Pserverların kapatılması ve yayıncılara telif

Gozumuncicegi11 wrote:

bjkmustafa36 wrote:

3 günde 3 tl lik yang 6 tl oldu :D neyse biz yolumuzu buluruz bize dokunmasınlar :P
      Onaysız depolarımız patlatıldı.
      Ural ile baska bir gm anlasma saglayamayınca kavga çıktı ve herkese ilan edildi boşver kafa yorma yolumuza bakalım...

benim de düşüncem o yönde para büyük olunca anlaşmazlıklar çoğaldı. Neyse dediğin gibi bize dokunmasınlar da ne halt yerse yesinler
      Bizden biri bu derece zarar vermez oyuna.Bu arkadaşlar sonunun geleceğini bildikleri için yarını düşünmeden piyasa düşünmeden satış yaptılar çünkü ya yarın patlıyacaklardı yada aylar sonra :)

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。

Konu almanyaya intikal ettiği için peşini bırakmazlar bundan sonraki süreçte ucuza ilan ve satışları yavaşlatıp piyasayı yükseltmek topluluk olarak elimizde 1 ay içinde piyasa kendine gelecektir tr pvp lerine yönelik yaptırım çok zor lakin telifler çok etkili olacaktır devamı gelmeli 3 4 video yayınlayıp 1000 2000 alamayacaklarını atrtık anlamaları gerekiyor
      Şuan yang satanlardan bazilari "AL SATCİ" kar amacli ucuzdan alip pahaliya satan insanlar.

Eger takim guzel temizlik yaparsa cok guzel yukselecek fiyatlar ozellikle yeni itemler vb. Gelirse daha cok yukselecek onceden belirttigim gibi yeni item simya vb piyasayi duzeltmek icin getirilmisti fakat oyunda bazi aciklar cikti kapatildi sonra ural cikti dilerim birdaha boyle b.ktan isler olmaz..
      10 liraya ilan kuranları görüyorum Turkey2'de ve bu bilgisayar ekranına doğru sövmeme neden oldu. En kötü 14-15 tl ye kadar satılıyordu. Neden pat diye 10 a düşürüyorlar. Yeni bir serverda yang bu kadar hızlı değer kaybetmiyordu eskiden. Okey sandıklarını bari 3m' in üzerine çıkartın 2m lerden toplu satanlar var kim satıyor bunları merak içindeyim. O zaman ben de bot yapmayayım toplu al sat yaparım. Bot yapmama gerek kalmaz pazarcılıktan yürürüm. Birileri bizim topuğumuza sıkıyor kim onlar da mı yönetimden kişiler? Botçularda da piyasayı öldüren dolu.

ilkay26 wrote:

Yeni server duyurusu yapıldığı için düşürdüler sanırım yang fiyatlarını

Doğrudur ama piyasayı hiç etmek de olmaz. Stok biriktiriyordum kasıyordum kazancımız düştü. Alıcılar o fiyata yang gördüler mi 1 lira yukarı koysan inatla almıyorlar. O fiyattan arayıp duruyorlar. Bilmiyorum bir de al satçı dedikleriniz var. Onlardır belki.

Papadapulos wrote:

10 liraya ilan kuranları görüyorum Turkey2'de ve bu bilgisayar ekranına doğru sövmeme neden oldu. En kötü 14-15 tl ye kadar satılıyordu. Neden pat diye 10 a düşürüyorlar. Yeni bir serverda yang bu kadar hızlı değer kaybetmiyordu eskiden. Okey sandıklarını bari 3m' in üzerine çıkartın 2m lerden toplu satanlar var kim satıyor bunları merak içindeyim. O zaman ben de bot yapmayayım toplu al sat yaparım. Bot yapmama gerek kalmaz pazarcılıktan yürürüm. Birileri bizim topuğumuza sıkıyor kim onlar da mı yönetimden kişiler? Botçularda da piyasayı öldüren dolu.
      şefim millet sabırsız sabırsız başka bir şey değil 2 saat beklemek istemiyor o yüzden direk satayım derdindeler 2 dkde kuram da gitsin her yerde böyleler satış yaptığımız sitede de aynı sabretseler piyasa da yükselecek kazançta artacak. Yıllardır işin içindeyim Turkey 2 kadar piyasası çabuk azalan bir sw görmedim 2-3 aylık swde 1 won 10 lira nedir :D bari 10a satacaksın defol git sitelere sat piyasayı niye düşürüyorsun
      GM kodlari kullanarak heryere item stoklayip dagatmis won yang vb satmis lak diye hersey duzelmez modun dedigi gibi birkac ay sonra duzelme olur.

Al satcilar mevcut mumkunse al satcilara yang satmayiniz,al satcilara satarsaniz takibe alinabilir stoklariniz banlanabilir :) onlar sizdenn alip baskasina satiyor loglara giriyor haberiniz olsun tek basiniza satin.
      biz emekçi kişileriz oyunda ne yang bugu yapiyoruz ne silah çoğaltıyoruz. gerizekali ergen kalkmış metin2 bob kapatılsın diyor. sabah akşam pc açık elektrik faturası cayır cayır geliyor itemleri satıp yanga çeviriyoruz ticaret yapiyoruz. kaldı ki oyunun çoğu yang satın alıyor.

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

DQK wrote:

biz emekçi kişileriz oyunda ne yang bugu yapiyoruz ne silah çoğaltıyoruz. gerizekali ergen kalkmış metin2 bob kapatılsın diyor. sabah akşam pc açık elektrik faturası cayır cayır geliyor itemleri satıp yanga çeviriyoruz ticaret yapiyoruz. kaldı ki oyunun çoğu yang satın alıyor.

Normal oyucunlardan bile daha fazla emek veriyor olabiliriz. Bot işini kolay sanıyorlar. Bir sürü değişken var içinde.