otomatik okey botu oranı

kesınlıkle katılıyorum el altında okey scriptinin duzenlenmıs halının oldugu bılınen bı gercek ama paylasılmıyor yanı bellı m2bob kıtlesı zaten bu scrıptı kullanarak % 50 altın %40 gumusle kapatıyordur 100 tane kart setını ama normal kullanıcılar %30 - % 40 gumus le anca kapatabılıyor burdan @Slait e durumu bıldırıp artık okey botunda ıyılestırmeye gıtmesı ıcın talepte bulunabılırız
      abı %50 degıldır belkı ama su an kı halının cok ustundedır cunku su anda eger oynuyorsan bılıyorsundur oynama duzenı cıkacak altınıda yok edıyor belkı 10 altın alacagın yerde 1 -2 tane anca alabılıyorsun duzenleme yapılsa bu magdurıyet olusmaz ınanıyorum kı aldıgımız bronzların önü var ardı yok duzenleme yapsalar gercek anlamlı bence %10 a ulasmaz @ilkay26
      Herkes altın olsun istiyor ama kimse piyasayı düşünmeden istiyor. Diyelim full altın yapmanın bir yolu var ve bu paylaşıldı. Okeyin ömrü ne kadar olur :D Ki böyle durum olursa okeye atan kişi sayısı 1 den 5 e çıkar bunları da düşünerek isteyin bazı şeyleri.
      burdaki herkes para kazanmak istiyor ama kimi kesim parayı biz kazanalım diğerleride kazandığını zannetsin istiyor benim amacımda herkesin para kazanması kardeşim tm dediklerinin doğruluk payı var eyvallah ama benim dedikleriminde doğruluk payı var. yanlış anlama ben t2 de bot atmamakla birlikte t1 de 10 tane çar bırakıyorum onuda okey için bırakmıyorum zaten ben diğer mağduriyet yaşayanlar için destekliyorum bu konuyu. @Fankii
      kardesım ben de zamanında okey ısındeydım baktım bırılerı gotururken dıgerlerı ızlıyor we kımse bu duruma karısmıyor bırakma kararı alıp okeyden wazgectım okey yapanlarda yaptık zannedıyor halbuki yaptıkalrı tek sey kendılerını yormalarından baska bır sey degıl @ilkay26

Simyager wrote:

Hangi serverda nerde nasıl ne ürettiğini paylaşmak yasaktır.
      kesınlıkle katılıyorum kımse ne yaptıgını paylasmasın ama ne yapmadıgını paylasabılır arkadaslar bu forumda kuralları okudum ne yapmadıgını paylasmada sorun yok senınde haberın olsun sımyager kardesım ne yapmadıgını paylasabılırısn tabı once adını degıstırmekle baslasan ıyı olarbılır senın ıcın bır de senı ılgılendırecek bır konu yıne forumda modlar warken kımın forumda ne yaptıgına karısıp durma tr bölümünde aktıvıtenın %60 ı mıleete bu yazıyı yazmaktan baska bır sey degıl ya yardımcı ol ya da bos yapma dedıgım gıbı modlar war hatalı paylasımda bulunursam zaten uyarırlar bende duzeltmeye gıderım kendımı rıca edıyorum bana da bır daha boyle bır seyde yazma hayırlı gunler kardesım
      Monster botu gibi olacak gümüş isteyen gümüş bölümünü seçecek yani bot gümüş almaya çalışacak.
      Altın isteyen altın bölümünü seçecek bot altın almaya çalışacak.

Two options can be added for okey bot?
      Monster like card game bot.
      Gold crate
      Silver crate

Let's choose which one to try to win.
      Of course, this scenario can be corrected accordingly. @Slait

Post was edited 1 time, last by “c91” ().

ilkay26 wrote:

Buradan slaite bir gönderme yapmanın vakti geldi bence arkadaşlar. Okey botu altın almaya çalışıyor, 250 puan yapmaya çalışsa daha çok kazanırız bence
      @Slait can you rewrite the okey bot algorithm for 250 point? It's enough 250 point for silver chest

nereden anladın altın almaya çalıştığını? İçini açtın mı?
      okey scriptindeki hata altın almaya çalışıyor mu bilmiyom, ben göremedim en azından..bot 1 den 6 ya kadar olan kartları önce en düşükten itibaren elden çıkarıyor.attığı kartlardan dolayı gelme ihtimali olmayan serilerden kartları elinde tutması.(mesela 6 7 8 attı 888 bekliyor gibi...)