otomatik okey botu oranı

mrmuzo wrote:

fhk wrote:

mrmuzo wrote:

şimdi buraya script atsak 3.5 m gıtmeyen gumuslerın piyasası 500k ya dusecek onu mu ıstıyorsunuz?
      yok bacanak (sen kendındekını scrıpt sanıyorsun guzel kardesım daha neler neler war pıyasada farkında degılsın ) bellı kıtlenın kullandıgı scrıptı kalan azınlıkta kullansın ıstıyorum acıkcası hem bırak 500 k yı ısterse 5 k dan gıtsın sartlar esıt olmalı herkes premıuma para werıyor sadece sen wermıyorsun :D kımsede oturup bana kullananların alayı scrıptı kendı yazdı kardesım demesın burda kıdemcılık yapılıyor yenı gelen fukaralar ezılıyor:D

Not: okey ısı yapmıyorum okey botu koktende kaldırılabılınır ya da tas tamam herkese sunulabılınır
      @mrmuzo
      @Slait
      sizde satacaksanız elinde scripti olmayan fukaralar için bir sorun yok demektir @Simyager

fukarlar manuel oynasın o zaman

kendım ıcın istemiyorum dedim kardeşim yani oturup kodlama öğrenmeye benim zamanım yok, merak etme hem üslubumu ayarlayabılme kabiliyetim var sana daha öncede dediğim gibi bana bu tarz uyarılarda bulunma önce sen kendin dikkat et yazdıklarımla alay eder gibi yorum yapıyorsun ben yapınca mı yanlış oluyor
      sen premiuma bizde para veriyoruz bizde isteriz isteriz diye tutturmuşsun ne biliyorsun bazı premiumların özel kod aldığını adamlar kendi yazdı belki öyle kullanıyorlar aralarındada paylaştılar bunda hiçbir emeğin yokken hak talep etmen doğrumu?
      not: bende her normal poremium kullanıcıyla aynı programı kullanıyorum ama olmayan hakkımı ki seninde yok savunmanı istemiyorum @fhk

New

valla knk ben zaten hıc bırınden ıstemıyorum su an ben @Slait ten rica ediyorum zamanında dediğim gibi istedim yanlış yapmışım sonra anladım gerek yok Slait reis burda hazır konusuda acılmıs surda bı sansımızı deneyelım ıstıyorum ben :D @KurTMaN sen yenisin ya knk ondan dolayı tam anlamıyorsun olayları o zaman sen bilkı kendı hakkımı savunuyorum ben sonucta botta iyileştirme bende bu işi yapıyorum bot ne kadar iyi o kadar benim içim iyi

New

Özel kod vs saçmalıktan başka birşey değil konu cok gereksiz ve milletin saçma sapan uydurmalarına cevap yazıyorsunuz yok %50 altin orani varmış yok özel kod varmış oldu canım. Ayrica Slait in burada Türkçe yazdiklarinizi okuyabileciğini düşünüyorsunuz..

New

@Eckk Hocam kusura bakma ama piyasayı sen düşürüyorsun. Camdan her baktığımda en ucuz benimki olsun hemen benimki satılsın çabasında olan sensin. Bunu 1-2 günlük izlenimime değil tamı tamına 2-3 aylık izlenimlerime dayanarak söylüyorum. Sonuçta pazarın akşama kadar açık kalıyordur koy 39'a koy 38'e satıladursun. 27'lerde olan gümüş piyasası sayemde 50'leri gördü ancak insanların düşüncesizliği ile yeniden Taban fiyatına düşecek.

New

hepinizin yazdıklarını okudum 500k konusunda biraz abartı olduğunu düşünsem de doğru. bot temel gereksinimleri karsılıyor. eğer ekstra birşey yapmak istersek kendimizin yapabileceğini soyluyor az da olsa forumda kı arkadaslarda bu konuda destek oluyor tabi..