M2BOB LOGİN SORUNU ÇÖZÜMÜ

10 dakikadır oyunda geziyorum birinci köy ve 2 köy bot kaynıyor catır catır kullanıyor millet onlarınki girebiliyor ve hiç problem yaşamıyorlarsa bu nasıl gf kaynaklı veya ip kaynaklı olabiliyor akıl sıra erdiremedim doğrusu burdaki sorumlular hiç mi girip bakmıyorlar oyunda ne var ne yok diye ondan sonra gelip düzgün bir açıklama yapmıyorlar hala gf kaynaklı mı diyeceksiniz hala ip adresimi diyeceksiniz hiç mi hiç inandırıcı olmaz
      İp ile alakalı olması imkansız.
      " X " programında ip ile giriş yapılıyor.
      Ve sorunsuz giriş yapılıyor.
      Bazen tabuları yıkıp sorunu kendilerinde aramaları gerekiyor.
      Amma lakin kimse bu sorunun kendinde olduğunu kabul etmiyor öz eleştiri yapılmıyor.

Post was edited 1 time, last by “cabbarovic2” ().

Merhaba geliştirici ile görüştüm.
      Öncelikle 5 6 yıldır kapalı olan ip block sistemi yeni gf client sistemiyle devreye sokuldu yani yaşamış olduğunuz error loggin in problemi verdiği zaman o ip den giriş sağlanmıyor dolayısıyla modem reslediğiniz zaman tekrar düzeliyor.
      Geliştiricide bu konuyla ilgili şeyler söyledi hatırladığım kadarıyla 2013 2014 olması lazım çin botları 1 proxy ip den 8 hesap bağlıyıp giriyorlardı onlara yönelik bir adımdı başarılıda olmuştu bu özellik çinliler gittikten sonra kapalıydı yeni gf client sistemiyle tekrar aktif edilmiş oldu.
      Geliştirici ile ortak görüşümüz 1 ip den 3 hesap bağlayıp girmeniz ek olarak 1 maile 3 id yi bağlayıp denemenizi söyledi ama bu risk teşkil ediyor bunu sizlere önermiyorum 3 hesabı 1 maile bağladığınız zaman ban geldiğinde mail banı gelip o 3 hesapta kapanabiliyor yeni gf client sisteminde bunu test ettik ban geldiğinde o maildeki tüm hesaplar kapanıyor. Proxy kullanıcılarıda 3 lü 3 lü bölebilirler aynı şekilde test edip geri dönüşlerinizi yazabilirsiniz.

KIZILPENCE wrote:

Merhaba geliştirici ile görüştüm.
      Öncelikle 5 6 yıldır kapalı olan ip block sistemi yeni gf client sistemiyle devreye sokuldu yani yaşamış olduğunuz error loggin in problemi verdiği zaman o ip den giriş sağlanmıyor dolayısıyla modem reslediğiniz zaman tekrar düzeliyor.
      Geliştiricide bu konuyla ilgili şeyler söyledi hatırladığım kadarıyla 2013 2014 olması lazım çin botları 1 proxy ip den 8 hesap bağlıyıp giriyorlardı onlara yönelik bir adımdı başarılıda olmuştu bu özellik çinliler gittikten sonra kapalıydı yeni gf client sistemiyle tekrar aktif edilmiş oldu.
      Geliştirici ile ortak görüşümüz 1 ip den 3 hesap bağlayıp girmeniz ek olarak 1 maile 3 id yi bağlayıp denemenizi söyledi ama bu risk teşkil ediyor bunu sizlere önermiyorum 3 hesabı 1 maile bağladığınız zaman ban geldiğinde mail banı gelip o 3 hesapta kapanabiliyor yeni gf client sisteminde bunu test ettik ban geldiğinde o maildeki tüm hesaplar kapanıyor. Proxy kullanıcılarıda 3 lü 3 lü bölebilirler aynı şekilde test edip geri dönüşlerinizi yazabilirsiniz.

proxy kullanmayanlar ne yapıcak benim 24 hesap içleri dolu şekilde bekliyorum normal bi çözüm ne zaman bulunacak rahat bi şekilde giricez ve 24 hesabın hepsinin mail farklı bu saatten sonra bağlayamam
      @exinferis35 bu sorun botla ve ya başka birşeyle çözülemez çözülmeside mümkün değil dediğim gibi gameforge ip block sistemi getirdi ya hatayı gördükçe modem resleyeceksiniz yani 24 hesapta saat başı bu sorunu verir minimum yada ip lere bölüp çözüme kavuşturacaksınız böylelikle daha güvenli bir şekilde kullanım sağlayabileceksiniz

KIZILPENCE wrote:

@exinferis35 bu sorun botla ve ya başka birşeyle çözülemez çözülmeside mümkün değil dediğim gibi gameforge ip block sistemi getirdi ya hatayı gördükçe modem resleyeceksiniz yani 24 hesapta saat başı bu sorunu verir minimum yada ip lere bölüp çözüme kavuşturacaksınız böylelikle daha güvenli bir şekilde kullanım sağlayabileceksiniz

IPLERİ bölmek içinde ayrı bi para vericez inanır mısın modem resliyorum daha internet geleli 10 saniye olmuyor hata veriyor vpn kullanıyorum hata veriyor ne yapsam hata veriyor.
      Başka programları özendirmek değil amacım şimdiden söyleyim diğer x programları rahat girerken böyle gelişmiş botla girerken hata alıyoruz bu bizi üzüyor ben 8-9 aydır bob kullanıyorum sadece en iyi özellikler en iyi destek burda olduğu için ama şu an elimde aldıgım 95 günlük bot öylece bekliyor

(bu sorun botla ve ya başka birşeyle çözülemez çözülmeside mümkün değil) bunu yazmışın o zaman bot tarihe karıştı bu saatten sonra kullanamıcaz bunu anlıyorum ben

KIZILPENCE wrote:

başka bir hileden giriş yapan arkadaslarım var bence bu logın kısmında bır duzenleme gerektıgını gösteriyor yenı 1 aylık pro aldm ama gel görki girişlerde kanser ettıgı ıcın baska yazılımı kullanacagız bu gidişle!!!
      kardeşim bi botunu tr2ye ayarlasana sana zahmet nasıl gırıs yapıyor oyundan atıyor baska dandık bı yazılımcı dahı onu ayarlamıs neden bob ayarlayamıyor!!!
      bu vıdeoda baska bı yazılımdan 20 30 sanıyede gırısını goruntuleyebılırsınız ayrıca 10 15 saat kalsada oyundan kasma donma yaparak atmıyor !!!

KIZILPENCE wrote:

Geliştiricinin bilgisi var gerekli müdahale yapılacak sorunun kaynağı tesbit edilmeye çalışıyor para verdiniz ve çalışmasını istiyorsunuz haklı olarak ama oyun kaynaklı olduğunu tekrar yineliyorum düzeltilebilirse düzeltecektir

metin2 kaynaklı ise diğer botlar nasıl giriyor?
      not: diğer botları denemedim sadece gf den girdim ve bu konuyu ilk ben dillendirmiştim. keşke diğer programlarıda deneseydim.
      not 2: saat 18 de diğer programıda denicem ve gerçekten girip girmediğini anlıcam.
      diğer programlar eğer girebilirsem bu güvensiz açıklamalarınız ile bob ciddi bi müşteri kaybına uğrayabilir.
      bir çok userda emin olun deneyecektir. programın en kısa sürede çözülüp ciddi bi gün eklenmeli çünkü zararımız büyük.
      diğer program güncelleme notlarında gün eklediğini belirtiyor.

Post was edited 2 times, last by “chuck” ().