WaitHack oyundan atma sorunu

slotta fazla yaratık olunca atıyor sabah eve geldim waithack ile kasmaya bıraktım öğlen uyandığında char kasmaya devam ediyordu slotu temizleyip waithacki öyle çalıştırdım bide oyundan mıdır bottan mıdır anlayamadığım geriye attırma sorunu var o daha kanser öyle bi durumda kesin atıyor oyundan

lerrickmartell wrote:

slotta fazla yaratık olunca atıyor sabah eve geldim waithack ile kasmaya bıraktım öğlen uyandığında char kasmaya devam ediyordu slotu temizleyip waithacki öyle çalıştırdım bide oyundan mıdır bottan mıdır anlayamadığım geriye attırma sorunu var o daha kanser öyle bi durumda kesin atıyor oyundan

Kardeşim fark etmiyor slotun toplanma şekli basit slotu çekiyor tam toplanacakken şans eseri oyun atsa bile bu sefer her girmeye çalıştığında oyun atıyor.
      Ama waithackRange "pelerinli olanı" açarsanız ve 20 ye sabitlerseniz toplanmış slotta olsa kesinlikle oyun atmıyor.Fazlasında gözünüz olmasın şu şekilde yapın Normal çekme pelerinini 70 yapın waithackRangeyi "pelerinli olanı" 20 yapın kesinlikle en ideali budur.

Fakat çekme hilesi nedense yavaş çekiyor buda senelerdir olan bir sorun....