Saticidepo isim değiştirdi !

vuvicx wrote:

Kardeşim adam 45 tl den satıyor sabit.Diğer kullanıcılar 2,5 tlye kadar indiriyor yeri geliyor.

mesele sadece fiyat degil. bir şey ne kadar coksa o kadar değersizleşir bu adamda sınırsız stok var ve durmadan alıcıları doyuruyor bu sefer bizim güzel kardeslerimiz ellerindekini satamadıgında fiyat dusurmek zorunda kalıyor sitelerdeki stoklar bile cogu zaman bunun yuzunden doluyor . son olarakda itemci botu var adamda sürekli spam atıyor
    Valla anadolu suncusunda gayet net bir şekilde 2bin won sattılar 2,5,3 tl den satici depo aynı şekilde sabit satış yaptı devamlı bu şekilde.Ne olursa olsun 45 tl den satıyor bug v.s olsa yapamaz bunu.
    Farklı bir yerden stok alıp satıyorda olabilir.

vuvicx wrote:

Valla anadolu suncusunda gayet net bir şekilde 2bin won sattılar 2,5,3 tl den satici depo aynı şekilde sabit satış yaptı devamlı bu şekilde.Ne olursa olsun 45 tl den satıyor bug v.s olsa yapamaz bunu.
    Farklı bir yerden stok alıp satıyorda olabilir.
    yav 2 3 günde satılan yangı gelip şuana kadar 2bin won satmışlardır. diosunya.... amacın ne ? biz ne kadar won satıldıgını anlayabılıoruz. 2 bin miş şuan bu satıcıdepo Anadoluda site facebook grubu hariç günde 700 800 won satışları oluyor. zaten ister istemez gözümüze takılıo. ve başkasından alıyor olabilir ama sonuç olarak kimden nerden glio biliyorlar ve iş yapıyorlar.sattıgı yangı geri dönüşüm die bi sistemle kurarak banlatıyor olabılırler mantık açısından dün kadirland ws de söyliyordu ve ben kadirland ws kişilere yada youtube lerde başkasını vıdeosunu izleyecek adam degılım normalde. işim olmaz ve kolay inanmam. ama benim daha önceki düşündüğüm tahmin ettiğim şeyler ile bağdaşıyor..bu gm isimli şeylerin yaptığı *****u çocuklugu benim kazancımı zamanımı etkiledi..Bizde emek verıyoruz sayılır.Ama bunların yaptıgı farklı acayip bişey

@blade99x İllaki itemci ile anlaşmıştır yüzde 15 gibi bi komisyon veriyordur.(işlerini garantiye almak için.) birde ilanları hep en üstte ws yazdık. bakıosun ara ara ilanları bazen geç bazen 1 2 3__ 2 3 1__3 2 1 gibi sıralamalı koyuyor. zaten itemci ws bilior yani onlanlar olmamış gıbı davranıolar bu yorumlar yapılıo yada duyuluo aynısını başkası yapmasın dıe ws .sonuçta burdakı bobcular itemci gibilere yang satıyor iş ypıor.

Post was edited 7 times, last by “IMPRPOWLER” ().

oyunda 24 saat ejder-meley-razador-nemere yapan insanlar var. bunlar çok deli yang kasıyorlar ve loglara takılmadan oyun dışına çıkarmayı başarıyorlar diye düşünüyorum ben. sonra yanglar bu bahsedilen ekibe geliyor olabilir. ayrıca söylenildiği gibi büyük miktarda sürekli satış varsa en az 3 kişi full time bu iş ile uğraşıyorlardır.
    26.09.19 - Satış miktarı 679 oldu hergün güncelliycem

27.09.19 - 07.20 - Satış sayısı 694 oldu

27.09.19 - 18.21 - Satış miktarı 708 oldu

27.09.19 - 23.52 - Satiş miktarı 715 oldu

28.09.19 - 13.10 - Satis miktari 721 oldu

29.09.19 - 21.11 - Satiş Miktari 740 oldu

30.09.19 - 19.00 Satiş Miktari 752 oldu

01.10.19 - 15.33 - Satiş miktarı 760 oldu

02.10.19 - 09.48 - Satiş Miktari 768 oldu

03.10.19 - 18.21 - Satış miktari 785 oldu

7 gün içerisinde 100den fazla satış yaptı bu kişi ve her satışı minimum 10won ve 20 30 diye satarak gidiyor BİRAZ SADECE Mantıgını kullanmanı rica ediyorum. Ben hergün kontrol ediyorum kaç satış yapmış vs bütün oyuncular birleşsin isterse bu kadar kasamaz kardesim
    O kadar şikayet varken itemci.com bu hesabı engellemiyor ve "spam botuna" izin veriyor ise söylenecek söz yok.

Fakat hatırladığım kadarıyla 2 ay önce felan,bu şahıs ortadan kayıp olduğunda anadolu sunucusunda won piyasası 5 tl üzerine çıkmıştı.

burakbaser14 wrote:

O OLMASA ZATEN BİZİM YANG FİYATLARI YÜZDE 50 ARTAR :d
    geçen yıl kasım aylarında anadoluda won 9 10 tl ye çıkmıştı. Ne yüzde 50 si yüzde 500 dü 13 15 i görürdü piyasa. çift event vakti 12 botla günlük 300 tl geliyordu. O zaman 6 tl den gidiyordu kasımda 9 a çıktı fiyat bunlar geldi 3 ü gördü piyasa. Bug vakti gümüş okey 3 4 wona gidiyordu 1 wonu 1 tl den satıyodum loncalara şuanki durumdan karlıydı.

AMA BOTÇU BOTTAN VAZ GEÇMEZ :D

Post was edited 4 times, last by “dragonmyth” ().

SaticiDepo gitti AnadoluMehmet geldi.Düzen aynı düzen değişen bir şey yok sınırsız satışlarıyla serverları uçuruma sürüklüyor bu adam.Kim olduğuna gelirsek normal bir botçu yada oyuncu olmadığı çok net.Bazı arkadaşlar meley yada ejder ekibi demişler.Arkadaşlar bu adam her serverda satış yapıyor ve her serverda bu kadar stok yapması mümkün değil.Geriye kalan cevap belli aslında düne kadar bilmediğimiz ural nasıl satışlar yapıyor ise o şekilde başka eller tarafından devam ediyor olay. 1-2 ay önce oyunda posta sistemi 2 gün için kapatıldı bir sorundan dolayı ve bu saticidepo posta sisteminin kapatılmasıyla birlikte ortalıktan kayboldu.Bir anda server nasıl canlandı won fiyatı 2-3 lira birden arttı ve inanmazsınız itemcide millet artık won alınır ilanı kurmaya başladı çünkü talep var won yok.Bunları niye yazdım sanki kimse bilmiyor mu :) bizimkisi iç dökme meselesi işte diğer yazan arkadaşlar niye yazdıysa bende ondan yazdım yoksa buna çare bulacak bizler değiliz.
    Belki bu haksızlığı yapanlar gider diye bu postu atıyorum ama bir umut işte ben arkadaşın kayıtlarını tutuyorum.
    26.09.19 - Satış miktarı 679 oldu hergün güncelliycem - itemci ismi : AnadoluMehmet

27.09.19 - 07.20 - Satış sayısı 694 oldu

27.09.19 - 18.21 - Satış miktarı 708 oldu

27.09.19 - 23.52 - Satiş miktarı 715 oldu

28.09.19 - 13.10 - Satis miktari 721 oldu

29.09.19 - 21.11 - Satiş Miktari 740 oldu

30.09.19 - 19.00 Satiş Miktari 752 oldu

01.10.19 - 15.33 - Satiş miktarı 760 oldu

02.10.19 - 09.48 - Satiş Miktari 768 oldu

03.10.19 - 18.21 - Satış miktari 785 oldu

04.10.19 - 19.30 - Satis Miktari 804 oldu

06.10.19 - 16.55 - Satış Miktari 846 oldu
    turkey2 de fiyatlar belirgin ölçüde artmış. ayrıca anadolumehmet'i göremedim sürekli ilan spamlardı halbuki. silindi mi noldu tekrar?

itemci.com ile anlaşmaları olduğu kesin. sonuçta itemci de komisyondan yiyor. günde 50 satış yapan adamı bırakır mı sanki.
    Alla Alla nedense coma ayın 10'unda posta kutusu kapatılacak bilginiz olsun dedikten sonra ilan atmaz oluyor bu adam.
    Şu posta kutusu sistemi ne zaman kapatılsa veya kapatılacak diye bilgi verilse won piyasası hareketleniyor ;)