Yang satıcısı botcuların dikkatine

Yang satıcısı botcuların dikkatine

Herkese merhaba bot kurup yang elde edip bunu satan kişilerin son 4 5 aydır yaşadığı ciddi sorunlardan bir taneside mailsiz alınan hesaplardan içindeki stokların alınıp ve ya hesabın şifresinin değişmesidir. Hergün bu sorunla alakalı geribildirim almaktayız.Bu sorunla ilgili daha öncede ufak bir açıklama forumdan yapılmıştı.
      Tavsiye
      Stok yang deposu karakterlerinizin hepsini mailli almanız gerekiyor.Mailsiz alınan her hesabınızı oyun yönetiminin içerisindeki 1 2 soyguncu tarafından size ait id nin üstüne mail açılıp şifresine değiştirip hesabınıza erişim sağlıyorlar.
      Önceki panelde hesap id si mail adresi girilen önceki ve güncel ip adreslerine erişim imkanları vardı sadece şifre **** şeklinde gizleniyordu tahmin ediyorum ki hala o şekildedir. Size ait örneğin: 15ahmet15 adlı mailsiz hesabınız varsa bu hesaba ait onaylanmamış maili görebiliyorlar bu maili oluşturup hesabınızın şifresini değiştirip elde ettikleri şeyleride değerlendiriyorlar.Birçok kişi bilgilendirildi ona göre hareket ediyorlar lakin mağdur olmamanız açısından önemli bir uyarıdır.
      Son olarak bunu yapan kişilere: Şirket tarafından imzalamanız için gönderilen o maddelere uymanız gerektiğini tekrar hatırlatıyorum :)
      Bu tarz girişimlere maruz bırakılan hesaplar depolanmaktadır aynı şekilde devam edilirse konu incelemesi için TR müdürü G D ye kadar iletilecektir o sebeple işiniz bulup banlamak böyle ucuz şeylere bulaşmayıp vakit öldürmeye devam edebilirsiniz.Son uyarıdır görevini usulsüzlüğe kullanan her kim ise herkesten temin ettiğimiz hesapları göndereceğiz gerisi sizin iç meselenizdir.
      Herkese iyi forumlar dilerim.

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

Zaten banlayacaklari hesaba bakiyorlar mail alınmadıysa değiştirip yangı satiyorlar. Mail alınmışsa banlıyorlar :) Komik olan yang a karşı çıkan takımın içindeki çakalların yang satmasi :) derindarbenin kulağına gittiyse bu işler. Şifresi değişen hesapların id sini verelim kimin yaptiğini bulur ;) tabi kendisi yapmiyorsa

We Have Drogba. They Don't.

DidierDrogba wrote:

Zaten banlayacaklari hesaba bakiyorlar mail alınmadıysa değiştirip yangı satiyorlar. Mail alınmışsa banlıyorlar :) Komik olan yang a karşı çıkan takımın içindeki çakalların yang satmasi :) derindarbenin kulağına gittiyse bu işler. Şifresi değişen hesapların id sini verelim kimin yaptiğini bulur ;) tabi kendisi yapmiyorsa

Takım liderinin sence nekadar umrundaki bu olaylar?Daha doğrusu takım liderinin oyuncu ve oyunda umrunda değil ya.Kendisi anca youtuberlara ego kassın milleti oyundan soğutsun.Biz botçular bile şu oyunu onlardan daha çok düşünüyoruz.Neyse herkes herşeyi görüyor bence.Bilgilendirme için teşekkürler umarım gerekli önlemleri alır herkes.
      Kendi içlerinde bile olup biteni takip ve kontrol edemeyecek kadar aciz bir ekip işte :D Bunca zaman ep hırsızlarına göz yuman bir oyun yönetiminin bunları çokta dert edeceğini sanmıyorum. Kendi kendilerine sıkıyorlar, bu oyunun bu halde olmasının büyük payı ep hırsızları zaten, botçularla uğraşacakları yerde asıl büyük problemi çözemiyor/çözmüyorlar. Anladı bizim türk ekipte bizde çalalım o zaman dedi :D
      :) Durduk yere mail onayı olmayan çarın şifresi nasıl değişir arkadaş hadi botcunun stoklarına çöküyorlar da bu sorunu bazı guruplarda bile denk gelmeye başladı ve destek sistemi acayip acayip sorular soruyormuş yok çarı ne zaman açtın en aldın ne sattın hangi saatlerde girdin cıktın gibi. cvp veremeyenin çarına çöküyorlarmış. ?(
      Aynı şekilde benim de başıma birkaç kez gelmişti ondan sonra hesapları hep mail onaylı almaya başladım. Gmler panelde mail adresinizi görebiliyorlar ardından mail alınmışmı diye bakıyorlar eğer alınmamışsa maili alıp şifremi unuttum diyerek oyun şifrenizi değiştiriyorlar yangı alıp satıyorlar. Sanırım bu takımın içindeki gmler tarafından gizli olarak yapılıyor çünkü şifresi değişmiş hesapalrımı metin2 sıralama listesinden baktığımda görebiliyordum yani ban vs de yemiyorlardı.

ilkay26 wrote:

@KIZILPENCE Hangi hesapların depo hesabı olduğunu nasıl anlıyorlar? Detaylı bilgi verebilir misiniz biz de ona göre bir önlem alalım depo char banlanmaması için..

Panelde hesaplardaki yang miktarını görebildiklerini düşünüyorum yoksa binlerce hesap içerisinden arayıp bulamazlar. Şimdiye kadar içi boşaltılan hesaplarımda hep 30 won üstü yang vardı. Ayrıca yapan kişi her kimse buna göz yumulduğunu da düşünüyorum yoksa şimdiye kadar çoktan takıMdan atılması gerekirdi, hatırlayanlarınız olur geçmişte birkaç örneğini gördük