Announcement M2BOB HATA ÇÖZÜMLERİ VE BİLDİRİMLERİ [TR]

Doğru bilgileri girdiğime emin olarak botu çalıştırıyorum fakat kanal seç uyarısı veriyor bir süre sonra kapanıyor sonra tekrar açıldığında bazen giriyor bazen girmiyor 3-4 defa tekrarlıyor arka planda gameforgeden herhangi bir başka postayla girersem asla açmıyor ancak m2bobdan girdiğim hesabın gameforgunu açarsam 3-4 defa kanal seç uyarısı aldıktan sonra giriş yapabiliyorum
      hatayı alıyorum kullanıcı adı mcapkin97win10 64 bitdaha öncesinde oyun senın ıcın mevcut degıl hatası aldım hesaplarım banlandı. Şimdi tekrar giriş yapmaya çalışıyorum başka hesap vs. giriş yapamıyorum.
      version 10.4.9

imgyukle.com/i/IzAREx
      https://imgyukle.com/i/IzflZ0

ve en sonunda error 15 logging in timeout detected virus scanner vs vs diye bir hata daha almaya başladım.

@FANKI @Slait @.FANKI @Zynix

Post was edited 2 times, last by “mcapkin97” ().

Post by “deepfrost” ()

This post was deleted by the author themselves: “sorunum çözüldü” ().

deepfrost wrote:

METIN2 TR

M2bob Sürümü : 10.5.3

M2bob Kullanıcı Adı : kenzx1

İşletim Sistemi : Windows10 X64

Ekran Fotoğrafı veya Video( Hatayı Gösteren Ekran Görüntüsünü Lütfen hizli resim üzerinden yollamayın ) : i.imgyukle.com/2020/11/21/TsURcS.png i.imgyukle.com/2020/11/21/TsUQHQ.png

Hatayı nasıl yaşadınız : M2bob.exe dosyasından programı çalıştırıyorum, ilk slota çar bilgilerimi giriyorum ve başlatıyorum. M2 client ekranı açılıyor ama giriş yapmıyor ve bu hatayı veriyor.

Bu hatayı bir süre önce yaşıyor muydunuz ( eğer önceden çalışıyordu ise ) : Son gelen M2bob güncellemesinden sonra bu hatayı almaya başladım. Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamıyordum.

Son güncellemeden sonra bende aldım bu hatayı, yani o hesaba daha giremeyeceğin anlamına geliyor. Bazen geçici engelleniyorsun ip değiştirince girebiliyor.
      Merhabalar, botu açar açmaz oyundan atıyor. 2 gün önce hiçbir şekilde problem yaşamıyordum denemez fakat bu denli değildi. Ayrıca 4 clienti aynı anda oyunda hiç tutamadım ne gibi bir sebebi olabilir? Bot olmadan problemsiz açık duran hesaplar bota başladığı gibi kapatıyor. Ayarlarda sadece farmbot ve slotları üstüme çekip vurması açık. Range veyahut waithack falan açık değil. Oto toplama genişte. Çok anlamsız bir derecede 11Dk içerisinde 7 oyundan düşme var. Diğerlerine bakamadım bile client kapanıyor direkt hileyle birlikte. TW falan verebilirim herhangi bir yardımınız olabilirse çok sevinirim, teşekkürler.

Ayrıca bu durum bot çalışmasa dahi 4 cliente çıktığımda direkt kapatmaya başladı. İnanılmaz leş bir durumdayım. Yardımı olabilecek arkadaşlar, tavsiyeleri bekliyorum.

Post by “deepfrost” ()

This post was deleted by the author themselves: “sorunum çözüldü” ().

Modigliani wrote:

Merhabalar, botu açar açmaz oyundan atıyor. 2 gün önce hiçbir şekilde problem yaşamıyordum denemez fakat bu denli değildi. Ayrıca 4 clienti aynı anda oyunda hiç tutamadım ne gibi bir sebebi olabilir? Bot olmadan problemsiz açık duran hesaplar bota başladığı gibi kapatıyor. Ayarlarda sadece farmbot ve slotları üstüme çekip vurması açık. Range veyahut waithack falan açık değil. Oto toplama genişte. Çok anlamsız bir derecede 11Dk içerisinde 7 oyundan düşme var. Diğerlerine bakamadım bile client kapanıyor direkt hileyle birlikte. TW falan verebilirim herhangi bir yardımınız olabilirse çok sevinirim, teşekkürler.

Yeni gelen sürüm sıkıntılı, eski sürümleri dene atmalar baya azalıyor.

deepfrost wrote:

LeeFeeR wrote:

deepfrost wrote:

METIN2 TR

M2bob Sürümü : 10.5.3

M2bob Kullanıcı Adı : kenzx1

İşletim Sistemi : Windows10 X64

Ekran Fotoğrafı veya Video( Hatayı Gösteren Ekran Görüntüsünü Lütfen hizli resim üzerinden yollamayın ) : i.imgyukle.com/2020/11/21/TsURcS.png i.imgyukle.com/2020/11/21/TsUQHQ.png

Hatayı nasıl yaşadınız : M2bob.exe dosyasından programı çalıştırıyorum, ilk slota çar bilgilerimi giriyorum ve başlatıyorum. M2 client ekranı açılıyor ama giriş yapmıyor ve bu hatayı veriyor.

Bu hatayı bir süre önce yaşıyor muydunuz ( eğer önceden çalışıyordu ise ) : Son gelen M2bob güncellemesinden sonra bu hatayı almaya başladım. Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamıyordum.

Son güncellemeden sonra bende aldım bu hatayı, yani o hesaba daha giremeyeceğin anlamına geliyor. Bazen geçici engelleniyorsun ip değiştirince girebiliyor.

Gf clientle girebiliyorum ama. M2bob'la mı daha giremiyorum?

Gf den o hesaba girebiliyorsan hesaplarında sıkıntı yoktur. Yeni kod alıp girmeyi dene, ya da m2bob eski sürümlerinde dene girmeyi.

Post by “deepfrost” ()

This post was deleted by the author themselves ().
      Metin2 TR
      M2bob Sürümü: 10.5.5
      M2bob Kullanıcı adı: rellaxfree
      İşletim sistemi: win10 x64
      Ekran Fotoğrafı veya Video: prnt.sc/vrnv86
      Hatayı nasıl yaşadınız: M2bob açmadan girerken sorun yok fakat m2bob ile girmeye çalışırken böyle bir hata alıyorum. İstemci açılamıyor. Lütfen başlatıcıyı yeniden başlat ve oturum aç
      Bugün satın aldım hileyi lakin kaç saatir uğraşıyorum metin2 yi silip komple tekrar yükledim ip değiştirdim sürekli vpn ile denedim ama yok arkadaş olmuyor 1 kere girdi gayet güzel o pazar hesabımdı pazar kurdum 2. clienti açarken sorun karakteri seçiyor seçtiği gibi oyun kapanıyor ve aynı ip üzerinden çok fazla müşteri açtınız diyor bunun çözümünü bilen yok mu?

Erdem E. wrote:

Bugün satın aldım hileyi lakin kaç saatir uğraşıyorum metin2 yi silip komple tekrar yükledim ip değiştirdim sürekli vpn ile denedim ama yok arkadaş olmuyor 1 kere girdi gayet güzel o pazar hesabımdı pazar kurdum 2. clienti açarken sorun karakteri seçiyor seçtiği gibi oyun kapanıyor ve aynı ip üzerinden çok fazla müşteri açtınız diyor bunun çözümünü bilen yok mu?

botda 5 tane karakter seçme seçeneği var muhtemelen olmiyan nir karakteri seçmeye çalişiyor ve seçemediği üçin karakter seçme ekraninda kapaniyoeir bunu sürekli denediği içinde gameforceden geçiçi engel yemiş olabilir
      Hayır karakteri seçiyor onunla alakası yok karakteri seçiyor tam girecekken oyundan atıyor aynı ip üzerinde çok fazla pencere açtınız falan diyor ama 1 tane açıyorum.Ve ben bu hileyi dün öğlen 1.30 2 gibi satın aldım tam 1 gün oldu şu an ve ben hala daha bu hatayla uğraşıyorum yardımcı olacak kimse yok mu cidden? pc resle demeyin yaptım modem resle demeyin onuda yaptım ip değiştirdim vpn ile denedim yok olmuyor hiç biri