Yeni GF Güncellemesi, Okey Botu, Girişler ve Ban Olayları Hakkında

Canavar üclüsü eventi sırasında 7/24 acık bırakıyordum biri gelince karakter degistirmeyi de acmamıstım yani anlayacağınız bayağı bir kaşınmıştım sadece o zaman ban yedim onun dışında zaten corları yapıp çıktığım için ve çara 1 ay ömür biçtiğim ve 1 ayı doldurduktan sonra çarı sileceğim için 1 ay götüreceğini düşünüyorum teşekkürler

sidelya16 wrote:

Canavar üclüsü eventi sırasında 7/24 acık bırakıyordum biri gelince karakter degistirmeyi de acmamıstım yani anlayacağınız bayağı bir kaşınmıştım sadece o zaman ban yedim onun dışında zaten corları yapıp çıktığım için ve çara 1 ay ömür biçtiğim ve 1 ayı doldurduktan sonra çarı sileceğim için 1 ay götüreceğini düşünüyorum teşekkürler

Cari silsende ban yer dikkatli ol her halukarda..
      Ama ne ürettiğini felan yazma rakip çoğalır :)
      Arkadaşlar bugün bu mesajı attığım vakitten itibaren yine ban yedim. Diyeceğim şu ki bu sabah okeyleri m2bob ile oynadım. Sonra hepsini bir hesaba attım. Daha sonra gameforge istemcisinden çıktım. Evdeki internet bağlantımı kestim. Telefonumun internetini açtım. Pazar hesabıma ve aktarım yaptığım o hileli hesaba girdim. Şimdi böyle girdiğim için ikisinin de IP adresi değişmiş oluyor. Telefondan gelen internetin IP adresine bağlılar. Aktarımı yaptım pazar hesabına. Bugün bakım vardı oyunda. Saat öğlen 1 2 gibi bana bir eposta geldi metin2 den. Bütün hesaplar ban yemiş saat 10:12 itibari ile birer ikişer dakika arayla hepsi ban yemiş. Pazar hesabımda 10:42 de ban yemiş. Bu arada aktarımı yaptıktan sonra bugün bakım olduğunu bildiğim için hesapları oyuna sokmadım. Ya bu ne ile alakalı vallahi anlamış değilim arkadaşlar Allah rızası için bir yardım edin. Kaç senelik oyunucuyum ben ilk defa bu kadar arka arkaya ban yedim ya. L..... olsun böyle oyuna .... Ya ben hep ban yemek zorunda mıyım .... Abi siz ban yemiyor musunuz hiç? Bu gf bana önlem mi aldı neden böyle oluyor. Ben şuan hileyle oynayamıyorum çünkü 1 2 hafta içinde kesin ban yiyorum. Nedenini bilmiyorum. IP değiştirmek filan hikaye ... her türlü ban yiyorum. Tek çare kaldı. Elveda @KIZILPENCE

Post was edited 4 times, last by “firatyildirim98” ().

sidelya16 wrote:

Arkadaşlar ben 2-3 ay gibi bir süredir eski serverlerden birinde kullanıyorum, sadece 1 kez ban yediğim oldu o da aynı e postadaki 2 tane hile çarım-yani kasa çarıma hiçbirşey olmadı, oyunu oynadığım bir asıl hesap da var ona da hiçbir şey olmadı. Bu IP ban dediğiniz şey bana gerçekçi gelmiyor -eğer yeni GF istemcisiyle gelmediyse- IP ban diye bir şeyin olmadığını size rahatlıkla söyleyebilirim.
      :ASD: aD: kesınlıkle katılıyorum kardesım bır ara 3 gunde 1 IP ban yıyen hatta ılerlemıs halı ıle daha maıl kayıt sonrası carları olusturmadan potansıyel bot tehlıkesı adında IP banlar yıyen bırı olarak A:SdA