Pserverların kapatılması ve yayıncılara telif

Saticidepo olarak bilinen kişi büyük ihtimalle ural admindi en üzücü durum bu tarz şeyler ilk değil bir sürü böyle girişim oldu pazartesi günü hukuk departmanına aktaracağız demişlerdi samimiyetlerine inanmıyorum hukuk departmanına aktarıldığına dairde paylaşımlar yapılmalı davanın gidişatı ilede ilgili olmalı oyunu ne hale getirdiniz siz gelmeden önce böyle şeyler yoktu dürüst olun paylaşın tüm süreci. Olay 1 2 tane simya değil 1 1.5 milyon tl lik işlem yaptılar en kötü adaletten söz etmeyin oyununuzu yok etmeye devam edeceğimizide unutmayınız
      arkadaşlar ben daha önce bu saticidepo ve diğer arkadaşı buraya yazmıştım bunların oyun yönetiminde olduğunu söylemiştim ama siz karşı çıktınız inanmadınız yok kaçak epmiş falan çart çurt kardesim ben kaç defa adamin 5-5 kusursuz mitsi sattığına denk geldim sınırsız won satıyordu adam yav düşünün böyle bir yolsuzluk olamaz halende devam ediyor yolsuzluk uyumaya devam edin .

Post was edited 1 time, last by “xhackxx06” ().

New

Fiyatlardaki artışı bende gözlemledim ural ban yedi satıcı ilan atmayı bıraktı aylardır her gün ilan atan adam aynı gün satışı bıraktı tesadüfe bak :D

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

New

KIZILPENÇE ye katılıyorum zaten onaysız ve depo çarlarımızın ban yemesinden bu olaylar bellıydı uyarmıstı takım ıcınde bırsey oldugu bellıydı ama yine diyorum bu 1 kişi degıl tek kişi yapmaz bunu bir ka çkişi daha vardı bunun içinde ve hukuk ile ilgili bir şey olmayacak atı alan üsküdarı geçti yang fiyatlarında gözle görülür artış oldu...

derindarbe ne kadar ural satamadı desede sattı dibini çıkardı üç şeyden şüpheleniyordum 1.Loncadaki ikinci bir açıktan evet vardı ve o 4,5 ay once kapatıldı 2.posta kutusundan kapandı düzeldi derken 3.ural muhabbeti çıktı üst üste ya posta kutusunda bir seyler vardı ya uralda lakin buyuk ıhtımalle ural ile alakalı...

Böyle bir metin2 takımına yazıklar olsun derindarbeden bir cacık olmaz .

yine yırtındık bagardık yang fıaytları düştü 2 senedir düşük bir şey var dedım derın darbe yok acık felan yok deyıp durdu yayınlarda evet belkı acık yoktu ama yetkiyi verdıgı adam hırsız cıktı nebiçim insan bu arkadas yetkiyi kime verecegımı sıze mı soracam dedı forumda çıldırmalık ural ne kadar sucluysa bır okadar da derın darbe sucludur görevden alınmalıdır.

New

Küfür etmemek için zor duruyorum kusura bakmayın 3 tl ye yang satamıyordum satana kadar yerı gelıyordu ban yıyordu depo carı,adamlar sımdı 4,4,5 tl den toplu alayım dıyor 10 wonu 55 tl ye sattım az önce yemin ediyorum pes ki ne pes sözün bitti noktadayım :facepalm: piyasa anında değişti GF buna göz yumup TR takımına komple müdale etmiyorsa onada yazıklar olsun ...

New

KIZILPENCE wrote:

Böyle beceriksizler olacak ki bizde yolumuza bakacağız konu aktif tartışma yaratmadan fikirlerinizi belirtmeye devam ediniz

Modum zaten kyanit zoydak mitsi vb. itemleri elden satmış ve satın alan kişilerin hesapları kapatılmış bu demek oluyor ki coma nın dediği türde satamadan hesapları kapattık gibi bir şey değil aksi olmus adam çatır çatır satmış :)) adam yolunu bulmus cebine parasını koymus olan suan alıcılara olmuş.

Adamın cebine koydugu para bir yere kadar o yolunu bulmuş ona diyecek bir şeyimiz yok bundan sonra ne olacak; O satın alan kişilerin hesapları kapatılıyor,coma sorumludur,gf farklı bir şeyler yapabilirde yapmayadabilirde,oyundaki pislik ortaya çıktığına göre gözle görülür şekilde oyunda düzelme olabilir, yang fiyatları dahi yükselişe geçti hayırlısı diyelim.. :)

* Takımda bir ib.e var demiştin dediğin çıktı senide ayrıca tebrik ediyorum. :)))
      * Bu olaylar patlayınca satıcı depo ilan atmaz oldu.
      * Örnek olarak anadolu sunucusunda 4 tl den toplu yang alınır diye ilanlar açılır oldu. (bu kişiler al satçı)
      * Kaç won olduğunu bilmediğimiz won hala piyasada satışa sunuluyor,bunun bitmesi biraz zaman alabilir onu bilemiyeceğim.
      * İtemci hariç bir kaç tanıdığım siteyle görüştüğümde önceden yüksek miktarlarda won satışları yapan kişi ve kişiler olmuş.

Post was edited 2 times, last by “Gozumuncicegi11” ().

New

Arkadaşlar gözden kacirdiginiz hala bir çok adam var bunlari yapan sadece ural degil girin itemciye adamlar hala satisina devam etmekte ozellikle ilk 5dekiler kusursuz mitsi mi dersiniz 45 50 ort zodyaklar yaylarmi dersiniz hepsi var oyun yoneticileri isin icinde simdi sadece birini yakalamis gibi gosteriyolar ama hepsi bir dumen tutmus gidiyor hepsinin parmagi var trilyonlar donuyor oyunda

New

xhackxx06 wrote:

Arkadaşlar gözden kacirdiginiz hala bir çok adam var bunlari yapan sadece ural degil girin itemciye adamlar hala satisina devam etmekte ozellikle ilk 5dekiler kusursuz mitsi mi dersiniz 45 50 ort zodyaklar yaylarmi dersiniz hepsi var oyun yoneticileri isin icinde simdi sadece birini yakalamis gibi gosteriyolar ama hepsi bir dumen tutmus gidiyor hepsinin parmagi var trilyonlar donuyor oyunda

al satçılar var genellikle

New

ACİKLAMA yapmislar merak edenler okuyabilir lakin cok delice satis yapmis adam fiyatlar baya yukseldi 1.5 sene felan kullandi sanirim bekki daha fazla "satıcı depo onun olmalı ticket ile bildirsek itemciden kayıtları alınıp ceza alır mı " ? aşşaya destek maili felan bırakmışlar acıklamanın; board.tr.metin2.gameforge.com/…ostID=6913269#post6913269

Post was edited 2 times, last by “Gozumuncicegi11” ().

New

Bu Ural dediğimiz adam sizlerinde dediği gibi büyük ihtimalle itemce'deki satıcıdepo.Çok büyük paralar kaldırdı çok.Milyon liralardan bahsediliyor.Won fiyatlarında'da gözle görülür bir artış oldu gerçekten bu Ural patlak verdikten sonra.Yıllarca bizleri suçladılar.Bot ile won kasıyorlar piyasayı bitirdiler vs.Biz burada kaç kişiyiz bütün botçuları toplasalar ve m2bob çıktığından beri sattığımız won üzerinden elde ettiğimiz geliri hesaplar bu Uralın kazandığı paranın 10/1'ini dahi kazanamamışızdır.Ki biz öyle bir kod ile saniyede bir itemde yapamıyoruz.Bot işi zahmetli ve riskli bir iş.Kesinlikle yaptığımız işi savunmuyorum ama gerçekten öyle göründüğü kadar kolay olmadığını bilmiyorlar.Neyse gameforce tarafından bir açıklama gelmiş.Bende hala takımın içinde böyle kişilerin olduğunu düşünüyorum.Zaman içinde daha kimbilir neler çıkacak.Bekleyip görelim.

New

Psychosis wrote:

Bu Ural dediğimiz adam sizlerinde dediği gibi büyük ihtimalle itemce'deki satıcıdepo.Çok büyük paralar kaldırdı çok.Milyon liralardan bahsediliyor.Won fiyatlarında'da gözle görülür bir artış oldu gerçekten bu Ural patlak verdikten sonra.Yıllarca bizleri suçladılar.Bot ile won kasıyorlar piyasayı bitirdiler vs.Biz burada kaç kişiyiz bütün botçuları toplasalar ve m2bob çıktığından beri sattığımız won üzerinden elde ettiğimiz geliri hesaplar bu Uralın kazandığı paranın 10/1'ini dahi kazanamamışızdır.Ki biz öyle bir kod ile saniyede bir itemde yapamıyoruz.Bot işi zahmetli ve riskli bir iş.Kesinlikle yaptığımız işi savunmuyorum ama gerçekten öyle göründüğü kadar kolay olmadığını bilmiyorlar.Neyse gameforce tarafından bir açıklama gelmiş.Bende hala takımın içinde böyle kişilerin olduğunu düşünüyorum.Zaman içinde daha kimbilir neler çıkacak.Bekleyip görelim.

Kazanan kazanmış ona dert yanamayız bizim şuan genel olarak istediğimiz bir çok kişinin "o itemleri satın alanların" ban yemesi ve itemlerin imha edilmesidir.Zamanla eski kıvamına oturacaktır oyun büyük ihtimalle takımdaki herkesin yetkisi alındı "coma hariç" :)

Senelerdir bazı kişilerle beraber diyoruz 3,4 tl ye won olmaz diye..

New

comanın bu işlerde parmağı yoksa bende bir şey bilmiyorum. Hem diyor satışa çıkaramadan yakaladık hem de diyor sattığı itemleri alanları banladık????? geçen sene büyük bir lonca bugundan sonra bile 9-10 lira arası değişen won fiyatları çatır çatır 3-4 liraya düştü ve bu bug ne hikmetse edileeye verilen server da çıktı. Youtube de bir eleman won bugu var dediğinde aforoz ettiler. Bence o bug yakalanınca başka bir bug veya başka bir çakallık aktive edildi daha açılalı 6 ay dahi olmamış swde 1 won komedi rakamlarda. Turkey1 varken turkey2 niye açıldı acaba oradan yeterince kazanamamaya başladıkları için olabilir mi? Yıllardır millet ağlıyor sızlıyor yok botlar bu oyunun sonunu getirdi. Şimdi sorum şu acaba kaçımız şu güne kadar 1 mitsi kusursuz 5te 5 parası kazanmıştır? Sanırım pek çok bot kullanıcısı ben kazanamadım diyecektir. Oyunun anasını belleyen ve oyunda ticareti mahveden bu yönetimdir. Botlar olmasın 1 yıl içinde oyun kapanır. İşin komik tarafı bu ural atılmadan önce 3 kere depo hesabım ban yedi 3 gün süreyle kaç gündür ban yemiyor hesaplarım. İddaa ediyorum bunların asıl başı coma ve öteki yancısı alvuştur

New

bjkmustafa36 wrote:

comanın bu işlerde parmağı yoksa bende bir şey bilmiyorum. Hem diyor satışa çıkaramadan yakaladık hem de diyor sattığı itemleri alanları banladık????? geçen sene büyük bir lonca bugundan sonra bile 9-10 lira arası değişen won fiyatları çatır çatır 3-4 liraya düştü ve bu bug ne hikmetse edileeye verilen server da çıktı. Youtube de bir eleman won bugu var dediğinde aforoz ettiler. Bence o bug yakalanınca başka bir bug veya başka bir çakallık aktive edildi daha açılalı 6 ay dahi olmamış swde 1 won komedi rakamlarda. Turkey1 varken turkey2 niye açıldı acaba oradan yeterince kazanamamaya başladıkları için olabilir mi? Yıllardır millet ağlıyor sızlıyor yok botlar bu oyunun sonunu getirdi. Şimdi sorum şu acaba kaçımız şu güne kadar 1 mitsi kusursuz 5te 5 parası kazanmıştır? Sanırım pek çok bot kullanıcısı ben kazanamadım diyecektir. Oyunun anasını belleyen ve oyunda ticareti mahveden bu yönetimdir. Botlar olmasın 1 yıl içinde oyun kapanır. İşin komik tarafı bu ural atılmadan önce 3 kere depo hesabım ban yedi 3 gün süreyle kaç gündür ban yemiyor hesaplarım. İddaa ediyorum bunların asıl başı coma ve öteki yancısı alvuştur

Her sv'de yapıldı.
      Lonca bugunun 2.si çıktı 5,6 ay önce kapatıldı kimsenin haberi olmadan.
      Coma ve GF nin açıklamasında onların kendi sisteminde açık olduğunu ve bildiri gitmediğini izah ediyor.
      Turkey2 felan yeni sv açılması, yeni item ve simyaların gelmesinin amacı bugdan etkilenen piyasayı canlandırmak ve düzelmesi amaçlanmıştı ama ural ortalıgı karıstırdı :))
      Coma item felan satamadılar demesindeki amaç ortalıgı iyce bulandırmamak ne diyecek zoydak geldiğinden beri üretip satıyor mu diyecek ? 3 günde 3 tl lik yang 6 tl oldu :D neyse biz yolumuzu buluruz bize dokunmasınlar :P
      Onaysız depolarımız patlatıldı.
      Ural ile baska bir gm anlasma saglayamayınca kavga çıktı ve herkese ilan edildi boşver kafa yorma yolumuza bakalım...

Yeni sunucu HİLAL :) evet yenilediler sistemi yeniden sunucular açılacak yeniden bir üst seviye itemler piyasaya çıkacak yavaş yavaş xd

Post was edited 1 time, last by “Gozumuncicegi11” ().