Announcement M2BOB HATA ÇÖZÜMLERİ VE BİLDİRİMLERİ [TR]

New

METIN2 TR
      M2bob Sürümü: 10.6.3_5
      M2bob Kullanıcı Adı: cellat99
      Sistemi: Windows 10 X64
      Ekran Fotoğrafı Veya Videosu: imgyukle.com/i/HTuu1f
      hatayi nasıl yaşadınız: M2BOB kod alıp kayıt yaptıktan sonra giriş yaparken tüm forumdaki konuları denedim ama çözüm bulamadım
      Bu hatayı bir süre önce çalışıyor muydunuz evet 1 hafta önce aldım m2bob sürekli yaşadım eksik bir dosyammı var bilmiyorum win 10 sıfırlama yaptım

New

Arkadaşlar selam 17 client dün m2bob yüzünden red bar hatası oyun mevcut degıl hatasına yakalandı yada red ban umudumu yitirmek üzereydimki sonunda başardım tüm hesaplarımı kurtardım.
      Sizlere fikrimi eğer kabul görürseniz tavsiyemi söylemek için geldim foruma

Kesinlikle boş hesaplarınızla yeni açılmış test hesaplarınızla bile giriş yapmayın ben m2bobla hiç alakası olmayan hesaplarım bile red bar hatasına düştü
      Süre gitmeye gitti ne eldiven kaldı ne bob süresi hersey bitti bende zaten şuan kaybettiğim tek şet bob süresi onuda artık saldım umursamıyorum
      ne zaman düzenli sorunsuz bir sistem yayınlarlar eskisi gibi otomatik kod ve yakalanma sorunu olmayan bir sürüm gelir o zaman tekrardan beklerim
      Red bar dan kurtardım çarlarıma girebiliyorum heycana kapılıp aynı hataya düşmek yerine m2bobun temiz güvenli sürümünü bekleyeceğim.