Announcement M2BOB HATA ÇÖZÜMLERİ VE BİLDİRİMLERİ [TR]

MERHABA ORİGİNS2GLOBAL de oynuyorum M'BOB haziran ortalarına kadar harikaydı ama yapılan değişiklikler ile artık uzaktan vurma olan 7X çalışmıyor ayrı özel bir ayarı varsa paylaşırsanız mutlu olurum ama yaptığım hiç bir ayar bunu değiştirmedi premium üyelik almamın tek nedeni uzaktan vurma eğer asla eskiden olduğu gibi kullanamayacaksak üyelik almaktan vazgeçmeyi düşünüyorum yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.
      METIN2 TR
      M2bob Sürümü : 10.3.11
      M2bob Kullanıcı Adı : ohtaerpun
      Sistemler : Windows 10 X64
      Ekran Fotoğrafı veya Video : fotoğrafa gerek yok
      Hatayı nasıl yaşadınız : M2bob.exe dosyasından programı çalıştırmak istediğimde lewel bot çalışıyor benim için önemli olan "waithack" onuda aktif edip ayarları kaydediyorum ve diğer 5 cliente "yükle" diyorum ve level bot çalışıyor. 3-4 saat sonra kontrol için bakıyorum bütün ayarlar kaydettiğim gibi hiç bir sorun yok fakat waithack in tiki kalkmış devre dışı kalmış. hemen hemen 1 yıldır m2bob bu 3 adet bilgisayrımda (intel i5, intel i5, ryzen 7) kullanıyorum waithac ile sürekli sorun yaşıyorum. diğer sorunumda toplama ile alakalı listeye 20 ye yakın item ekleyiynce bazılarını toplamayı bırakıyor etrafta hiçbirşey olmamasına rağmen.
      . Bu hatayı bir süre önce yaşıyor muydunuz ( eğer önceden çalışıyordu ise ) :m2 boba neredeyse 1 yıl önce kaydoldum daimada kullanıyorum ilk kullandığım günden beri waithack sorunu yaşıyorum

ohtaerpun wrote:

METIN2 TR
      Hatayı nasıl yaşadınız : M2bob.exe dosyasından programı çalıştırmak istediğimde lewel bot çalışıyor benim için önemli olan "waithack" onuda aktif edip ayarları kaydediyorum ve diğer 5 cliente "yükle" diyorum ve level bot çalışıyor. 3-4 saat sonra kontrol için bakıyorum bütün ayarlar kaydettiğim gibi hiç bir sorun yok fakat waithack in tiki kalkmış devre dışı kalmış. hemen hemen 1 yıldır m2bob bu 3 adet bilgisayrımda (intel i5, intel i5, ryzen 7) kullanıyorum waithac ile sürekli sorun yaşıyorum. diğer sorunumda toplama ile alakalı listeye 20 ye yakın item ekleyiynce bazılarını toplamayı bırakıyor etrafta hiçbirşey olmamasına rağmen.
      . Bu hatayı bir süre önce yaşıyor muydunuz ( eğer önceden çalışıyordu ise ) :m2 boba neredeyse 1 yıl önce kaydoldum daimada kullanıyorum ilk kullandığım günden beri waithack sorunu yaşıyorum

ohtaerpun wrote:

METIN2 TR

fanki bu konuya resimli bir açikalama yapdi ama yetersiz videolu lazim yada daha detayli @.FANKI