M2BOB LOGİN SORUNU ÇÖZÜMÜ

chuck wrote:

123volkan wrote:

@cabbarovic2 dostum başka hilenin ismini kullanman yasak diye biliyorum kullanmazsan iyi olur

yanlız o programda girmiyor ise iyi viral reklam yapmış olur ha :)
      not : denicem onuda.

girmese ben videoyu atmazdım dikkate alınmak ıcın mecburen çektım ısmını cekmemeye gayret gösterdım umarım slait anlar

Post was edited 1 time, last by “KIZILPENCE” ().

sametgngrd wrote:

chuck wrote:

123volkan wrote:

@cabbarovic2 dostum başka hilenin ismini kullanman yasak diye biliyorum kullanmazsan iyi olur

yanlız o programda girmiyor ise iyi viral reklam yapmış olur ha :)
      not : denicem onuda.

girmese ben videoyu atmazdım dikkate alınmak ıcın mecburen çektım ısmını cekmemeye gayret gösterdım umarım slait anlar @Slait

valla o girerse bobun düzelmesini çok bekliyeceğimi sanmıyorum. Ben 2 ekimde gf clientinden girip bobdan girmediğini farkettiğimde bunu forumda belirtmiştim. o diğer programıda denemiştim onun freesini . tabi tr2 girmemiştim başka sw de denedim.toplamıştı slotları ama vurmamıstı.
      detaylıda kurcalamadım tabikide. çünkü sistemi bob gibi otomatik değil.ama tr2 giriyorsa işler değişir ve attıgın videoya göre giriyor.
      yazılımcının acilen bobu düzeltmesi ve ciddi bir miktarda gün eklemesi lazım ki o gün eklemek bile benim farm yapamamamı karşılamıyor malesef :(
      Ayrıca tr2 harici başka serverdada client bulunamadı hatası verip çarların oyuna girişinide engelliyor.

Post was edited 6 times, last by “chuck” ().

KIZILPENCE wrote:

Merhaba geliştirici ile görüştüm.
      Öncelikle 5 6 yıldır kapalı olan ip block sistemi yeni gf client sistemiyle devreye sokuldu yani yaşamış olduğunuz error loggin in problemi verdiği zaman o ip den giriş sağlanmıyor dolayısıyla modem reslediğiniz zaman tekrar düzeliyor.
      Geliştiricide bu konuyla ilgili şeyler söyledi hatırladığım kadarıyla 2013 2014 olması lazım çin botları 1 proxy ip den 8 hesap bağlıyıp giriyorlardı onlara yönelik bir adımdı başarılıda olmuştu bu özellik çinliler gittikten sonra kapalıydı yeni gf client sistemiyle tekrar aktif edilmiş oldu.
      Geliştirici ile ortak görüşümüz 1 ip den 3 hesap bağlayıp girmeniz ek olarak 1 maile 3 id yi bağlayıp denemenizi söyledi ama bu risk teşkil ediyor bunu sizlere önermiyorum 3 hesabı 1 maile bağladığınız zaman ban geldiğinde mail banı gelip o 3 hesapta kapanabiliyor yeni gf client sisteminde bunu test ettik ban geldiğinde o maildeki tüm hesaplar kapanıyor. Proxy kullanıcılarıda 3 lü 3 lü bölebilirler aynı şekilde test edip geri dönüşlerinizi yazabilirsiniz.

benim anlamadığım bu ip blok geceleri kapanıyo mu geceleri çok rahat kaç hesap sokmaya çalışsam giriyor ama gündüzleri yok bir türlü girmiyor sw de bir sorun olsa o zaman geceleride girmezdi veya bir blok meselesi olsa yine girmezdi. beklediğimiz şey evet böyle bir sıkıntı var ve halletmeye çalışıyoruz hallolana kadar geçen zamanlarınızı iade edicez veya şu kadarını iade edicez bu. ama daha sorun kabul görmüyor çözümün geleceğine nasıl inanalım? onu da geçersek bunu hile çözemez diye bir açıklama ne kadar doğru normalde oyunda hilenin hiç bir şekilde çalışmaması lazım ama yine de sistemin açığı yakalanıp bu programlar yazılıyor ne yapmalıyız hiç bir şekilde bot çözemeyecekse sorunlarımızı botu almayı bırakıp her şeyi kapatıp gidelim mi ?

urusturu02 wrote:

valla diğer programı kullandım su an 15 saniyede turkey 2 serverına girdim tamamen sorun bobda ve hala sunucuya şuç atıyolar.

aynı şekilde sonuç aldım yani sabahtan beri bobla giremediğim oyuna başka program ve gf ile erişim sağlayabiliyorsam sorun bob da mıdır ? yoksa oyunda mı ? girişte yaşadığım problemi şöyle anlatayım yarım saat bir saat boyunca clientler açılıp kapanıyor tepki vermeden sonunda sunucuya bağlanamadı hatası veriyor girmeyi bile denemiyor şuan bot. ama geceleri 4 de rahatça giriyor. hata bile aldığım yok yani.
      @KIZILPENCE
      Bende aynı şekilde Gameforge den girince Max 45 saniye ile 2 dakika arasında giriş sağlıyorum ancak m2bob ile turkey2 serverine giriş yapamıyorum 1, 2 dakika bekliyor bot sonra sürekli restart atıyor. Turkey2 hariç diğer serverlerde sorunsuz çalışıyor ancak dediğim gibi turkey2 de bir hata var. Botun res atması düzeltilip girişte biraz beklese belki girer veya autologinde mi problem var bilemiyorum rica etsek bakıp kontrol eder misiniz. @KIZILPENCE @Slait
      oyun kaynaklı olduğu bob tan kaynaklanmadığı söylenen özelliklerde çalışıyor (search bot)
      search botunda acilen düzeltilmesi gerekiyor. yapan çatır çatır yapıyor.
      Bobun özellikleri eskiden daha fazlaydı ama şuan ciddi bi bakımdan geçmesi lazım !
      şu turkey2 de ne b*k var anlamadım nerde velet varsa bu servere geldi. turkey serveri daha değerliydi burdaki oyuncu kitlesi 2 ye kaydı.

1 aylık zararımın haddi hesabı yok normalde 400 tane gümüş okey kasardım şuan 100 tane bile olmadı.

öğleden sonra bob çalışmıyor bunu anlayın artık server değiştirme gelse de kurtulsak burda oynanmaz.

turkey 2 de üyelik açmayın.
      beyler çoğunuz diğer bot programına kaçmışınız ama o botu 2 yıl öncesinde kullanmıştım o zamanda m2bob gameforce tarafından fixlenmiş her açılan çar ban yiyordu alternatif olarak o programı kullandım ama yinede hepimizin dönüp dolaşacagı bot m2bobdur (ayrıca bahsedilen bot sistemi güncellemesini 2 3 gün sonradan yapıyor haftada 2 3 gün onuda kullanmayacaksınız ) 10 yıldır botda her sorunun çözüldüğü gibi yakın zamanda bu sorunda çözülecektir eminim not:bende sizin gibi bir botçuyum turkey2 oyuncusuyum

fehimabo wrote:

beyler çoğunuz diğer bot programına kaçmışınız ama o botu 2 yıl öncesinde kullanmıştım o zamanda m2bob gameforce tarafından fixlenmiş her açılan çar ban yiyordu alternatif olarak o programı kullandım ama yinede hepimizin dönüp dolaşacagı bot m2bobdur (ayrıca bahsedilen bot sistemi güncellemesini 2 3 gün sonradan yapıyor haftada 2 3 gün onuda kullanmayacaksınız ) 10 yıldır botda her sorunun çözüldüğü gibi yakın zamanda bu sorunda çözülecektir eminim not:bende sizin gibi bir botçuyum turkey2 oyuncusuyum

benimde umudum o ama 2 haftadır bişey yapılmayınca başka programa kaçmaları normal geliyor bu saatten sonra