M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

narutov wrote:

@deeptoneblack @Ren4tus kardeşler parasını çıkartan çıkartır ben oyunu maddi gelir almak için oynamayı çoktan bıraktım he siz öylesinizdir pre hesap alıp ordan kastıgınız paraları tl ye cevirip yolunuza bakarsınız kar ettiiğinizi de söylüyorsunuz da işte o zaman free moda ne diye saldırıyorsunuz ,kafanıza göre tartışmada çok uzadı artık ne olacaksa olması kanısındayım kapanacaksa kapansın başka bot kullanırız yapcak bişey yok kimse vazgeçilmez değil arkadaşlarda kınaları hazır bekliyorlar zaten ^^ hadi kolay gelsin benim bu saçma posta yazacaklarım bu kadardır.

Bak güzel kardeşim önceki postlarda biz nedenlerimizi açıkladık oralara dönersen görürsün. Bir sürü bot var diyorsun ve free'nin kaldırılmamasını istiyorsun. Madenm birsürü bot var freenin kaldırılması seni etkilemez burada savunmaya geçmen çok saçma. Ayrıca biz şunu da diyoruz: Freeden kaç tıklama alıyorlar, zaten TR de kaç kullanıcı var ki freenin linki koyulan yerden binlerce dolar kazansın m2bob yapımcıları? Arttırsınlar premium fiyatlarını kaldırsınlar freeyi. Hem kazançlarını kaybetmeyecekler hem de para yatıran elit kullanıcılar kalacak sadece ellerinde. Sizin gibi free takılanlar da kendi ağzınızla söylediğiniz yüzlerde botu kullanabilirler zaten 3 kuruş kazandırıyorsunuz m2boba.
      Ayrıca ne zararımız var diyorsunuz, yanıma bot açan veletler neden yok şu sıralar ? Boba güncelleme de geldi? Çünkü diğer hilelerle kombine edemiyor. Umarım şu yazdıklarımdan sonra bu konuda bir daha seni görmeyiz <3

Post was edited 2 times, last by “ilkay26” ().

erho95 wrote:

Botun günlük ücreti yaklaşık 2.5 tlye denk geliyor günde bu kadar parayı kazanacak nasıl bir geliriniz var merak ediyorum :D

Ne kadar çok client çalıştırırlarsa o kadar kâr. Oyunu bilmekle de alakalı bu işler. Ne kastıracağına, nerede para olduğunu bilmekle alakalı. Yang şu an çok değersiz. O yüzden az client açan adam ekmek yiyemez :)

erhan01 wrote:

şuan bile biraz rahatladı çünkü bob ile diğer hile birleştirilemiyor şuan. free tamamıyla kalkar ya da sınırlanırsa bu herkesin avantajına

eee bob a düzenleme geldiyse dedigin gibi entegre olmuyorsa normal free bob un preıumla yarısması gıbı bır durum olabılırmı mantıken 7x ı hızlı koşması farm botu olmadan sımya botu olmadan yada antıbanı bılen kısıtlı olan premumla nerdeyse sadace oto av olarak çalışan free yi bir mu tutuyorsun
      @laroxy suan icin free sürüme entegre edilen diger hileler yeni koruma sistemine uyarlanmamıs görünün o ki. Fakat biz anlık degil genel bir cözüm pesindeyiz. Bundan 1 hafta sonra diger hileler tekrar güncellenip bizim sikayetci oldugumuz bobun free sürümü ile entegre edilmeye devam edilince yine bizim başımız agrıcak. Lütfen artık anlayın sunu. Dediginiz gibi free sürüm işlevsizse bırakın şunun savunuculugunu yapmayı.

laroxy wrote:

erhan01 wrote:

şuan bile biraz rahatladı çünkü bob ile diğer hile birleştirilemiyor şuan. free tamamıyla kalkar ya da sınırlanırsa bu herkesin avantajına

eee bob a düzenleme geldiyse dedigin gibi entegre olmuyorsa normal free bob un preıumla yarısması gıbı bır durum olabılırmı mantıken 7x ı hızlı koşması farm botu olmadan sımya botu olmadan yada antıbanı bılen kısıtlı olan premumla nerdeyse sadace oto av olarak çalışan free yi bir mu tutuyorsun

''eeeee''si şu
      Diğer hile çalışmadığı için free kullanıcılar onla birleştirip kullanamadığı için azalma oldu ve bu durumdan premiumcular avantajlı çıktı bak basit anlattım anladınmı?
      Demek free sürüm kaldırılır ya da kısıtlanırsa pre kullanıcılar karlı çıkacak
      kaldırlsın ozamn dostlar , ama beleşe beklemyin bunu , slait ozamn botun premium fiyatını aylık 15 euro yapsın , burdaki herkes yazsın premıum hesabını artı bota zam gelsin diye slait in zararını karşılarsanız neden kabul etmesin siteler ufak bir komisyon koyuyor 100 tl yede türkiyede satılır olur biter , herkes kaldırılsın diyorda kimse demiyor reklamlardan kazandıgın parayı biz karşılayalım diye

laroxy wrote:

kaldırlsın ozamn dostlar , ama beleşe beklemyin bunu , slait ozamn botun premium fiyatını aylık 15 euro yapsın , burdaki herkes yazsın premıum hesabını artı bota zam gelsin diye slait in zararını karşılarsanız neden kabul etmesin siteler ufak bir komisyon koyuyor 100 tl yede türkiyede satılır olur biter , herkes kaldırılsın diyorda kimse demiyor reklamlardan kazandıgın parayı biz karşılayalım diye

İsterse 20euro olsun sorun yok yeter ki bot stabil olsun ve etrafta saçma sapan kişiler olmasın. :thumbup:
      söylede bi durum var belkide kullanılan ucretsiz hileler oyunun korumasını gecemıyor ve oyun korumasını gecmek için bob kullanılıyor .belkide bu yuzden yanıp yakınıyolar kaldırılmaması için . kısacası bobu sadece diğer hileleri rahat kullanabılmek için kullanıyolardır
      . 5 saatlik deneme sürümü neyine yetmiyorki insanların anlamıyorum bobu ılk kullanmak ıstedıgımde 5 saatlik bi süre veriyordu eskiden o bes saatın ıcındede bütün fonksyonlarını kullanabılmıstım fazlasıyla.

İNFANTRY wrote:

laroxy wrote:

İsterse 20euro olsun sorun yok yeter ki bot stabil olsun ve etrafta saçma sapan kişiler olmasın. :thumbup:

tamam iştede bunu kaç kişi diyebiliyor 20 euro olsun diye 1 kişi 5 kişiyle olmaz bu iş , şöle adam gibi gerçek hesabıyla yazsın şurdan 50-60 kişi premium hesablarını 20 euro olsun deyip slait ide etiketleyin abi slait dedinizi mantıklı bulur zaten adam para kazanıyor bu işten mantıklısı neyse onu yapar
      yav yazmayım yazmayım diyorum senin sıkıntın ne modlar gerekli açıklamayı yaptı neyi hala uzatıyorsun ????????????????? @laroxy Foruma üyelik açtığından beri bu konuyu darlayıp duruyosun kazanıyorsun ver parasını al bu kadar yorma kendini yeter artık adına utanmaya başladım.

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

ne alaka dostum benim 2 tane bilgisayarım var birinde premium hesabım birinde free bpt kullanıyorum free yi kullanmamım sebebide 2.ci pc ımde premium gerektircek iş yapmamam madem bu kadar ısrar ediyor herkes bunun bir bedeli olmalı botun fiyatı artmalı ki slait bu işten zara etmesin ve bunun bedelide aylık 15-20 euro olması lazım , bu arada foruma kayıt tarihim Member since Jan 7th 2018 senin gibi 1 aylık üye degilim bu forumda @Simyager , easy bot zamanında beri takip ediyorum m2bob u bu arada o yüzde slait e empati duyuyorum bu adam bu işten para kazanıyor

Simyager wrote:

yav yazmayım yazmayım diyorum senin sıkıntın ne modlar gerekli açıklamayı yaptı neyi hala uzatıyorsun ????????????????? @laroxy Foruma üyelik açtığından beri bu konuyu darlayıp duruyosun kazanıyorsun ver parasını al bu kadar yorma kendini yeter artık adına utanmaya başladım.

Kimin ne konuşup konuşmayacağına sen karar veremezsin, her konunun altında senin yorumun var. Kimse çıkıp sana bir şey diyor mu üstelik %90'ı boş. Forumun modları var onlar bir şey demiyorsa senin hiç hakkın yok. Konu harici gereksiz ne varsa yazıyorsun millete laf söylüyorsun. Önce kendimize bakalım

Fankii wrote:

Simyager wrote:

Kimin ne konuşup konuşmayacağına sen karar veremezsin, her konunun altında senin yorumun var. Kimse çıkıp sana bir şey diyor mu üstelik %90'ı boş. Forumun modları var onlar bir şey demiyorsa senin hiç hakkın yok. Konu harici gereksiz ne varsa yazıyorsun millete laf söylüyorsun. Önce kendimize bakalım

Fanki polemik yaratma yeterince sustum arkadaş ısrarla uzatıyor onun için yorum yaptım sen işine bak

没有生而知之者。

Simyager wrote:

Fankii wrote:

Simyager wrote:

Fanki polemik yaratma yeterince sustum arkadaş ısrarla uzatıyor onun için yorum yaptım sen işine bak

@Simyager senin insanlarla konuşma uslubun çok ters dostum ve senin konuşmlarını samimi bulmuyorum sadace post kastıgını düşünüyorum ve eleştiriyi kaldıramıyorsun , eger yazdıklarımda zararlı bir şey olsaydı yada rencide edici birşey modlar silerlerdi zaten , modlar yorumlarımı silmezken sen karışamazsın burası forum , forum kuralları içinde tartışmaya herşey açıktır bu konu burda açık oldugu her müddet yazma hakkım var , senin olayın free bot kaldırılsın ama bana da dokunmayın , slait zarar mı etsin istiyorsun adamın üstünden para kazanırken , bende çogunluk gibi free bot kalsın istiyorum son güncellemeden sonra ama bota zam gelmesi lazım ki bu free bot kalksın ve slait bu işten zarar etmesin
      Tamam hocam herkes yazcağını yazdı post kasmak bana ne para kazandırır nede başka birşey.Şuan bot stabil değil onca sorun var freeye zaten şuan bakılcagını sanmıyorum zamanla ne olcağını görürüz isteyen istemeyen yorumunu attı zaten. Hepinize iyi günler,iyi forumlar.

没有生而知之者。

@laroxy Hocam yazmiyim yazmiyim dedim ama yazmadan da duramıyorum. Diyorsun ki slait zarar mı etsin free'yi kaldırıp. Allahını seversen GAMEFORCE'un Türkiye ayağında kaç tane aktif oyuncu var da, bobun freesini devamlı indiren sayısı onbinlerce olsun? Zaten 3 kuruş kazanıyor onu da premiuma ekleyin diye söylüyoruz. He kaldı ki dolar 7 lira olduğunda yükselen premium fiyatlarının düştüğünü hatırlamıyorum ben.
      Sanırım siz şey sanıyorsunuz, 2 günde bir 100.000 tıklama alıyor, ayda 50.000 dolar cebe indiriyor
      Konu hakkında yeterli malumat toplandı bireysel tartışmalara döndürüp kalp kırmanın anlamı yoktur bob un kazanç ve ya zarar etmesi konusu kullanıcıların sorunu değildir bu akşam bununla alakalı geri bildirim verilecektir 1 2 gün daha konu aktiftir.