denk gelir en az oda , 100mb ile 1000 mb arası bin indirmeden 5 euro kazanıyor almanya gibi ülke vatandaşları sadace ındırmeden 75 euroyla 100 euro arası uploaded kazanır link kısıtlaması ve reklam gelirleri hariç kazanıyor adam sadace free kullanımdan 30-40 tane premıum aylık hesap kadar para kazanıyor slait niye kaldırsın ?

hocam diğer ülkeler beni ilgilendirmiyor zaten ama premium ücreti zaten diğer ülkelerdeki playerların kazancını göz önüne alırsak bobda ep de çok ucuza denk geliyor bunlar ayrı konular.
      @Slait kazanması ve kazancı zaten bizi mutlu eder ama bununda birçok seçeneği var. sen indirmeden örnek vermişsin haklıda olabilirsin fakat ücretten indirip sürümdende kazanabilir . haftanın 1 günü 12 saat free sürümü açıp yine reklamından cartından curtundan kazanabilir
      Free kullanan ve bunu her yerde tüm özellikleri açık kullanınca bizi etkiliyor .hem oyun yönetiminin dikkatini çekiyor hemde her adım başı bot kuruyorlar. hatta göstere göstere senin içine bile kuruyorlar
      vallahi ben kullandıgım zaman yüzde 90 m2bob premium kullandım çok nadir kullandım m2bob un freesini , m2bob premium kullanmadıgım zaman ise başka bir hilenin bedavasını kullanıyorum çünkü m2bob un free süremü hiç bir işime yaramıyor neden mi hızlı koşması yok ,hızlı vurması yok ,tek elle vurma yok , farm botu yok , maden botu yok ,itemleri satma olayı yok bedava botta herşey kapalı zaten :D , tek açık olan özelligi çekme düz vuruş walk hack zaten bu içinize bot kuranların m2bob oldugunu nerden biliyorsunuz ?
      @laroxy Hocam turkey serverina git veya + basma slotlarına bir gez dolaş anlarsın m2bob freesi kendini belli eder zaten hızlı vurması 7xi yok sende biliyormuşsun bak ne güzel bilgilisin :D :D

Edit : Birbirinize saygısızlık yapmayın.

没有生而知之者。

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Zynix“ ()

Simyager schrieb:

Free kullanana birşey düşmüyormu buraya üşüşen freeci arkadaşlar boş muhabbet yapmayın turkeyde 400 botcu varsa okeyde 300 ü free kullanıyor dolaşın slotları anlarsınız benim için bi skntısı yok sadece bota para verip o işi yapanlar var veya başka iş farketmez biz para veriyoruz adam 2 güne bir free yeniliyor olay bu :)

Premium kullanan kullanıcıların yanına free kullanan kullanıcı koyarsa evet bir şey dusmuyor koy içine aç pk yı gidecek zaten,gitmese bile ona bir şey dusmeyecek.

Buradaki algı şu şekildedir free versiyon kapanırsa oyunda bot kullanıcıları azalacak bır cok yer bos kalacak yanılıyorsunuz aksine premium vea diğer hile ile geri gelecekler değişen hiç bir şey yok slaite bildirin kapatsın deneyın :))

burakbaser14 schrieb:

ilkay26 schrieb:

Freenin amacı zaten botu denemek değil mi? Neden 24 saat kullanıma açık ki? Her hesap için toplamda 2 saat gibi bir kısıtlama gelebilir bence.

katılıyorum madem denemek olsun her dosyayı indiren 1 saat deneyebilsin.1 saatte bir yeni dosya indirmesi gereksin

Katılıyorum +

没有生而知之者。

Simyager schrieb:

burakbaser14 schrieb:

ilkay26 schrieb:

Freenin amacı zaten botu denemek değil mi? Neden 24 saat kullanıma açık ki? Her hesap için toplamda 2 saat gibi bir kısıtlama gelebilir bence.

katılıyorum madem denemek olsun her dosyayı indiren 1 saat deneyebilsin.1 saatte bir yeni dosya indirmesi gereksin

Katılıyorum +

valla hak vermemek elde değil dostum size adam sistemi öyle bir kuruyor ki (bir zamalar bende vardım) benim parayla aldığım botu kendi para vermeden aynı şekilde hallediyor benim kazancımı düşürüyor hem indirme vs. gibi durumlardan madem kazanılıyor o zaman 48 saatte 1 indirme yerine denildiği gibi 3-4 saatte 1 indirme kosunlar böylelikle daha çok indirme geliri elde edilir
      Diğer hileleri kullanırlar bunun ücretsiz versiyonunu kullandırmazsanız diyorsunuz onlar zaten m2bob free den iyi olsa onu kullanırlar burda boş konuşmayın ipini koparan sisteme taş koyuyor
      Beyler açıkçası bende free kullanıyordum şu an pro ya geçtim denildiği gibi de 48 saatte bir güncelliyordum onu da yine normal yollardan indirmiyordum gidip kaçak sitelerder hızlıca 30 sn gibi bir sürede indiriyordum hatta bir hile daha var onunla entegre edip 2 botu aynı anda açıyordum en az bi pro hesabına dönüşüyordu şundan 1-2 ay önce free kullanan taraf olarak diyorum ki pro hesap alanların hakkı yeniyor bende zamanında yiyordum şu an sistemimi geliştirip kazanç elde etmek için ( inceden kendi çarımı geliştirip gelir elde etme amacı olmadan kullanıyordum) proya geçiş yaptım burada isyan eden insanlar keyif için isyan etmiyor bir adaletsizlik var free kısıtlanmalı en birinci ağız olarak konuşuyorum öyle kimi özellikler açık kimileri değil ayağını geçin

realist71 schrieb:

Simyager schrieb:

burakbaser14 schrieb:

ilkay26 schrieb:

Katılıyorum +

valla hak vermemek elde değil dostum size adam sistemi öyle bir kuruyor ki (bir zamalar bende vardım) benim parayla aldığım botu kendi para vermeden aynı şekilde hallediyor benim kazancımı düşürüyor hem indirme vs. gibi durumlardan madem kazanılıyor o zaman 48 saatte 1 indirme yerine denildiği gibi 3-4 saatte 1 indirme kosunlar böylelikle daha çok indirme geliri elde edilir
      Diğer hileleri kullanırlar bunun ücretsiz versiyonunu kullandırmazsanız diyorsunuz onlar zaten m2bob free den iyi olsa onu kullanırlar burda boş konuşmayın ipini koparan sisteme taş koyuyor
      Beyler açıkçası bende free kullanıyordum şu an pro ya geçtim denildiği gibi de 48 saatte bir güncelliyordum onu da yine normal yollardan indirmiyordum gidip kaçak sitelerder hızlıca 30 sn gibi bir sürede indiriyordum hatta bir hile daha var onunla entegre edip 2 botu aynı anda açıyordum en az bi pro hesabına dönüşüyordu şundan 1-2 ay önce free kullanan taraf olarak diyorum ki pro hesap alanların hakkı yeniyor bende zamanında yiyordum şu an sistemimi geliştirip kazanç elde etmek için ( inceden kendi çarımı geliştirip gelir elde etme amacı olmadan kullanıyordum) proya geçiş yaptım burada isyan eden insanlar keyif için isyan etmiyor bir adaletsizlik var free kısıtlanmalı en birinci ağız olarak konuşuyorum öyle kimi özellikler açık kimileri değil ayağını geçin

Evet arkadas uzun uzun anlatmıs okudum begendim. Biri ingilizceye cevirip slaite bildirsin yada bir sekilde anlamalarını saglayalım.
      We are monitoring and reading this thread...however such desicions need time.
      Also in order to decide whether we want to limit the free version even more or not, we want you to explain and give us reasons for that,
      so we can discuss these reasons for why the users in this thread would like the free version to be removed.

If you want to support the work of us, please renew/activate your uploaded.net premium account with the following link:
      >>> ul.to/ref/13987238 <<<

Slait schrieb:

We are monitoring and reading this thread...however such desicions need time.
      Also in order to decide whether we want to limit the free version even more or not, we want you to explain and give us reasons for that,
      so we can discuss these reasons for why the users in this thread would like the free version to be removed.

Free versiyon için Süre kısıtlaması istiyoruz
      - Her haritada ulu orta kullanmaları
      - Bilerek gelip botların içine kurmaları
      - free sürüm sayesinde çok fazla botun oyuna girmesi ve yönetimin farklı yollar araması ( örneğin etkinliklerde biyolog görevi zorunluluğu ) getirmeye çalışmaları
      gibi çoğaltılabilir