Sitelerin Aldığı Fiyata İtemci' de Yang Satanlar Hk.

Sitelerin Aldığı Fiyata İtemci' de Yang Satanlar Hk.

Kafayı mı yediniz beyler... 22-23 Kuruşa düşük diyorum ben . 18 19 a satmak nedir yapmayın bunu. Yeter yahu Satıcıdepo' dan şikayetçiyiz ama düşürenler bu sefer başka başka üyeler. Komisyonu mu hesaba katmıyorsunuz? Komisyonu düşünce sitelerin aldığın fiyatın da altına kazanıyorsun. Kendinize gelin!

Fankii wrote:

Bir kaç seneye TR kalmayacak bu gidişle botu yangı geçtim ben. YouTuber'lara bakarsanız neredeyse hepsi bıraktı TR'yi P-server'lara geçtiler...

2017 olayindan sonra hayir etmedi oyun birde 2019 olayi oldu pek bilinmeyebilir. Gittigi yere kadar ama sonu ic acici degil .
      1:CC kartlar..
      2:oyunu birakip piyasaya binlerce won satanlar oldu..
      3:diger olaylar.. Oyunla ilgilenen yok zaten olsa bu kadar kotu bir durumda olmazdi
      Youtuber'ların m2bob tanıtımı yapıp bütün fonksiyonları herkese öğretmeye çalıştığı yok efendim işte "m2bob ile günde 10 won kasmak","balık botu ile zengin olduk" vs. başlıklı video çekenlerde oyuncunun won çekmemesine neden olmaya başladı.Bu konu gerçekten önemli çünkü artık oyuncularda "ya abi okadar para verip won çekeceğime 25 lira verip 1 haftada 70 won kasarım" diye düşünüyor.Arz talep dengesi bozulmaya başladı.Forumda'da fark etmişsinizdir.Şu şekilde açılan başlıklar çoğaldı "yeni başladım bot ile günde kaç para kazanırım?","para kazanma taktiği söyler misiniz" vs.
      Açıkçası bir youtuber'ın orda bunu tanıtmasının çok etkisi olacağını düşünmüyorum bir anda insanın kafasında bir video ile canlanmaz bu. M2BOB yıllardır olan bir hile ve yolu hileye düşen biri mutlaka bulmuştur metin2 bot yazınca bile direk ulaşılabiliyor. Sıkıntı tamamen oyun ve oyun yönetiminde yeni serverlar haricinde diğer serverlar ölü vaziyette. Bugün bile bir P-server açıldığında ana serverları geçebilecek kapasatiye gelebiliyorsa suç tamamen yönetimindir. Ve bir botçu olarak şunu diyebilirim ki sene olmuş 2019 bir çok oyunda çok iyi derecede hile korumaları varken Metin2 çaresiz kalması da ayrı bir sebebiyet. İnsanlara oynanacak alan bırakmıyoruz ne yazık ki.. Hem yönetim hem de bizler suçluyuz... İzleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

Simyager wrote:

Eventçiler gidince düzelir piyasa merak etmeyin :D

Oyunda cok saglam bir event olacak sadece won ve yang karsiligi birsey verecek npcler ve cc kart muhabbetini bitircek yonetim iste o zamam bir ihtimal oyun rahatlar hem oyunun bekasi hem botcularin bekasi icin .dd lakin pyunda cok asiri won var kacak kart muhabbeti vqr millet zengin oldu kat kat.d

Fankii wrote:

Açıkçası bir youtuber'ın orda bunu tanıtmasının çok etkisi olacağını düşünmüyorum bir anda insanın kafasında bir video ile canlanmaz bu. M2BOB yıllardır olan bir hile ve yolu hileye düşen biri mutlaka bulmuştur metin2 bot yazınca bile direk ulaşılabiliyor. Sıkıntı tamamen oyun ve oyun yönetiminde yeni serverlar haricinde diğer serverlar ölü vaziyette. Bugün bile bir P-server açıldığında ana serverları geçebilecek kapasatiye gelebiliyorsa suç tamamen yönetimindir. Ve bir botçu olarak şunu diyebilirim ki sene olmuş 2019 bir çok oyunda çok iyi derecede hile korumaları varken Metin2 çaresiz kalması da ayrı bir sebebiyet. İnsanlara oynanacak alan bırakmıyoruz ne yazık ki.. Hem yönetim hem de bizler suçluyuz... İzleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

Dostum doğru diyorsun ama 2011 yıllarında 32 li botları unutmayalım. O zaman ben de normal oyuncuydum. Her şeyimi emekle yapardım botlara rağmen kasıyordum. Şimdi o kadar abartı bot yok . Gerçi 2011 yılından da eser yok. Boka sardı oyun.

New

Valla istediği kadar ilan atsın pes etmeden bıkmadan inadına onunla aynı fiyata koyuyom 1 2 saate satılıyo ilanı sürekli üstte tutunca.
      Sürekli yang çeken oyuncularda kıllanmaya başladı heral noluyo diye. Artık onunla aynı fiyatada koyunca rahat gitmeye başladı. 2 wonluk ilanlar özellikle daha rahat satılıyor.

New

Şöyle bir tavsiye burda yapmayanlar için sağlam facebook gruplarındanda satabilirsiniz direk elden.
      Sonbaharda 2 eleman bulmuştum al sat yapan epin sitesi gibi alıp satıyolardı.(50 krş farkla)
      İlk kez fb dan satmaya kalkışanlar dikkatli olsun dolandırıcı sayfalar çok, güvenilir grup göneticisi aracılığıyla satın. Her 5-10 bin üyesi olan grup yöneticisinede inanmayın.

Not: Facebook dan çok satış döndüğünü bilmeyenler için yazılmıştır. Ve yüklü miktarda üretim yapanlara daha uygun.

New

Gözlemlediğimiz kadarıyla konu fazlasıyla takipte daha öncede bu konuyla ilgili bir çok kişiden çözüm için destek istemiştik fazlasıyla destek verildi fakat bilindiği gibi ticari bir ortamdayız 100 lerce kişinin kazanç elde ettiği fazlasıyla büyük bir ticaret döngüsü var ismi geçen site komisyonunu alıp kazancına bakıyor ne tarz şekilde elde edilmiş ne yollarla satışa sunulmuş onları ilgilendirmiyor haklılarda oyun yönetimine bunun çözümüyle alakalı forumda yazdık okuyorlar elbette çözüm sunmayacaklar çünkü bağlantılılar bunu net bir şekilde belirtiyorum alternatif çözüm olarak tüm topluluğun bir arada olacağı farklı bir satış sitesi 2 3 arkadaşımız tarafından grubumuzda gündeme gelmişti lakin prosedürler fazlasıyla uzun meşakatli yinede böyle bir faaliyeti elbette destekleyeceğiz önemli olan topluluğun bu tarz kişilerin satışlarına karşı tepkisini ortaya koyup net bir şekilde destek vermesidir.

Not: Facebook sayfalarından satış çok çok sıkıntılıdır ilk ödemeyi almadan hiç kimseye kesinlikle stok won item vs teslim etmeyin oyun yönetimininde kendilerine ait işi yapması gereken sistem yerine facebook gruplarında gezdiğini bilmenizi isterim.
      Hiç kimseye oyun hesabınızı karakter adınızı vs vermeyin iteminize ait net görüntü göndermeyin ticaret yapacaksanızda ödemeyi ilk almak istediğinizi net şekilde belirtin. Herkesin oyun içinden müşteri bulup birebir ticaret yapmaları daha sağlıklı olacaktır hem o oyuncu hiç bir siteye gitmemiş direk üreticiden almış olur hemde facebook gibi ortamlarda dolandırılmalardan kaçınmış olursunuz.

New

dragonmyth wrote:

Şöyle bir tavsiye burda yapmayanlar için sağlam facebook gruplarındanda satabilirsiniz direk elden.
      Sonbaharda 2 eleman bulmuştum al sat yapan epin sitesi gibi alıp satıyolardı.(50 krş farkla)
      İlk kez fb dan satmaya kalkışanlar dikkatli olsun dolandırıcı sayfalar çok, güvenilir grup göneticisi aracılığıyla satın. Her 5-10 bin üyesi olan grup yöneticisinede inanmayın.

Not: Facebook dan çok satış döndüğünü bilmeyenler için yazılmıştır. Ve yüklü miktarda üretim yapanlara daha uygun.

Dostum insanlarla muhatap olmak zor. İtemci' de muhatap olmuyorsun o tarafı güzel. Dolandırılmak gibi şeyler söz konusu da olmuyor. Hani diyelim yüz yüze görüşüp teslim edelim ama çok saçma gerçek paranın döndüğü her şeyde sıkıntı çıkar adam cebinden veriyor, vermek istemez biz oyun parası satıyoruz yenilip içilmez, gerçek hayatta değeri olmayan bir şey. Ama adam cash sayıyor parayı vermeden nasıl alırım yang kafasında olabilir.