Birden Düşen Won Piyasası Hakkında

   Birden Düşen Won Piyasası Hakkında

   Beyler 10 11 lirayı anladık da 9 liraya düşürmek niye 9 liradan gören adam çekmiyor yukarısını. Ha toplu won alan adamlar var bugün 600 won arıyordu adam 9 liradan alırım demiş. Buna kafam yatıyor da en fazla 5 wonluk ilan açan adam 1 won 9 liradan kuruyor sinirlendim. Ayrıca 1 lira düşürmek zorunda da değilsin buçuklu fiyat berileyin o buçuğun bile kıymeti var. 10.5 liradan kurabilirsiniz mesela. Çarpan işin içine girince çok değişiyor. 20 30 wonda özellikle. Ama bazılarına laf anlatmak imkansız maalesef.
   SORUN YINE OYUNU BIRAKAN INSAN COGALMASI VE GELEN YUTNORI ETKISIYBOTLARININ GELIRININ 2 KATI ARTMASI ADAM 9A SATSA BILE NORMAL GUNUNDEKI KARINDNA FAZLA KAZANICAK ( GELECEGI DUSUNMEYEN ANLIK KAZANMA DERDINDE OLAN KUCUK CAPLI BOTCULAR ) MALESEF BU BIZI ETKILIYOR. AMA BENI KORKUTAN ANADOLUDAN 4 5 TLYE WON TOPLAYIP ASENA GECISIYLE TRYE AKTARIP 8E WON SATICAK KISILER PIYASAYI ALT UST EDICEKTIR.
   Turkey2'ye geçişlerin açılması direk diğer serverlarda bulunan wonların tamamıyla turkey2'e akması demek.3-4 liradan stok yapıp Turkey2de satarım mantığında olan çok insan var.15-20 gün idare eder daha sonrasında 5-6 seviyelerine kadar düşer.Sonuç yine hüsran bir serverin daha patlaması demek.Bunun yanında diğer serverların oyuncularınında kendi serverlarını bırakması demek.Etkinlik sunucusu yapıyorsun ama normal sunuculardanda geçiş açıyorsun akıl alır gibi değil.Ondan 1 ay sonra yılbaşından önce yeni server açalım veya frosty gibi sunucu açıp tekrar yeni hesaplar dahil edecekler.Turkey2 piyasasını sağlam tut işte.İşleyen tek bir sunucun var onada kullanıcılar girmekte zorlanıyor.Akıl karı değil.Oyun tekrar canlanmış bugları engelle.Botlara belirli düzeyde izin ver piyasası hızlı olsun.Normal oyuncularda oynasın ama kendi ayaklarına sıkacaklar illa ki.Turkey2ye geçip işleri bitecek geçişlerden para kazanacaklar.Birleşim yapacaksan sadece turkey1-2 sunuclarını birleştir.2 ay daha oynat yeni turkey sunucusu aç.Normal sunucularda kendi arasında birleştir.Ama yok.Yapılması tek gereken şey.Turkey2 son olaydan sonra oyuncu kaybetti canlandırmak için piyasayı insanları tekrar çekmek için turkey1-2 birleştir.Eski sunucuları birleştir.En sonunda eski sunucularda oynamak isteyen yeniler için frosty sunucu aç tekrar çar kasıp oraya geçir çarları.Daha sonrasında yılbaşından sonra yeni turkey sunucusuyla etkinlik sunucu olarak oyunu canlı tut.Sadece ticari anlamda nasıl kopartırızı düşünüyorlar.Oyun bitiyor oyun para kazanbilecek bir oyun kalmadığında anlayacaksınız.