Saticidepo isim değiştirdi !

Saticidepo isim değiştirdi !

Öncelikle adminlerimizden bu konuyu uygun başlığa yerleştirmesini rica ediyorum.

14-15 gündür bir arkadaşı takip ediyorum ismi AnadoluMehmet, günlük satış miktarı 200 ile 500 won arasında ve stoğu hiç bitmiyor nedense. Çok büyük vurgun yapılıyor ve yönetimin içinde olduğuna adim kadar eminim yoksa her türlü bulunurdu bu satışı yapanlar.

Arkadaşı denedim 5000 liram var dedim bana uygun bir ilan kurarmısın dedim saniyesinde kurdu. Resmen paranın delisi olmuşlar ve kolay kolay bırakacaklarını sanmıyorum Lütfen söyledigim arkadaşı herkes incelesin.

arkadaşlar şuan kontrol ettim 648 den 666 satışa çıktı aylık 50 60 bin arası garanti kazanıyor her kimse
      26.09.19 - Satış miktarı 679 oldu hergün güncelliycem
      27.09.19 - 07.20 - Satış sayısı 694 oldu
      27.09.19 - 18.21 - Satış miktarı 708 oldu

Post was edited 1 time, last by “gercekler06” ().

Şuan bunların yaptığı bug falan olmasaydı Bizim kazancımızda yüksek olurdu.
      Güzel konu açmıssın eminim slaıt bıle farkındadır böyle bişey olduğuna.Birde kadirland vs video yapıyor İngilizce alt yazı yok :) game forgeneden bişey yapmıyor die soruyor. Öle bir ingilizce alt yazılı video yapsa birçok ülkedeki comalarda meraktan duyar takip ederdi. yani kağıttaki yazıyla anlaşılmaz beden diliyle ws

Post was edited 1 time, last by “IMPRPOWLER” ().

Yeni server açılıoyor.Adamları nerdeyse hiç banlamıyorlar ve itemci.com üzerinden çok daha fazla yang satıyorlar 3 4 gün sonra Baya toplu won satanlar oluo.Yani dikkat çekmemesi için hilecileri banlamıyorlar hileciler kastığı won un 2 3 katını kendileri satıyor.Gameforge de o satılan yangın hilecilerin yangı olduğunu zannediyor ve zannetiriyor. Ben rakip hilecileri banlatmak için çok ticket attım. Bence bu bug ws işin içinde olanlar judy justus ve diğer üstü olanlar DİKKAT ÇEKMEMEK İLK GÜN FALAN YANG SATMIYORLAR

Post was edited 3 times, last by “IMPRPOWLER” ().

O adam 45tl sabit satiş yapıyor ama genellikle satamiyor eskisi gibi.
      Ondan baska kişi vea kişiler 3 tl den toplu toplu satış yapıyor.
      Bug olsa 2.5 tl den felan satar zaten onun itemciye tek zararı spam botu bırakması bununlada itemci ilgilenmiyor.
      Günde 10 saat 6-12 hesap ile haftalık güzel bir rakam kazanabilirsiniz.

Vurgunkalp dıgerlerıde aynı bide bazen taktik ws Algı yapıyorlar.İtemcide başka şey satmaya baişladı vurgnkalp. csgo ws İnsanların düşündüklerini yanıltmaya çalışıyor.Söylenenler hepsi gerçek onlarada bu şekilde algı yapmak düşüyor. bide facebook grupları yang alan siteler onlarada satıyordur kesinlikle. tek abd ve rusya satıcıdepo vurgunkalp gibi 2 büyüğe gözünüz takılmassın midyatli vs de var ve bu onların yan hesabı ve yan gm lerle baglantılıdır.Birde bunlar bi gün temizlense ban yemiyecek şekilde bi dünya stok yapmışLardır.hala satılmaya devam ederse şaşırmayın

Ayrıca bişey eklemek istiom derındarbe denen coma eşiyle bişiler videolar paylaşıo samimiymiş gibi. hani bunları hiç yapmıyacakmış gibi süslü algı veriyor geçmişten bugüne. zevkinede gelio işinede

Post was edited 4 times, last by “IMPRPOWLER” ().

Turkey2 de neyden kazanıcan parayı event yok bişey yok varsaada altın okey, gümüş okey,Bir kez olsun neden okey ws satmadı ? Toptancısı vardır saçmalığını yazmayn sakın. Birde unutmayın 1 gm 2 3 saatini verse turkey2 de hılecı kalmaz.Hileci kalmadığında bu bazı gm lerin sattıkları wonda dikkat çeker :)

Post was edited 4 times, last by “IMPRPOWLER” ().

Konu türkçe off topic kısmına taşınmıştır bu tarz şeyleri oyunun sahiplerinin yani milyon dolar zarar edenlerin düşünmesi gerekir ki düşünmedikleri aşikar o sebeple ne kadar konuşulursa konuşulsun gereği yok buraya yazmak yerine [email protected] buraya direk almanya gf ye mail atıp problemi ingilizce olarak belirtebilirsiniz çok daha sağlıklı sonuç olacaktır
      Bunla ilgili defalarca konu acıldı arkadaşlar işle ugraşan herkes de farkında bunu buraya yazmak yerine Modumuzun yazdığı gibi mail atarak şikayetinizi belirtebilirsiniz.Buraya aylık o kadar almış bu kadar almış yazman birşey değiştirmiyor.

Kimse zeki ya da her şeyi bilerek doğmaz.

没有生而知之者。