M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

Fikirlerinizi belirtmeye devam ediniz geri bildirimler için herkese teşekkür ederiz yapılan yorumlara uygun bir düzenleme yapılacaktır merak etmeyiniz bende aynı şekilde bu özelliğin en azından süreli kullanım gibi bir kısıtlamayla kullanmalarının daha doğru olacağını düşünüyorum lakin tamamen kaldırılması içinde gerektiği şekilde talepleri ileteceğim.

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

Free versiyon tamamen kaldırılsın veya eskiden ( Yazar burada eski botçu olduğu mesajını vermiş - Edit : Yazar Burada kurallara uymazsa ne olacağını bilmeden yazmış) de olduğu gibi belli saat aralığında aktif olsun mesela 16:00 18:00 arasında 2 saat aktif olsun. Şahsen bence botu bilen biliyor daha fazla reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum

Post was edited 1 time, last by “Zynix” ().

reallyfaces wrote:

Free versiyon tamamen kaldırılsın veya eskiden easymetin2 ( Yazar burada eski botçu olduğu mesajını vermiş - Edit : Yazar Burada kurallara uymazsa ne olacağını bilmeden yazmış) de olduğu gibi belli saat aralığında aktif olsun mesela 16:00 18:00 arasında 2 saat aktif olsun. Şahsen bence botu bilen biliyor daha fazla reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum

yazar burda ekşi sözlükte takılan biri olduğunuda belli etmiş

Post was edited 1 time, last by “Zynix” ().

bir free kullanıcı olarak söylüyorum. m2 bob sevdiğim bir bot olduğu için kullanıyorum(kullanmamın nedeni sadece botu çok sevmem).kişisel görüşüm free sürümün 2-3 saat gibi bir kısıtlama getirilmesi halinde veya free sürümün süresinin 1 güne indirilmesi gibi kısa sürelere indirilmesi halinde sürekli böyle dosya indirmekle uğraşmam. diğer metin2 botlarına yönelirim ki m2bob freesinden daha cok verim alabileceğim ücretsiz botlar var giderim onları kullanırım.bu şekilde yapılması bence zararlı olacağı kanısındayım.Saygılar... :)

asdfgh112 wrote:

bir free kullanıcı olarak söylüyorum. m2 bob sevdiğim bir bot olduğu için kullanıyorum(kullanmamın nedeni sadece botu çok sevmem).kişisel görüşüm free sürümün 2-3 saat gibi bir kısıtlama getirilmesi halinde veya free sürümün süresinin 1 güne indirilmesi gibi kısa sürelere indirilmesi halinde sürekli böyle dosya indirmekle uğraşmam. diğer metin2 botlarına yönelirim ki m2bob freesinden daha cok verim alabileceğim ücretsiz botlar var giderim onları kullanırım.bu şekilde yapılması bence zararlı olacağı kanısındayım.Saygılar... :)

"Daha çok verim alabileceğin" ücretsiz botlar varken neden m2bobu kullanıyorsun :)

Botu çok sevdiğin için mi zahmet edip sürekli tekrar indiriyorsun reklamlara tıklayarak?
      Demek ki senin de işine geliyor ki kullanıyorsun her şeyi bir sebepten ötürü seversin;
      mesela kız arkadaşındır gözlerini seversin sürekli bakmak istersin.
      M2bob'un da bir özelliğini seviyorsun ki "daha verimli botlar" yerine m2bobu tercih ediyorsun.
      Aslında sana göre m2bob "daha verimli"

Yeme bizi...
      Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir.
      Mustafa Kemal ATATÜRK

asdfgh112 wrote:

kendinle çelişiyosun yorumda git ozaman başka botlara tabi varsa öyle bir şey :D free kullanıcaların göz korkutma çabasıda hayli komik oluyo yavv 1 freenin eksilmesi m2bobu çökertir valla :DDD

-Neverstop- wrote:

asdfgh112 wrote:

"Daha çok verim alabileceğin" ücretsiz botlar varken neden m2bobu kullanıyorsun :)

Botu çok sevdiğin için mi zahmet edip sürekli tekrar indiriyorsun reklamlara tıklayarak?
      Demek ki senin de işine geliyor ki kullanıyorsun her şeyi bir sebepten ötürü seversin;
      mesela kız arkadaşındır gözlerini seversin sürekli bakmak istersin.
      M2bob'un da bir özelliğini seviyorsun ki "daha verimli botlar" yerine m2bobu tercih ediyorsun.
      Aslında sana göre m2bob "daha verimli"

Yeme bizi...

benim kimseyi yediğim felan yok kardeşim diğer botlarda kurulu pclerde.Sırf sevdiğim için bunu kullanıyorum.Sürekli dediğin 2 günde bir.Premium kullanan arkadaşlarım bu durumdan rahatsız ise kaldırılsın diğer botu kullanırız olur biter sıkıntı yok yani