m2bob banned yardım pls?

m2bob banned yardım pls?

arkadaslar ıyı gunler bıraz once tum carlarım sıra ıle ıclerıne gırılerek banlandı ben basındaydım carınıza baska bırı gırıs yapıyor dıyor sonra car banlanıyor aynen bu sekıl oldu ıp ban degıldı carlar kontrol edıldı bundan once yıne bu sekılde banlar yedım 2-3 tane wıdeo gıdınce aynı ıp den tahmınım tum carlar kontrol edılıyor bottan gırdıgım tum carlar banlanıyor tahmınım bu sekılde arkadaslar bundan nasıl kurtulabılırım sadece wıdeo alınan carların banlanıp dıger carların kurtulmasının yolu nedır bılgısı olan paylasabılır mı ?

alibey1 wrote:

Sistem banı geri gelmiş olabilir.Aynı durumda bendede geçerli daha programa girdim hesaplara tıkladığım gibi ban yedim.Sanırım programda açık var şuan için @Halabaya
      aga ben sistem banıda yedim pc başındayken o durumda tüm çarlar bir anda atıyor şu anda olan çarların tek tek ban yemesi sıra ile gitti gözümün önünde banladılar evlatlarımı canım acıdı mk D:

Simyager wrote:

Sistem banı yok arkadaşlar olsa şuan forum yıkılırdı :)
      aynen şu an sistem banı yok ama işte benim çarlar dediğşim şekilde ban yiyor buna ni çözüm önerisi sunun be hayrınıza çar kasmaktan sıkıldım beyler ticaret yapamıyorum sürekli çar banlatmamanın yollarını arıyorum bir türlü bulamadım 1 aya yaklaştı hiç ban yemesin derdinde değilim sadece video alınanlar vs. gitsin bakıyorlar tüm çarlarımı sıra ile banlıyorlar :S