Sticky OTOMATİK EŞYA BİRLEŞTİRME - AUTO ITEMS TO SORT - PYTHON SCRIPT

Öncelikle Bu posta yorum atabilmek için üye oldum, dediğiniz adımları harfiyen uyguladım fakat gene oyundan atıp send reports sekmesi açılıyor , sleep time'ıda 10 yaptım fakat py dosyalarının hepsi not defterime dönüştü bundan dolayı kaynaklanabilirmi, çözümü nedir, teşekkür ederim. sv phebia2
      Edit: Time sleep2de bıraktım sorun çözüldü

Post was edited 2 times, last by “ZenGiN” ().

hm.. eger cok özel ayarlariniz var ise M2BOB\Resources\Userdata dosyasini kopyalayin ve herhangi bir yere yapistirin.

Bunu yaptiktan sonra Kayitlariniz yaptiginiz ayarlamalar vs. hepsi güvencede olucak

2 Adim.) Notepad++ v7.7 indirin link:
      https://notepad-plus-plus.org/download/v7.7.html (BASLAMADAN ÖNCE ÖNEMLIYI OKUYUN)

3-Adim.) Belirtelen dosyayi (Konu basindakini) sag tiklayip Notepad++ ile düzenleye tiklayip yapisitirin(BASLAMADAN ÖNCE ÖNEMLIYI OKUYUN)

(Önemli)Bunlari yapmadan önce VARSAYILAN py dosyalarini .txt ile acmasin diye ki hata burdan kaynakli olma sansi büyük ilk önce bu adimi yapin. Sonradan yukaridaki adimlari takip edin.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts registry yolunda ki ilgili uzantıya ait key'i silerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sildiğiniz uzantı için, tanım default'a dönecektir.

Look at me if i talk with u ...
      Merhaba

Bazı sunucularda bu envanterdeki slotlardaki eşya sayısı 1000'e kadar çıktığı için bir özellik ekledim

Varsayılan olarak MAX_SAYI = 1000 olarak geliyor.
      Phebia2 dışındaki sunucularda 200 veya 500 gibi bir değer olabileceği için bunu kendiniz değiştirebilirsiniz.

Ayrıca çok aşırı hızlı çalıştığından dolayı bazı kişilerde atma sorunu oluyordu . Bu sorunu çözdük
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]