M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

Neu

Simyager schrieb:

yav yazmayım yazmayım diyorum senin sıkıntın ne modlar gerekli açıklamayı yaptı neyi hala uzatıyorsun ????????????????? @laroxy Foruma üyelik açtığından beri bu konuyu darlayıp duruyosun kazanıyorsun ver parasını al bu kadar yorma kendini yeter artık adına utanmaya başladım.

Kimin ne konuşup konuşmayacağına sen karar veremezsin, her konunun altında senin yorumun var. Kimse çıkıp sana bir şey diyor mu üstelik %90'ı boş. Forumun modları var onlar bir şey demiyorsa senin hiç hakkın yok. Konu harici gereksiz ne varsa yazıyorsun millete laf söylüyorsun. Önce kendimize bakalım

Neu

Fankii schrieb:

Simyager schrieb:

yav yazmayım yazmayım diyorum senin sıkıntın ne modlar gerekli açıklamayı yaptı neyi hala uzatıyorsun ????????????????? @laroxy Foruma üyelik açtığından beri bu konuyu darlayıp duruyosun kazanıyorsun ver parasını al bu kadar yorma kendini yeter artık adına utanmaya başladım.

Kimin ne konuşup konuşmayacağına sen karar veremezsin, her konunun altında senin yorumun var. Kimse çıkıp sana bir şey diyor mu üstelik %90'ı boş. Forumun modları var onlar bir şey demiyorsa senin hiç hakkın yok. Konu harici gereksiz ne varsa yazıyorsun millete laf söylüyorsun. Önce kendimize bakalım

Fanki polemik yaratma yeterince sustum arkadaş ısrarla uzatıyor onun için yorum yaptım sen işine bak
      Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

Neu

Simyager schrieb:

Fankii schrieb:

Simyager schrieb:

Fanki polemik yaratma yeterince sustum arkadaş ısrarla uzatıyor onun için yorum yaptım sen işine bak

@Simyager senin insanlarla konuşma uslubun çok ters dostum ve senin konuşmlarını samimi bulmuyorum sadace post kastıgını düşünüyorum ve eleştiriyi kaldıramıyorsun , eger yazdıklarımda zararlı bir şey olsaydı yada rencide edici birşey modlar silerlerdi zaten , modlar yorumlarımı silmezken sen karışamazsın burası forum , forum kuralları içinde tartışmaya herşey açıktır bu konu burda açık oldugu her müddet yazma hakkım var , senin olayın free bot kaldırılsın ama bana da dokunmayın , slait zarar mı etsin istiyorsun adamın üstünden para kazanırken , bende çogunluk gibi free bot kalsın istiyorum son güncellemeden sonra ama bota zam gelmesi lazım ki bu free bot kalksın ve slait bu işten zarar etmesin

Neu

Tamam hocam herkes yazcağını yazdı post kasmak bana ne para kazandırır nede başka birşey.Şuan bot stabil değil onca sorun var freeye zaten şuan bakılcagını sanmıyorum zamanla ne olcağını görürüz isteyen istemeyen yorumunu attı zaten. Hepinize iyi günler,iyi forumlar.
      Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

Neu

@laroxy Hocam yazmiyim yazmiyim dedim ama yazmadan da duramıyorum. Diyorsun ki slait zarar mı etsin free'yi kaldırıp. Allahını seversen GAMEFORCE'un Türkiye ayağında kaç tane aktif oyuncu var da, bobun freesini devamlı indiren sayısı onbinlerce olsun? Zaten 3 kuruş kazanıyor onu da premiuma ekleyin diye söylüyoruz. He kaldı ki dolar 7 lira olduğunda yükselen premium fiyatlarının düştüğünü hatırlamıyorum ben.
      Sanırım siz şey sanıyorsunuz, 2 günde bir 100.000 tıklama alıyor, ayda 50.000 dolar cebe indiriyor

Neu

Az önce adamın birini gördüm 6 chye çar bırakmış beni görünce bi oyundan çıktı girdi falan mesaj attım cevap vermedi bende ss almış gibi yaptım bana yazdı direkt konuştuk falan işte diyo saatlerdir başındayım kaç gündür buradakiler yüzünden bişey yapamıyorum zaten falan filan birazda atar yapıyor sonra konuştukça işte hiç bilmiyormuş gibi soruyorum ne kullanıyorsun ne kadar kazanıyorsun falan filan en fazla aylık 2bin tl kazandım ortalamada 1k falan işte minimum diyor m2bob kullanıyormuş sordum işte kaç aylık ne kadara aldın diye cevap "Para vermiyorum ki free sürüm" malum hileyle birleştirdim kasıyorum diyor o adam orada oldugu için ben hiç birşey kasamıyorum benbu ay kasamadıysam en fazla 1 ay daha bot aldım diyelim öbür ay da bişey kasamazsam bende mi free sürüm kullanıyım onlar gibi. Aynı zamanda bu adam hem yer işgal ediyor hem free kullanıyor bide konuşma sonunda diyorki sen benim ssi gönderme burayıda boş ver ben gelen herkesi banlatıyorum zaten. Belkide full sürüm kullanan aramızdan birilerini bile banlatmıştır bu adam

Neu

ancary38 schrieb:

Az önce adamın birini gördüm 6 chye çar bırakmış beni görünce bi oyundan çıktı girdi falan mesaj attım cevap vermedi bende ss almış gibi yaptım bana yazdı direkt konuştuk falan işte diyo saatlerdir başındayım kaç gündür buradakiler yüzünden bişey yapamıyorum zaten falan filan birazda atar yapıyor sonra konuştukça işte hiç bilmiyormuş gibi soruyorum ne kullanıyorsun ne kadar kazanıyorsun falan filan en fazla aylık 2bin tl kazandım ortalamada 1k falan işte minimum diyor m2bob kullanıyormuş sordum işte kaç aylık ne kadara aldın diye cevap "Para vermiyorum ki free sürüm" malum hileyle birleştirdim kasıyorum diyor o adam orada oldugu için ben hiç birşey kasamıyorum benbu ay kasamadıysam en fazla 1 ay daha bot aldım diyelim öbür ay da bişey kasamazsam bende mi free sürüm kullanıyım onlar gibi. Aynı zamanda bu adam hem yer işgal ediyor hem free kullanıyor bide konuşma sonunda diyorki sen benim ssi gönderme burayıda boş ver ben gelen herkesi banlatıyorum zaten. Belkide full sürüm kullanan aramızdan birilerini bile banlatmıştır bu adam

acıklaması gayaet güzel olmus ve cuk diye oturmus üstüne bişey soylemeye gerek yok gereken yapılsın artık ..

Neu

narutov schrieb:

@deeptoneblack @Ren4tus kardeşler parasını çıkartan çıkartır ben oyunu maddi gelir almak için oynamayı çoktan bıraktım he siz öylesinizdir pre hesap alıp ordan kastıgınız paraları tl ye cevirip yolunuza bakarsınız kar ettiiğinizi de söylüyorsunuz da işte o zaman free moda ne diye saldırıyorsunuz ,kafanıza göre tartışmada çok uzadı artık ne olacaksa olması kanısındayım kapanacaksa kapansın başka bot kullanırız yapcak bişey yok kimse vazgeçilmez değil arkadaşlarda kınaları hazır bekliyorlar zaten ^^ hadi kolay gelsin benim bu saçma posta yazacaklarım bu kadardır.

istemem yan cebime koy olayından herkesin haberdar olduğunu biri bu arkadaşa anlatsın.burda para vermediğin şeye sahibi gibi hava atma çabalarını bırak.sanki sevgilisinden ayrılıyor arkadaş.botu kullanmak isteyen versin parasını kullansın parasıda olmayanda kullanmasın çünkü botu bir kere deneyen sürekli indirip kullanıyor tekrar .para verenlerde afedersiniz avanak durumuna düşmüş oluyor..

Neu

Tyfnyrdkl schrieb:

istemem yan cebime koy olayından herkesin haberdar olduğunu biri bu arkadaşa anlatsın.burda para vermediğin şeye sahibi gibi hava atma çabalarını bırak.sanki sevgilisinden ayrılıyor arkadaş.botu kullanmak isteyen versin parasını kullansın parasıda olmayanda kullanmasın çünkü botu bir kere deneyen sürekli indirip kullanıyor tekrar .para verenlerde afedersiniz avanak durumuna düşmüş oluyor..
      ,
      free ile premium arasında dağlar kadar fark var. sadece ışınlanma özelliği için bile pre alınır. zamanında free de kullanmışlığım oldu. premiumla la karşılaştırılamaz bile. avanak durumuna felan düşmüyoruz bence. hem çok da pahalı değil. 1 aylığa verdiğim parayı 2 günde çıkartıyor zaten. sanırsam dreamfancy de artık eskisi gibi çalışmıyor. 3 yıl öncesinde wait hack iyle çalıştırıyordum. ama bir süre sonra bozuldu. bozuluş o bozuluş bi da çalışmadı dreamfancy.

Neu

Halabaya schrieb:

M2Bob'un Free Versionu hangi baska Hile ile birlestirebiliyor?
      Bilen varsa veya göstermek isteyen varsa bana özel'den yazsin

Modum free'den m2bob para kazanıyor eywallah buna sözümüz yok tabi kazanmanız lazım lakin cidden oyunda cok buyuk sıkıntı oluyor şöyle bir sistem yapabilirseniz bile bu yığılma ve premium kullananların magduriyeti azda olsa ortadan kalkacaktır

Xxxx PC sinde free sürüm sadece günde (24 saaatte bir) sadece (6) saat kullanım hakkı verilebilinir.
      Hergün m2bob free dosyası indirecekler lakin sadece o pc de 6 saat kullanım yapabilecekler bu şekilde yığılmanın onune geçilebilinir. Size sadece şahsi fikrim budur.