Düşen Okey Piyasası ve Ardında Getiren Gerçek

Düşen Okey Piyasası ve Ardında Getiren Gerçek

Arkadaşlar herkese merhabalar ,

Malumunuz bildiğiniz gibi x serverinde okey piyasası iyice düşmüş durumda ve hala düşmeye devam ediyor . Bu düşüşe bir dur demeliyiz . Örneğin Gümüş okey sandığının piyasası en az 4.5 iken birileri gelip 4 e 3.8 e satmaya çalışıyor haliyle oyuncular da bu fiyata alıştıkları için piyasa değerinden almıyorlar . Sadede gelecek olursam gözlerinde para hırsı bürünmüş kişiler lütfen okeyi piyasasından aşağı satmayın . Hepimiz için bir kayıp söz konusu . Rica ediyorum arkadaşlar el ele piyasayı tekrar normale getirelim ...

burakbaser14 wrote:

4.4mden yok satan okeyler 4.2den alan olmamıs yazık kactan koyuyorlarsa artık

5 gün önce 5m den 4.8 den en az 100 tane sattım 3 gün önce 4.5 2 gün önce 4.4 dün de 4.3 den sattım piyasa hala düşüyor . Dediğin gibi 4.2 den de satılmıyor artık . Neden böyle bir girişim içinde bulunduklarına akıl sıra erdiremiyorum
    4.5 - 5 arası iyiydi. Daha yükseğe satmışlığım da oldu. Bu piyasayı düşürenleri ne yapmalı bilmiyorum. Çocuk dolu 3 kuruş kazanayım bana yeter diye oynayan dolu. Bizim gibilere yazık oluyor.

Not: Israrla yüksek fiyatlara koyalım, düşürmeyelim arkadaşlar.
    Yazık valla ya bunlara ne yapabiliriz açıkçası benim bir fikrim yok. Benim ki satılsın diye fiyatları düşürdükçe düşürüyorlar. Halbuki herkes anlaşsa fix bir fiyat koysak da kimse mağdur olmazsa olmaz mı yani :/ Fiyat düşürmenin hiçbir anlamı yok. Arkadaşlar gerekirse pazar 1 hafta beklesin ama fiyatları düşürmeyin. Elbet satılacak merak etmeyin. 4.5 5m arası koyun pazara öyle kalsın günlerce. Çarşamba günü mesela kurun pazarı sonraki çarşambaya kadar kalsın tabi oyundan atmazsa. Çarşamba günleri bakım var ya o yüzden dedim. Bakımdan bakıma :)

firatyildirim98 wrote:

Yazık valla ya bunlara ne yapabiliriz açıkçası benim bir fikrim yok. Benim ki satılsın diye fiyatları düşürdükçe düşürüyorlar. Halbuki herkes anlaşsa fix bir fiyat koysak da kimse mağdur olmazsa olmaz mı yani :/ Fiyat düşürmenin hiçbir anlamı yok. Arkadaşlar gerekirse pazar 1 hafta beklesin ama fiyatları düşürmeyin. Elbet satılacak merak etmeyin. 4.5 5m arası koyun pazara öyle kalsın günlerce. Çarşamba günü mesela kurun pazarı sonraki çarşambaya kadar kalsın tabi oyundan atmazsa. Çarşamba günleri bakım var ya o yüzden dedim. Bakımdan bakıma :)

Bu dediğine kendin inandın mı kanka sen böyle giderse 30 m kadar yolu var yapıcak hiç bişey yok bu saatten sonra
    Konuya açıklık getirmek istiyorum. Yutnori eventi dolayısıyla fiyatlar düşmektedir. Event bitiminden sonra fiyatlar tekrar artacaktır. Birde bazı arkadaşlar üç gün önce 60m'e iki gün önce 45 m'e satıyordum felan yazmışlar. Oyuna giriş sorunu dolayısıyla bot sayısında azlık mevcuttu bu yüzden fiyatları aşırı şekilde arttı. Hileye yeni gelen ''Waithack Range'' özelliği ve bot sayısındaki artışa birde yutnori eklenince 27 m'e kadar düşeceğini söylemek isterim. Teşekkürler iyi forumlar.
    Özellikle 5 arkadaş fiyatları düşürüyoruz turkey ve turkey 2 de gümüşü bu hafta içinde rahatlıkla 4m 3m 3.5m arasında göreceksiniz [günlük 5400 civarı ] turkey 2 de duruma bağlı orayada geçiş yapmayı düşünüyorum işlemci kargodan gelince.

Sefillerin yarısından fazlası burada aynı şeyi yapıp kyk var diye ağlayıp parasını buradan kasmaya çalışıyor milletin ağız kokusunu çekeceğine bunu yapmak en doğrusu düşürenlerin eline sağlık

Gitsin depoda çalışsın parasını kazansın ya da köpek gibi fazladan bot çekip bot atsın elektrik eldiven vs... parasını bugün 6 çardan çıkartıyorsa yarın 18 çardan çıkartmaya çalışsın hadi hayırlı işler işine gelmeyende bu forumda ağlamasın milletin kafasını ütülemeyin

Breathe wrote:

Özellikle 5 arkadaş fiyatları düşürüyoruz turkey ve turkey 2 de gümüşü bu hafta içinde rahatlıkla 4m 3m 3.5m arasında göreceksiniz [günlük 5400 civarı ] turkey 2 de duruma bağlı orayada geçiş yapmayı düşünüyorum işlemci kargodan gelince.

Sefillerin yarısından fazlası burada aynı şeyi yapıp kyk var diye ağlayıp parasını buradan kasmaya çalışıyor milletin ağız kokusunu çekeceğine bunu yapmak en doğrusu düşürenlerin eline sağlık

Gitsin depoda çalışsın parasını kazansın ya da köpek gibi fazladan bot çekip bot atsın elektrik eldiven vs... parasını bugün 6 çardan çıkartıyorsa yarın 18 çardan çıkartmaya çalışsın hadi hayırlı işler işine gelmeyende bu forumda ağlamasın milletin kafasını ütülemeyin

Herkez eşit doğmadı insanları parasına göre yargılama buna mecbur insanların yaşadıklarını yaşamadan hiç bi boku anlayamazsın o sefil dediğin adamların aynısı olursan bir gün bu yazdığım yazıyı hatırla kuru ekmeğe muhtaç kalırsan bi gün.
    Boşuna edebiyat yapmanıza gerek yok depoda çalışıyor diye aşağılama değil kendi yaptığımdan örnek vermek istedim
    Fakat bana oyundan kyk ödüyoruz adı altında vicdan yapıp zora gelince nasıl ahkam kestiklerini bildiğim forumda 3-5 kerkenez var bu yazdıklarım onlara
    Burdan bir şeyler yazınca oyunda piyasa değişecek vs mi sanıyorsunuz acaba çok merak ediyorum. Konuyu açmanız bile gereksiz bence. Pazarda en ucuzu 4m iken + basmanın, 2me pazar kuran satıcılar biliyorum ben. Burada ne yazarsanız yazın, ne piyasa düşürenler kendini değiştirecek ne de diğerleri, polemiğe girmenize gerek yok.
    @Baldwinn cevap bile yazma hocam 1v1 tartışmaya girme bunlarla boşver

Breathe wrote:

canım kardeşim senin tek derdin client sayısı mı ? Zannediyorsun .. frumda gezerken yazdıklarını okudum senin 50 clienle kastığını belkide 6 clientle kasanlar var. bu kadar agresif olma. okey kasmak marifet değildir.. hiç bilmeyen biri oyunda 2 gününü gecirse aklına ilk gelecek şey bu tür sunucularda bu işi yapmaktır. söylediklerimi kimse yanlış anlamasın. yanlız bu tür konuşma hiç hoş değil.
    kralı yakala eventinde botçuların büyük kısmı sv atacak bu süreçte piyasa biraz düzelir sabretmekte fayda var ama bu piyasanın düşmesinin en büyük sebebi range özelliği sayesinde yaklaşık 2 kat daha fazla okey kart seti kasılması nerde bolluk orda b*kluk

Breathe wrote:

Ha Ha haa.. :) o işlemciler nedense ya kargoda oluyor ya arızalanmış oluyor :D Erkek olan bunu buraya yazmaz işini yapar zaten :D neymiş günlük 5400 civari :D :D sana burda 10 yaşındaki çocuklar inanır :D :D ulan hiç güleceğim yoktu ya.. Böyle eğlendir bizi sana m2bob key atiyim tamam mı abisi .. :D

We Have Drogba. They Don't.