M2Bob Free Versıon süresının azaltilmasi <

JOSESOSA wrote:

ücretli kullananlarda ne yazık ki aynı şeyi yapiyor. adam kastığım yere gelip botu yanıma bırakıyor günlerce boş yer bulamadım. en sonunda video programı indirip banlatacam artık başka çaresi kalmadı. kimsenin emeğini çalmak istemem ama buna mecbur bırakıyorlar yapacak bişey yok.

Burası tehtit forumu değil.

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

Post by “c91” ()

This post was deleted by “Zynix”: “!!!” ().
      İyi akşamlar free sürüme yönelik kısıtlama kısa zamanda aktif olacaktır.Tüm premium kullanıcılarının hoşnut olacağı şekilde ayarlama yapıldı ek olarak p server kullanıcıları için free sürümde test etme imkanları aktif edildi böylelikle şu serverda çalışıyormu bu serverda çalışıyormu gibi şeyleri sormadan deneme imkanlarınız olacaktır geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz yayılandığında daha net bilgiyi açıklayacağız şimdilik bu kadar :)

DiAM0ND wrote:

Selam ben bu uyelıgı forum ıcın actım asıl hesabımı yetkılı merak edıosa mbob2 id verebılırım.
      premıum 3 aylık olarak alan bırısıyım.
      ozellıkle entkınlıklerde yararlanmamız gerekıyorken free botcular yuzunden bızım çarlar ch bulamıyor hepsı dolu.
      bcbdbshakal23bdb şeklınde nıcklerle 7/24 aynı yerde 9 ch de dolu.bunu samımıyetle soylıyorum ss alıyorum ama ne varkı tıcketlere 2 haftada cevap verıldıgı ıcın pek işe yaramıyor.
      ben haftalık cor kasıyorum 2 saat surmesı gereken gorev 4-5 saat suruyor çunku ıssız yerlere kuruyoruz botu slot olan yerlere freeler cokuyor.
      bız sa alınmasın dıye ödeme yapıyoruz mbob2 ye.
      free takılanlar yuzunden magdur olucaksak bu şekılde devam edecekse gercekten ben premıum almayacagım.
      ki zaten free oynayan oyuncu para kazanmasını bılen bırısıdır zaten premıum alabılecek oyuncudur o.
      metın2 oyuncuların kafası fırıldaklıga calısıyor.
      ben açıkça magdurıyetımı dıle getırdım.tehtid degıl.bu hergun yaşadıgımız sıkıntıdır ve bu zamanlarda meley razo devrı varken boyle banlanma rıskı olusucagına ve para odeyıp bırsey yapamamaktansa farmlık çar dızer keyfıme bakarım.sizlere free botcularla başarılar dılemekten baska secenegım olmayacak.saygılar.

kardeşim ben premium kullanıyorum. ve birçok hesap açıyorum. Çok hesap oldugu için isimlerini önemsemiyorum.isimleridea afjhafohaeofuh şekillerinde 6 ch de kapatıyorum. banlatman umurumdada degil. sadece banlatıyorsan da forumda yazmayın lütfen. diğer hilecilerde bunu görüp beni hileci banlattı ben de onu banlatayım diye ugrasıyor. normal userlardan cok hileciler birbirini banlatıyor. her hileci birbirini banlatır ise kim nerde kasılacak.
      bana kalırsa bob günde 2-3 saat çalışacak şekilde ayarlanmalı. ama hileci birbirini report etmemeli yoksa ilerde herkes birbirini report ederse kimse kasılamaz.
      hee bu arada ben slota tek çar koyuyom car görünce ch değiştir ayarlıyom çarım sürekkli ch attıgı için banlatıyom kimse beni banlatamaz diye bi kafa yapın varsa bal gibide banlatılır.

Post was edited 2 times, last by “chuck” ().