FORUM İÇİN ÖNEMLİ BİR KONU İÇERİ BAKIN..

FORUM İÇİN ÖNEMLİ BİR KONU İÇERİ BAKIN..

Forum içeriğini gezdiğim zamanlar genel sorulan surular şu şekilde m2bob' la en iyi nasıl yang kasarım. Son 3-5 ay içerisinde forum genelinde
      dönen genel konular bu şekilde oluşmaktadır.
      Lütfen bu tarz konulara itimat etmeyin ve yardım etmeyin. Bizde yeri geldi sabahlara kadar uyumayıp bişeyleri çözmeye ve bi şeyler koparmaya çalısıyorduk. Kimse kimseye bu tarz yada neyle uraştığı hakkında bilgi vermesin verenlerde bilsinlerki bu vatandaş 2 bilemedin 5 gün sonra sistem toplayıp. Başına musallat olacaktır. Bu forum teknik sorun ve çözümler için kurulmuş bir forum diye biliyorum.
      Not: Bu yazıyı paylaştıktan sonra benim hakkımda düşünceler değişebilir. Beni bilen bilir. Herkese iyi forumlar saygılar..
      Herkes kendi bildiğini yapsın gitsin balık tutsun farm atsın bilindik şeyler zaten şuan "piyasa bir kaç sv hariç durmuş durumda bitik" taktik veren olursa kendine rakip çıkartır..

Anadoluya bakar mısınız satici depo gelmeden önce 4,5 tl den satıyorduk şimdi bekleyip satamayan adamlar 2,8 den satıyor.

İtemcide bügüne kadar 40 bin tl yi geçik satış yaptım metin2 hariç farklı oyunlar pvpler de dahi fakat bu kadar kalitesini düşürdüğünü şu bir sene içinde görüyorum itemciyi kınıyorum o adama yol verdiği için. "öncelerden yazıyordu işte oyuncular arası satıs yeri efendim işte toplu yang won satamazlar sattırmayız şuna bak adam satıcı depo itemci içinde itemci kurmus resmen"

GaRaGENeRAL wrote:

Yazıklar olsun ne diyim bilader. bu kadar yang nerdden geliyo nasıl bir sistem var hiç mi stok bitmiyo hiç mi ban yemiyo günlük aktif ve ilanın ardı arkası yok... metin2Tr Yönetiminden başkaları değil.

Ural muhabbeti çıktı birkaç gün duruldu sonra yine başladı kim ne halt yiyorsa yazıklar olsun itemcide büyük yanlış yapıyor komisyon alacagım diye bu kadar bitmeyen sınırsız stok olamaz arka arkaya spam ilan hiç olamaz şuan anadoludayım piyasa resmen durdu bir şey satamıyorum satayım ara verecem acayip sinirim bozuldu m2 yönetiminden bir cacık olmaz.
      istedikleri herşeyin logunu bulan adamlar kimin ne stogu var bunu bulamıyacak kadar düşük kapasitede olamaz.

Gozumuncicegi11 wrote:

Herkes kendi bildiğini yapsın gitsin balık tutsun farm atsın bilindik şeyler zaten şuan "piyasa bir kaç sv hariç durmuş durumda bitik" taktik veren olursa kendine rakip çıkartır..

Anadoluya bakar mısınız satici depo gelmeden önce 4,5 tl den satıyorduk şimdi bekleyip satamayan adamlar 2,8 den satıyor.

İtemcide bügüne kadar 40 bin tl yi geçik satış yaptım metin2 hariç farklı oyunlar pvpler de dahi fakat bu kadar kalitesini düşürdüğünü şu bir sene içinde görüyorum itemciyi kınıyorum o adama yol verdiği için. "öncelerden yazıyordu işte oyuncular arası satıs yeri efendim işte toplu yang won satamazlar sattırmayız şuna bak adam satıcı depo itemci içinde itemci kurmus resmen"

2,8 den alıp alıp sitelere götürmek geldi aklıma saçma yine ama :D
      oyuna su posta kutusunu :) sadece para kaldırmak ıcın getırmedılerse :D daha metın2den para kaldırmam :) hıc mı oyun gecmıslerı yok bu metın2 ekıblerının abı her oyun posta sıstemlerını yok ederken :) sadece event ıtemlerını gönderme amaçlı kullanırken (yanı oyuncular hıc bır sekılde para ve yang gonderımı yapamaz) bunlar posta getırdıler ve sureklı sınırsız won satışları başladı yapcak bısı yok :)
      Gf alattan altta lonca bankasında güncellemede bulunmus ben devamlı denedıgım için fark ettim "yatır dedıkten sonra belirli bir yere gidip bastıgınız da yatıyordu" şimdi gardıyan cevresınden ayrılınca para yatmıyor :) satıcı depodada bı yavaslama mevcut. birşeyler dönüyor hadi bakalım.
      Yaklasık 3 4 gun once denemıstım oluyordu yanlıs hatırlamıyorsam bıde bobla halan olabılır bu :)

Posta kutusunlada olabılıyor ıstedıgın yerden göndeırm yapabılıyorsun bugda bırakarak tabi onemlı olan onun bugunu bulmak. (yangı wonu kopyalamak yoksa ıstedıgın yerden gondersnede bır mantıgı yok...)

Ve benım aklım halan şurda 4 5 ay oncemı ne 1 level için posta kutusundan para aldım çarı 5 lwl olunca skıl al olarak ayarladım şu şekilde olmustu;

Posta kutusu = parayı al = item bastım +5e =starta bastım konuma ışınladı buraya kadar tamam sonra 5 level oldu skıll alırken ılk once posta kutusuna ısınladı posta kutusu ve skıll almaya 2 3 kere bugda kalıp gıdıp geldı skılı aldı alırken posta kutusu bugda kaldı açık kaldı resmen :)) yuruyorum kapanmıyor tıcare acıyorum acılıyor tek bır sorun vardı çar 20 level olsa test edecektım 20 e kadar kasana kaddar malum oyun attı kapandı.... benım kafa hala orda :)))