clientler 15 dakika oyunda kalıyor kendiliğinden kapanıyor

clientler 15 dakika oyunda kalıyor kendiliğinden kapanıyor

bu konuda bi kaç tane konu açılmış ama bir tane yetkili çıkıpda bi açıklama yapmamış. kullandığım pc de 12 hesap açabiliyordum metin2 güncelleme sonrası kasma işlemci %100 olması sebebini anladım 6 hesap giriyorum bu 6 hesapta 15 dakka sonra 3 yada 4 tanesi kendiliğinden kapanıyor yan pc 1 e 1 aynı özellikde onda problem yok iken bunda sürekli clientleri kapatıyor biri bu konu hakkında bilgi versin artık 3 günüm yalan oldu kullanmayınca süreden düşmesin bot bizde stres olmayalım
      Aynı sorunu bende yaşıyorum dostum.Oyunda Ddoss saldırısı olduğunu yazmışlar ve dikkat edersen ara ara bağlantı kesintisi gibi slotlara vuruyorsun can gitmiyor veya takılı kalıyor sonrasında oyun atıyor.Normal oyuncularında bu sorunları yaşadığını okumuştum.Sanırım sorun oyunda.Fakat Slait ilk etapta sanki botta sorun varmış gibi halledeceğiz falan demişti belki oda bilmiyordu bilemiyorum.Kızılpenceye sordum oda güncelleme gelecek demişti.Sorun botta mı yoksa oyunda mı dersen bana kalırsa oyunda ama bu kafa karışıklığı şu yüzden.Bir tane ana başlık konu açılır şu şikayetleri aldık sorun şudur çözümü şöyle olacaktır demek zor değil.Sonuç olarak şuan sorunlu

New

bu sorun hepimizde mevcut en azından bir yetkili gelip deseki şöyle şöyle sorunlar var ugraşıyoruz çözülecek sabır dese her halükarda bekliyoruz ben bu olaya bi yandanda won piyasası adına bakıyorum çar çöp botçular dagılmaya başladı işi bilenler kalıyor yada pc sine para harcayan kazanacak bundan sonra ama botunda stabil sorunları oldugu aşikar umarım çözülür.
      AsLa Pes Etme. :thumbup:

New

Öncelıkle 500 tl lık pc ile ve free botla aç gozlukuk yapablar artık o devir bitti.
      free ile kastıgınız paralarla savlam pc alıp devam edebılırsınız eskısı gıbı.
      metin2 den kaynaklı cpu yukselmesınden dolayı ram yetersız kalıyor ve ramı zorlayan uygulamayı pc kendısı kapatıyor.
      botla alakası yok.

New

DiAM0ND wrote:

Öncelıkle 500 tl lık pc ile ve free botla aç gozlukuk yapablar artık o devir bitti.
      free ile kastıgınız paralarla savlam pc alıp devam edebılırsınız eskısı gıbı.
      metin2 den kaynaklı cpu yukselmesınden dolayı ram yetersız kalıyor ve ramı zorlayan uygulamayı pc kendısı kapatıyor.
      botla alakası yok.

okeyler 4m falan oldu 1 hafta içinde 2.5 olan fiyatı harbiden baba botçular kaldık galiba umarım won fiyatları aynı şekilde yükselir