12 client açsam ban yermiyim? ve profixer?

12 client açsam ban yermiyim? ve profixer?

merhaba bilgisayarımda 12 client açmak istiyorum, aynı ip adresi üzeriden 12 client açtığım için ban yermiyim? ?( veya başka bir önerisi olan varmı? profixier diye bir şey duydum her cliente ayrı ip adresi atıyormuş bunu nasıl yapabilirim? watsap veya faceden anlatabilecek olan varmı? şimdiden teşekkürler
      12 client açabilirsin tabiki. aynı ıp adresinden açsanda hiç birşey farketmez msn yi farklı farklı yapman gerkeiyor birde benim bildigim kolay kolay ıp ban atmıyorlar ıp degiştirici olarakda @Zynix in bi programı vardı diye hatırlıyorum @Zynix özelden bana ulasabılır mısın okey botunu bı arkadas almak istiyorda skype den yazım gitmiyor sana sebebini anlayamadım

karakartal34 wrote:

12 client açabilirsin tabiki. aynı ıp adresinden açsanda hiç birşey farketmez msn yi farklı farklı yapman gerkeiyor birde benim bildigim kolay kolay ıp ban atmıyorlar ıp degiştirici olarakda @Zynix in bi programı vardı diye hatırlıyorum @Zynix özelden bana ulasabılır mısın okey botunu bı arkadas almak istiyorda skype den yazım gitmiyor sana sebebini anlayamadım

kardeşim heryere yazma su olayı satmıyormus ben sordum.

karakartal34 wrote:

ayrıca bu konuda tedbiri elden bırakmamak gerek 1 hafta da 2 kere video almışlar 2 kere ip ban yedim dikkatli olmak lazım o yüzden şu proxifier konusunda yardım ederseniz mutlu olurum