Oyuna girerken banlanıyor olabilir miyiz?

Oyuna girerken banlanıyor olabilir miyiz?

son bir kaç gündür ip ban vs yiyorum herhangi bir ss olduğunu da düşünmüyorum bu gün sabah hesap kasmak için normal bir şekilde hesap açtım oyuna da normal bir şekilde girip karakter oluşturmuştum akşam geldiğimde oyuna girişte lütfen desteğe başvurun hatası veriyordu hesabı girer belki diye botla açtım ve bıraktım kapanıp açılıyordu 3-4 dakika sonra hesap engellendi karaktere hile ile oyuna bile girmemişken ban yedi diğer hesaplarıma baktım başka bir bilgisayardan onlar banlanmamıştı sadece bu hesap ban yedi sizlerinde başına böyle bir durum geldi mi

New

aynısını ben düşünüyorum dün canlı şahit oldum turkey sw sine giremeyenler olmuştur bilginiz vardır destek birimine başvurun yazısı gece yatarken açık bırakma kararı aldım oyun kendine geldiginde otomatik girsin ve aktif olsun diye sabah uyandıgımda hepsinin banlandıgını gördüm botun oyun içerisinde yakalandıgını düşünümüyorum ama destek birimine başvur yazısında pc oyuna girmeyi zorlarsa tespit edildigini düşünüyorum.
      AsLa Pes Etme. :thumbup:

New

justdown3 wrote:

aynısını ben düşünüyorum dün canlı şahit oldum turkey sw sine giremeyenler olmuştur bilginiz vardır destek birimine başvurun yazısı gece yatarken açık bırakma kararı aldım oyun kendine geldiginde otomatik girsin ve aktif olsun diye sabah uyandıgımda hepsinin banlandıgını gördüm botun oyun içerisinde yakalandıgını düşünümüyorum ama destek birimine başvur yazısında pc oyuna girmeyi zorlarsa tespit edildigini düşünüyorum.

bence yanlısın var aynı şeyi bende yaptım ve çogu oyuncuda yapıyor girer girer diye legal oyuncularda banlanabilir öyle bişi varsa onunla alakası yok eğer 1 kere ban yediyseniz metin2 tarafından karaliste gibi bir sistem var oraya atılıyorsunuz ve ondan sonra sizin ip adresiniz sürekli kontrol ediliyor bundan 6 sene önce ban yemiştim be normal çar açıp oyuna girdim ve 1 kere hile ile girdim ve hileyi bile açmadım yarın o hesaba baktıgımda banlanmıs sistemleri böyle oluyor

New

gokhan59200 wrote:

bot oldugumuzu anlayıp banlıyolar 3 gün önce 24 tane hesap açıp sadece karakter oluşturup çıkmıştım dinlenmeye bırakmıştım bugün girdim hepsi ban yemiş :D eski hesaplara hiç birşey olmuyor yeni hesaplarda sıkıntı var
      :) seni çok iyi anlıyorm arkadaş altın top eventinde 50 çar açıp 2. köye götürmüştü gece 3.5 da yarın 5 olunca hepsinin baglandıgını farketmiş :D