Announcement M2BOB HATA ÇÖZÜMLERİ VE BİLDİRİMLERİ [TR]

M2BOB HATA ÇÖZÜMLERİ VE BİLDİRİMLERİ [TR]

Merhaba burada M2Bob ile ilgili bir sorununuz varsa ne yapacağınız hakkında bilgi bulabilirsiniz.

1. Eğer bir sorun yaşıyorsanız forumu kontrol edin başka birisininde böyle bir sorun olup olmadığına bakın.
      2. Virüs programlarını devre dışı bırakın veya güvenlik duvarını devre dışı bırakarak tekrar deneyin. ÖRNEK VİDEO
      3. Metin2 ve M2bob'u Güncelleyin.
      4. Güncelleme sırasında sorun yaşıyorsanız VPN kullanarak güncelleme yapmayı deneyin.
      5. FAQ konusunu okuyun. Belki orada yararlı bilgiler bulabilirsiniz:FAQ / TIKLA
      6. Eğer Özel Sunucularda sorun yaşıyorsanız, Özel Sunucunun forumdaki konusunu okuyun. Bu konu Özel Sunucular için değildir.
      7. Metin2 silin ve M2bob' u yeni bir klasör içerisinde olacak şekilde son sürümü tekrar indirin yada içerisine M2bob - Patcher.exe dosyasını atıp çalıştırın.
      8. Oyun içerisinde gördüğünüz M2Bob hatalarını buradan bildirebilirsiniz.
      9. Yukarıdakiler işe yaramadıysa ve sorununu çözümünü bulamadıysan buradan örnekte bulunduğu gibi bir mesaj yazın yardımcı olalım :)

Örnek
      Show Spoiler

METIN2 TR

M2bob Sürümü : 9.16.4

M2bob Kullanıcı Adı : Zynix

İşletim Sistemi : Windows10 X64

Ekran Fotoğrafı veya Video( Hatayı Gösteren Ekran Görüntüsünü Lütfen hizliresim üzerinden yollamayın ) : i.imgyukle.com/2019/06/26/kGQ3Gp.png

Hatayı nasıl yaşadınız : M2bob.exe dosyasından programı çalıştırmak istediğimde bu şekilde bir hata alıyorum. Yukarıdaki tüm maddeleri denedim ama sorunum devam ediyor.

Bu hatayı bir süre önce yaşıyor muydunuz ( eğer önceden çalışıyordu ise ) : Son gelen M2bob güncellemesinden sonra bu hatayı almaya başladım. Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamıyordum.

Post was edited 3 times, last by “Zynix” ().

Post by “erol09” ()

This post was deleted by “Zynix”: “Özel mesaj atınız” ().