Yeni GF Güncellemesi, Okey Botu, Girişler ve Ban Olayları Hakkında

Yeni GF Güncellemesi, Okey Botu, Girişler ve Ban Olayları Hakkında

Arkadaşlar merhaba. Ben bir süredir m2bob'un ücretsiz versiyonunu kullanıyordum. Şimdi premium almak istiyorum ama birkaç sorum olacak hatam varsa affola cevabını şuan pek bulamadım o yüzden bir konu açmak istedim. Lütfen konuya giren arkadaşlar bir yorum atabilirse çok memnun olurum. Konu açmayı bile yeni öğrendim kusura bakmayın gerçekten. Şimdi ilk önce yeni güncelleme geldi. Ben burda birşey sorayım sizlere farklı farklı hesaplar açsam fakat aynı ıp üzerinde olsa yani 1 gf hesabı 1 oyun hesabı şeklinde birkaç hesap açıp kullanırsam bir tanesi ban yedikten sonra diğerleri de ban yer mi? Diğer sorum okey botunu kullanmam lazım. Gerçekten ihtiyacım var. Aslında premium'u bu sebeple almayı düşünüyorum. Okey botu sorunsuz çalışıyor mu? Diğeri girişlerde galiba sıkıntı varmış birkaç konu okudum forum üzerinde benim burada söylemek istediğim şudur ben okey oynatmak için karakterlere tek tek giriş yapacağım. Girişlerde bir sıkıntı yaşar mıyım acaba? Bu arada karakterler 1 oyun hesabına bağlı şuan kullandıklarım. Nasıl giriş yapıldığını biliyorum ama bob böyle arka arkaya giriş yapmaya çalışıyor ya sistem onu hile olarak vs algılar mı bundan şüpleniyorum o yüzden söylemek istedim. Diğer konu ban olayları 2 günde varım yoğum bütün hesaplarım banlandı. Farklı hesaplar farklı karakter ne varsa pazar çarı ana hesap vs hile kullanmadığım hesaplarım bile gitti. Galiba o aralar ya gf sistemini güncellediği için oldu ya da bob'da bir açık oluştu hackshield sistemi o açığı yakaldı veya ikisi birden oldu bilemiyorum. Şuan bob'u kullanmak istiyorum ama yine böyle bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım bu kafamı kurcalıyor. Arkadaşlar bu konuda lütfen yardım edin bana. Fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum. Her bir yorumunuz altın değerinde. Herşey için şimdiden teşekkkür ederim. Modlarım sizi de ekliyorum müsait olunca bir bakın lütfen. @KIZILPENCE @Zynix
      Simdi ne yapıyordun neden banlandın bilmiyorum cok acık sacık yerlerde kalabalık ortamlarda kullanman sıkıntı olur. ve ortalama 5 6 saat kullandıktan sonra cıkman gerek hileden 7/24 acık bırakıyorsan sıkıntı olabilir. oyun hesabı degilde direk ip şekilde ban atılıyor zaten istedigin kadar gameforge istedigin kadar hesap aç yine 1 i banlandıgında digeride banlanacak bu yüzden pazar carına proxy kullanıp girmen gerekiyor. okey botuda sorunsuz calısıyor.
      Aynı şekilde 2 gün önce bütün mal varlığım ban'landı. Olayın sebebine gelecek olursak düşüncem ya sürekli İP değiştirmem ya da yeni gelen Waithack olduğunu düşünüyorum. Ancak ban yemekten kaçış ne yazık ki mümkün değil bunun bilincinde olduğumdan önlemimi her daim alıyorum. Soruna gelecek olursak OKEY hilede düzgün çalışıyor. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum bir sorununu görmedim.
      Kardeşim ben 6 aydır tr 2 de bob kullanıyorum yaklaşık 15 tane farklı çar yaptım hiç biri ban yemedi :) Bu tamamen senin çarı nereye koyduğuna bağlı, güvenlik açısından bayrak ya da yer söyleyemiyorum. Ama bu tamamen sende biten bir olay dikkatli olursan ban yemen çok zor. Bir de 24 saat hatta günlerce bobu açık bırakabilirsin hiç bir sıkıntı olmaz.

firatyildirim98 wrote:

@JOSESOSA Cevabın için teşekkür ederim. Yani sistemsel bir ban olayı yok değil mi tamamen video alma ile alakalı? Video alınıp bir karakter banlandığı zaman o hesaptaki hepsi banlanıyor bunu biliyorum fakat başka hesapların da banlanıyor mu acaba?

Örnek olarak diyorum 6 tane hesabını 1 numaralı internetten giriyorsun diğer 7-8 hesaplarınıda 1 numaralı internetten girersen 1 tane hesabını video çekip gönderirlerse hepsini 1 numaralı internetten girdiğin için IP ban yer ve hiç bi hesabın kalmaz o yüzden kasa ve topladığın hesapları bot internetinden girme

Post was edited 1 time, last by “exinferis35” ().

exinferis35 wrote:

firatyildirim98 wrote:

@JOSESOSA Cevabın için teşekkür ederim. Yani sistemsel bir ban olayı yok değil mi tamamen video alma ile alakalı? Video alınıp bir karakter banlandığı zaman o hesaptaki hepsi banlanıyor bunu biliyorum fakat başka hesapların da banlanıyor mu acaba?

Örnek olarak diyorum 6 tane hesabını 1 numaralı internetten giriyorsun diğer 7-8 hesaplarınıda 1 numaralı internetten girersen 1 tane hesabını video çekip gönderirlerse hepsini 1 numaralı internetten girdiğin için IP ban yer ve hiç bi hesabın kalmaz o yüzden kasa ve topladığın hesapları bot internetinden girme

aynen ama eğer hile kullanıyorsan banlanmayı göze alacaksın bundan kaçış yok malesef. eğer 2 tane pc kullanıyorsan 1 tanesinde botlarla oyna diğerinde normal çarlarına gir ama vpn aç banlanmaz.
      Durum aslında şöyle evimde internet var ve evimdeki bilgisayara bu internet ile bağlanıyorum. Birde iş yerinde bir kasa var. Oraya da interneti bir router kullanarak çekiyorum. Router'ı evimdeki internete bağladım kablolu bir şekilde. Ama router iş yerimdeki kasaya dinamik IP gönderiyor ve bu kasaya kablo ile bağlı. Evdeki internet bu arada kablonet normal IP kullanıyorum yani değişmiyor IP. Bugün yine ban yedim. Eposta açıklamasında bot yazıyor altında da terms of violations filan yazıyor. Bundan önceki ban yiyen hesaplarımda karakter adı/server/hile kullanımı yazıyordu. Tamam bunlar video ban yemiş. İlk ban yiyen hesaplarımda da terms of violations yazıyor sadece. Birde farklı farklı hesaplar açmıştım hepsi ayrı ayrı. Hepsi birden ban yedi. Yani bu sorun kasada hile açtığım için mi oluyor acaba? kaç gündür ban yemiyordum bugün kasada hile açtıktan sonra ban yediler. Acaba bir video ban yedim de kasaları açınca o da bunların üstünde mi denk geldi yoksa kasadan girince mi ban yiyorum burayı çözemedim. Farklı farklı şekillerde ban yediğim için daha tam olarak nasıl yediğimi çözemiyorum. Belki sistem hileyi algılıyordur. Oyunun içinde yapılması mümkün olmayan birşeyi yapıyordur ve sistem bunu algılıyordur gibi gibi olabilir. Kafamda deli sorular. Modlar bu konuya bir bakarsa aslında çok güzel olacak. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
      Hocam sen nasıl bu kadar sık ban yiyorsun yanlış yaptığın bir şey vardır. Sistem hileyi algılıyor olayı bana mantıklı gelmiyor öyle olsaydı ben ban yerdim bu değildir geçelim. Bence sen kasa olayını gözden çıkar. Sadece normal ip den girip bot kullan. Gerçek oynadığın bir çar yoksa sadece won ticareti yapıyorsan vpn kullanmana felan gerek yok direk oyuna gir.
      forumada bi özellik gelmeli bazı gereksiz kişileri engelleyip yazılarını görmemek gibi bi seçenek olmalı. çünkü bazı kişilerin malesef ki yalan söylediği bariz çok açık. bu kişilerin yazdıklarını görmemek gibi bir seçeneğimiz olmalı.

JOSESOSA wrote:

Kardeşim ben 6 aydır tr 2 de bob kullanıyorum yaklaşık 15 tane farklı çar yaptım hiç biri ban yemedi :) Bu tamamen senin çarı nereye koyduğuna bağlı, güvenlik açısından bayrak ya da yer söyleyemiyorum. Ama bu tamamen sende biten bir olay dikkatli olursan ban yemen çok zor. Bir de 24 saat hatta günlerce bobu açık bırakabilirsin hiç bir sıkıntı olmaz.

ben seni görüyorum zaten botlarla :) bi oyundan atmıştı bi girdim sen koymuşsun :D nickin öyle tanıdık geldii galiba dün gördüğüm senin hesaplar

reamy4848 wrote:

JOSESOSA wrote:

ben seni görüyorum zaten botlarla :) bi oyundan atmıştı bi girdim sen koymuşsun :D nickin öyle tanıdık geldii galiba dün gördüğüm senin hesaplar

:D
      Arkadaşlar ben 2-3 ay gibi bir süredir eski serverlerden birinde kullanıyorum, sadece 1 kez ban yediğim oldu o da aynı e postadaki 2 tane hile çarım-yani kasa çarıma hiçbirşey olmadı, oyunu oynadığım bir asıl hesap da var ona da hiçbir şey olmadı. Bu IP ban dediğiniz şey bana gerçekçi gelmiyor -eğer yeni GF istemcisiyle gelmediyse- IP ban diye bir şeyin olmadığını size rahatlıkla söyleyebilirim.