M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

reallyfaces schrieb:

Free versiyon tamamen kaldırılsın veya eskiden easymetin2 ( Yazar burada eski botçu olduğu mesajını vermiş - Edit : Yazar Burada kurallara uymazsa ne olacağını bilmeden yazmış) de olduğu gibi belli saat aralığında aktif olsun mesela 16:00 18:00 arasında 2 saat aktif olsun. Şahsen bence botu bilen biliyor daha fazla reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum

yazar burda ekşi sözlükte takılan biri olduğunuda belli etmiş

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Zynix“ ()

bir free kullanıcı olarak söylüyorum. m2 bob sevdiğim bir bot olduğu için kullanıyorum(kullanmamın nedeni sadece botu çok sevmem).kişisel görüşüm free sürümün 2-3 saat gibi bir kısıtlama getirilmesi halinde veya free sürümün süresinin 1 güne indirilmesi gibi kısa sürelere indirilmesi halinde sürekli böyle dosya indirmekle uğraşmam. diğer metin2 botlarına yönelirim ki m2bob freesinden daha cok verim alabileceğim ücretsiz botlar var giderim onları kullanırım.bu şekilde yapılması bence zararlı olacağı kanısındayım.Saygılar... :)

asdfgh112 schrieb:

bir free kullanıcı olarak söylüyorum. m2 bob sevdiğim bir bot olduğu için kullanıyorum(kullanmamın nedeni sadece botu çok sevmem).kişisel görüşüm free sürümün 2-3 saat gibi bir kısıtlama getirilmesi halinde veya free sürümün süresinin 1 güne indirilmesi gibi kısa sürelere indirilmesi halinde sürekli böyle dosya indirmekle uğraşmam. diğer metin2 botlarına yönelirim ki m2bob freesinden daha cok verim alabileceğim ücretsiz botlar var giderim onları kullanırım.bu şekilde yapılması bence zararlı olacağı kanısındayım.Saygılar... :)

"Daha çok verim alabileceğin" ücretsiz botlar varken neden m2bobu kullanıyorsun :)

Botu çok sevdiğin için mi zahmet edip sürekli tekrar indiriyorsun reklamlara tıklayarak?
      Demek ki senin de işine geliyor ki kullanıyorsun her şeyi bir sebepten ötürü seversin;
      mesela kız arkadaşındır gözlerini seversin sürekli bakmak istersin.
      M2bob'un da bir özelliğini seviyorsun ki "daha verimli botlar" yerine m2bobu tercih ediyorsun.
      Aslında sana göre m2bob "daha verimli"

Yeme bizi...
      Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.
      Mustafa Kemal ATATÜRK

asdfgh112 schrieb:

kendinle çelişiyosun yorumda git ozaman başka botlara tabi varsa öyle bir şey :D free kullanıcaların göz korkutma çabasıda hayli komik oluyo yavv 1 freenin eksilmesi m2bobu çökertir valla :DDD

-Neverstop- schrieb:

asdfgh112 schrieb:

"Daha çok verim alabileceğin" ücretsiz botlar varken neden m2bobu kullanıyorsun :)

Botu çok sevdiğin için mi zahmet edip sürekli tekrar indiriyorsun reklamlara tıklayarak?
      Demek ki senin de işine geliyor ki kullanıyorsun her şeyi bir sebepten ötürü seversin;
      mesela kız arkadaşındır gözlerini seversin sürekli bakmak istersin.
      M2bob'un da bir özelliğini seviyorsun ki "daha verimli botlar" yerine m2bobu tercih ediyorsun.
      Aslında sana göre m2bob "daha verimli"

Yeme bizi...

benim kimseyi yediğim felan yok kardeşim diğer botlarda kurulu pclerde.Sırf sevdiğim için bunu kullanıyorum.Sürekli dediğin 2 günde bir.Premium kullanan arkadaşlarım bu durumdan rahatsız ise kaldırılsın diğer botu kullanırız olur biter sıkıntı yok yani

mcivelek16 schrieb:

asdfgh112 schrieb:

kendinle çelişiyosun yorumda git ozaman başka botlara tabi varsa öyle bir şey :D free kullanıcaların göz korkutma çabasıda hayli komik oluyo yavv 1 freenin eksilmesi m2bobu çökertir valla :DDD

göz korkutma felan değil kişisel görüşüm.giderim diğerlerini kullanırım kardeşim.Neverstop kardeşime dediğim gibi eğer premium kullanıcılar rahatsız ise kaldırılsın
      @ilkay26 yahu premium üyelikte neler var neler az çok biliyorum zamanında bende kullandım ama düzenli olarak alacak güç yok o zaman biz enayimiyiz para veriyoruz diyeceksiniz değilsiniz bobun bütün özelliklerinden faydalanıyorsunuz adamlar free modda 2 güne bir dll indirtiyor illaki uploaddan da geliri var reklamından şuyundan buyundan burda şahsi görüşüm olması gereken free moda dokunulmaması free mod vasıtasıyla elde edilen gelir için pre modun fiyatı düşürülmeli hem öyle olursa pre moda geçen insanlarda elbet olacaktır düzenli para atan kişilerinde üstünden yük kalkacaktır tekrar diyeyim bu benim şahsi görüşüm bilmediğim birçok şey olabilir elbette "sanamı kaldı" bunu düşünmek demektense varsa bilmediğimizi düzeltecek bi adminimiz veya bir bilirkişimiz onunda yorumunu okumaya hazırım tabi.

narutov schrieb:

@ilkay26 yahu premium üyelikte neler var neler az çok biliyorum zamanında bende kullandım ama düzenli olarak alacak güç yok o zaman biz enayimiyiz para veriyoruz diyeceksiniz değilsiniz bobun bütün özelliklerinden faydalanıyorsunuz adamlar free modda 2 güne bir dll indirtiyor illaki uploaddan da geliri var reklamından şuyundan buyundan burda şahsi görüşüm olması gereken free moda dokunulmaması free mod vasıtasıyla elde edilen gelir için pre modun fiyatı düşürülmeli hem öyle olursa pre moda geçen insanlarda elbet olacaktır düzenli para atan kişilerinde üstünden yük kalkacaktır tekrar diyeyim bu benim şahsi görüşüm bilmediğim birçok şey olabilir elbette "sanamı kaldı" bunu düşünmek demektense varsa bilmediğimizi düzeltecek bi adminimiz veya bir bilirkişimiz onunda yorumunu okumaya hazırım tabi.

nasıl alacak durumunuz yok anlamıyorum alt tarafı 70 lira yahu 1 aylık...
      Personally, if you're a person who likes botting, Id recommend purchasing the PAID version because of all the functions that are offered. The free versions are only used for GF (Gameforge) Servers which most other cheats do not really provide for only providing for Other servers but can be patched and you may never know when the bot that you got free will be updated. M2BOB being the only bot that offers latest servers and weekly or BI-Weekly updates for all servers.
      Lemotekl :love:
      Never underestimate loyalty, Its earned not bought.
      Ayrıca şunu da belirteyim :) En son maximum 7 8 tane farklı .dll vardı yani; o 7 8 tane dll yi indirip bir yerde depolarsanız m2bob içine atıp reklamlara tıklamadan da kullanabiliyordunuz free versiyonu şuanda öyle yapanlarda vardır kesin :) Hiç sesleri çıkmıyor ama :) KALDIRILSIN FREE !
      MODLARIMIZA Ve yönetim ekibine güvenim sonsuzdur FREE Sürüm ile ilgili değişiklik mutlaka yapılacaktır arkadaşlar burda kaç kişi premiumuz. Fake hesap açıp free kullanıp buraya yorum atanlar 4 ayrı premium ile buraya post atmasınıda bilirim yaşınıza veriyorum. :)
      Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

KIZILPENCE schrieb:

Herkese iyi geceler bu konuyla alakalı ciddi geri bildirimlere ihtiyacımız var konu bugün tekrar gündeme taşınmıştır free sürümün neden kaldırılmasını istiyorsunuz ve ya süresinin azaltılmasını istiyorsunuz bizlere ciddi kaydadeğer bilgiler sunun lütfen

Yahu kaydadeğer bilgiler sunun derken modum zaten ben m2bob programına 200 tl para veriyorum ki programda kullandığım özellikler bir hayli az ve bu özelliklerden ücret vermeyen kişilerde aynı şekilde yararlanabiliyorlar.hepimiz biliyoruz ki 2 günde bir sürekli tekrar indirilip devam ediliyor kullanmaya.bu konuda hakkımızın yendiğini düşünüyorum.ayrıca ben yıllardır bu programı kullanıyorum aylık fiyatını 13 tl na alıyordum şimdi 70 küsür tl veriyor almak isteyen.bu yüzden bu durum hiçte adil değil para veren kullanıcılar için..
      @deeptoneblack @Ren4tus kardeşler parasını çıkartan çıkartır ben oyunu maddi gelir almak için oynamayı çoktan bıraktım he siz öylesinizdir pre hesap alıp ordan kastıgınız paraları tl ye cevirip yolunuza bakarsınız kar ettiiğinizi de söylüyorsunuz da işte o zaman free moda ne diye saldırıyorsunuz ,kafanıza göre tartışmada çok uzadı artık ne olacaksa olması kanısındayım kapanacaksa kapansın başka bot kullanırız yapcak bişey yok kimse vazgeçilmez değil arkadaşlarda kınaları hazır bekliyorlar zaten ^^ hadi kolay gelsin benim bu saçma posta yazacaklarım bu kadardır.