M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

Neu

Gozumuncicegi11 schrieb:

Halabaya schrieb:

M2Bob'un Free Versionu hangi baska Hile ile birlestirebiliyor?
      Bilen varsa veya göstermek isteyen varsa bana özel'den yazsin

Modum free'den m2bob para kazanıyor eywallah buna sözümüz yok tabi kazanmanız lazım lakin cidden oyunda cok buyuk sıkıntı oluyor şöyle bir sistem yapabilirseniz bile bu yığılma ve premium kullananların magduriyeti azda olsa ortadan kalkacaktır

Xxxx PC sinde free sürüm sadece günde (24 saaatte bir) sadece (6) saat kullanım hakkı verilebilinir.
      Hergün m2bob free dosyası indirecekler lakin sadece o pc de 6 saat kullanım yapabilecekler bu şekilde yığılmanın onune geçilebilinir. Size sadece şahsi fikrim budur.

6 bile cok ustam. madem deneme icin veriliyor. 1 saat bile yeter denemek icin. isteyen satın alır

Neu

Spoiler anzeigen

burakbaser14 schrieb:

Gozumuncicegi11 schrieb:

Halabaya schrieb:

M2Bob'un Free Versionu hangi baska Hile ile birlestirebiliyor?Bilen varsa veya göstermek isteyen varsa bana özel'den yazsin
      Modum free'den m2bob para kazanıyor eywallah buna sözümüz yok tabi kazanmanız lazım lakin cidden oyunda cok buyuk sıkıntı oluyor şöyle bir sistem yapabilirseniz bile bu yığılma ve premium kullananların magduriyeti azda olsa ortadan kalkacaktır Xxxx PC sinde free sürüm sadece günde (24 saaatte bir) sadece (6) saat kullanım hakkı verilebilinir.Hergün m2bob free dosyası indirecekler lakin sadece o pc de 6 saat kullanım yapabilecekler bu şekilde yığılmanın onune geçilebilinir. Size sadece şahsi fikrim budur.
      6 bile cok ustam. madem deneme icin veriliyor. 1 saat bile yeter denemek icin. isteyen satın alır

Başkan halabaya nın sorduguna göre birleştirme muhabbetlerini kapanmayacak anlamına geliyor bu belli yani sadece free surumde kalsın birleştirme muahbbetını ortadan kaldıralım muhabbetı dönüyor suan.. o yuzden en kötü boyle olsa daha ıı gercı ne olurssa olsun artık kalksın bende sıkıldım