Problema cal appaloosa

Problema cal appaloosa

Salutare. In primul rand am dat un search si nu am gasit un topic de genul deja deschis.

Deci tin bot-ul pe Farm Bot si e setat sa se duca la magazin sa vanda tot cand se umple inventarul si sa cumpere licori red. Din cauza medaliei de appaloosa, cand ajunge la ea dupa ce vinde toate itemele, se opreste si ramane acolo. Nu mai cumpara licori, nu mai pleaca. Am incercat sa il vand dar nu ma lasa. Si nu ma lasa nici sa il pun in depozit. Nu stiu cum sa fac sa scap de el sau sa fac botul sa functioneze fara problema asta. L-am pus pe mine, am incercat si cu optiunea Mount si cu optiunea Cal, intradevar cumpara red si isi continua treaba nu mai ramane langa vanzatoare cu shop-ul deschis, dar cand ajunge langa o piatra Metin nici nu ataca de pe cal, nici nu se da jos sa bata la metin. Ramane pe cal langa metin si nu mai face nimic.

Cum scap si eu de medalia aia de appaloosa sau cum il fac sa nu se mai blocheze la vanzatoare cu shop-ul deschis? Cand imi pica tampenia aia de appaloosa efectiv bot-ul devine inutil. Si pica destul de repede.

Mentionez ca NU folosesc versiune free. Este cont cu key cumparat si activat.
      Bilder
      • New Bitmap Image.jpg

122,29 kB, 557×672, 34 mal angesehen