M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

biz bu konuyu çok umursuyoruz yeter artık 200 lü + basmaları 10 m e satanları gördükçe bende free m2bob + diğer hile yapasım geliyor çok basit çözümler bile bizi çok mutlu eder süre kısıtlaması demo süresi gibi bir müddet sonra premium almadıkça kullanamasınlar bu konu açıkca görüldüğü üzere bir çok kişi takip ediyor ki bu forum da genelde online olan insanlar yorum yaptı m2 bob kullanıpda 1 kere bile foruma girmeyenler bile var Lütfen bu konuyu unutmayalım şimdiden her ne karar verirseniz verin merak beklediğimizi unutmayın. Teşekkürler <3
      Şahsi fikrimi soracak olursanız bu bedava m2bob sürümü her ne kadar kısıtlı özellik içersede farklı pack ile birleştirilip suistimal edilip premium kullananları etkilemektedir. Ben tamamen kapanmasından yana belirli saat aralıklarında kullanılmasını uygun görüyorum eski sistem gibi önceden 3 saat gibi bir süre premium özelliklere sahip bir şekilde kullanılabiliyordu. Yine o tarz bişey olması mantıklı geliyor

Yardım ve Sorunlarınız İçin : [email protected]

NCT wrote:

Şahsi fikrimi soracak olursanız bu bedava m2bob sürümü her ne kadar kısıtlı özellik içersede farklı pack ile birleştirilip suistimal edilip premium kullananları etkilemektedir. Ben tamamen kapanmasından yana belirli saat aralıklarında kullanılmasını uygun görüyorum eski sistem gibi önceden 3 saat gibi bir süre premium özelliklere sahip bir şekilde kullanılabiliyordu. Yine o tarz bişey olması mantıklı geliyor

Dediğinize katılıyorum.
      Bende yukarıda belirttiğim gibi sınırlandırılması gerektiğini düşünmekteyim.Bana kalsa tamamen kaldırılması yönünde fakat m2bob'un kazancınıda göz onunde bulundurmak suretıyle 3 saate ınmesini tavsiye ederim.

Altarnatif olarak önerim olacak göz önünde bulundurabilirsiniz.
      Belirli günlerde satın alanlar vea hafta sonu oynayanlar için kısa süreli yani 3 günlük premium e pin kodları satılabilir.Eğer kısa süreli e pinler satılırsa XX hilesi alınmaz bob alınır bildiğiniz gibi bazı XX hilelerinde 1 günlük bile satılmakta.

NCT wrote:

Söylediğin şey mantıklı fakat eğer o 3 saat tüm kullanıcılarda aynı saatler arasında olursa o saatlerin yoğunluğuna aciz kalan premium üyeler yine sıkıntı çekicektir. 3 saat her freebob kullanıcısında farklı saatlerde verilebilir böylece yoğunluğun önüne geçilir?
      Güç daima kıskanılır.

Prepective wrote:

NCT wrote:

Söylediğin şey mantıklı fakat eğer o 3 saat tüm kullanıcılarda aynı saatler arasında olursa o saatlerin yoğunluğuna aciz kalan premium üyeler yine sıkıntı çekicektir. 3 saat her freebob kullanıcısında farklı saatlerde verilebilir böylece yoğunluğun önüne geçilir?

Farkli saat dedigin kim indirirse o saatten itibaren 3 saat sureyle kullansin gibi. Fakat bunu cozmek basit hwid vea format atarak bu sureyi 0 larlar baska uyelik acip yine 3,3 o sekilde kullanirlar. Mantiklisi belirli saatler..

New

Small statement here:
      We will definetely add changes to the free version. We will remove the need for uploaded.net downloads for sure, and additionally:

- Restricting the free version to a certain time during the day
      or
      - Offering use of the premium version for some time of the day for free
      or
      - Offering a trial version for premium again

This is still in planning but we will definetely do it :)

If you want to support the work of us, please renew/activate your uploaded.net premium account with the following link:
      >>> ul.to/ref/13987238 <<<