Saticidepo isim değiştirdi !

Sağda solda bug diye sersefil dolaşmanın bir anlamı yok. Aç karnına gelip burada bota atıyor 2 liradan şu sığırlara won satanlar 3 liradan won satanlar var. Adam itemciyle anlasıp düsük komisyondan devamlı won satıyor.Komisyon ödese bile karla won satıyor kısacası.
    Kasmayın bu kadar arkadaşlar ölüm var hayat var okul var iş güc var sigorta var askerlik var ulaşılması gereken çok daha önemli şeyler var.4 gün ban yemiyor adam orda 100tl kazandım diye dekont atıyor mutluluktan ölüyor nerdeyse adam sanıyorki oo günde 100tl ayda 3000 ohooo ee ayın ilk haftası pazar çarına kadar ban yiyor foruma geliyor : M2BOB DA BAN VAR ,M2BOBDA YANIMDAN YABANİ KÖPEK GEÇTİ ÇAR ATIYR , İNTERNETİM BU AMA ATIO , ABİ NASIL BAN YEMİYONUZ PAZAR CARINA AKTARIRKEN :D
    @m2bob981 hocam metin2 daha çok uzun süre gider o sorun degilde son zamanlarda gerçekten 2-3 tane bot acıp kendını botcu sanan ve piyasayı baya dibe çeken tipler arttı.Onların gitmesının tek yolu ara ara gelecek olan ban dalgaları ve piyasanın biraz düşmesi.Onlar ne kadar çok az kazanıp sıklıkla ban yerse zarara girecekleri için bırakacaklar.2 ayda 2 kez balık eventi olucak balık piyasası dibleri goruyor suan halbuki karbon olta malzemeleri zirvede
    aynı # m2bob sayesinde topladıgı sistemin fotosunu atmıs sanki bi bok becermiş gibi 10k kişiye reklam yapıyor. Bu paylaşımı yapan velet geçende sırf yer bulamadığı için turkey2 de köpeklerde okey kasan çarları video alıyodu banlatmak ve kendine yer açmak için. Ve böylesine bi karekter yoksunlugunuda iyi bir şey yapmış gibi paylaşıyor. Kırmızı 1 Sarı 1 deki çarların alayı bu # 45 hesap okey kasıyor

Post was edited 1 time, last by “NCT” ().

Breathe wrote:

Amacımız o zaten ? Sana mı soracak millet paylaşımlarını ? Bitsin ki şu bottan çoluk çocuğunun bebek bezinin parasını kazananlardan kurtulalım. Adam forumda öneride 500 öneri yazıyor , şikayette 500 şikayet , eleştiride biz 20 lira veriyoruz bunu hak ediyoruz edebiyatından mahrum kalmıyor.

Evet kardeşim 20 lira verdin harikasın.

Artık slaitten bu isteklerde bulunabilirsin.

- Otomatik yandex hesabı açma botu
    - Otomatik metin2 hesabı açıp yandex üstüne kuracak.
    - Botları otomatik çin botu tadında oyundan atmadan 2 oda genişliğinde , sonsuz çekme gücünde - sonsuz öldürme kapasitesi.
    - Big range değil harita çapında toplama ( Kick atmayacak )
    - Topladıklarını alttan mesaj atıp günün belirli saatlerinde ticaretten millete satacak.
    - Elde ettiği wonu ölü fiyattan sitelere satacak.

kanka az şey istedin :D biraz daha isteyeseydin bunu bulduguna şükretmelisin bence

New

KentFeris35090 wrote:

Baldwinn wrote:

botun fiyatı artırılmalı 1 .köyde 5 level köpeklerde okey kartı kasan botçular bitmelidir dostlar yoksa botçuluğun sonuna doğru yaklaşıyoruz

Bot bitmesini istiyorsan tamamen kapancak kimse bot kullanmıcak ayrıştırmaya ne gerek var

bot bitmesini istemiyorum önüne gelen herkezin botçuluk yapmasını istemiyorum piyasayı mahvediyolar won piyasasını bitiriyorlar biz yıllardır bu işi yapıyoruz dün ki çocuklar yüzünden bu işin bitmesini istiyecek değilim ayrıştırma değil senin gibiler bitiriyorsunuz piyasayı 3 kuruş kazancaz diye

New

Baldwinn wrote:

KentFeris35090 wrote:

Baldwinn wrote:

botun fiyatı artırılmalı 1 .köyde 5 level köpeklerde okey kartı kasan botçular bitmelidir dostlar yoksa botçuluğun sonuna doğru yaklaşıyoruz

Bot bitmesini istiyorsan tamamen kapancak kimse bot kullanmıcak ayrıştırmaya ne gerek var

bot bitmesini istemiyorum önüne gelen herkezin botçuluk yapmasını istemiyorum piyasayı mahvediyolar won piyasasını bitiriyorlar biz yıllardır bu işi yapıyoruz dün ki çocuklar yüzünden bu işin bitmesini istiyecek değilim ayrıştırma değil senin gibiler bitiriyorsunuz piyasayı 3 kuruş kazancaz diye

Sen bilmeden ne konuşuyorsun ki çocuk diyor bide merak etme senden daha çok botla oynamışımdır herkes kullanamaz diye bi kuralda yok botu öğrenen yapar bu kadar basit