[TR]Merlismt2

New

@alibey1 elle kassan fazlasını yapardın. beklemeler boşa ya. çalışıyor diyor diyor çalışmıyor işte abi tek sen demıyorsun kimsede calısmıyor. arkadasımla beraber aldık günler hep boşa gidiyor. adam hala yamadan sonra çalışmalı diyor. en rahatı elle kasmak temiz oyun hepsinden kaarlı. +∞ katılıyorum yorumuna. ayrıca tr basladım la hiçbi svde çalışmadıgından ordada 2 dakka oyunda kalamıyon :D bi elvanda oynadık biraz oda 10 dakkaya bir oyun atma garantili

Post was edited 1 time, last by “zorro1323” ().

New

@zorro1323 Hayır şüpheye düşüyorum bobu 7-8 senedir kullanıyorum acaba yanlış mı yapıyorum diye kendimi sorgulamaya başladım.Her seferinde gelen açıklamada çalışıyor fixledik diyorlar dengem şaştı.Şuan için oyuna ayırabilecek vaktim yok o yüzden bob'un çalışmasını istiyorum ama nafile.Tr serverininde güvencesi yok oynamaya çalışsan yarın öbürgün saçma sapan sebeplerden ban atılmayacağı meçhul veya gelen bir bug ile server piyasasının alt üst olmayacağı belli değil o yüzden oyunu bob ile oynamak en mantıklısı.Eski kazançlar zaten yok en azından keyif alarak bildiğimiz şekilde oyunu oynayıp oyunun zevkine varalım diyoruz.O da pvpler için geçerli oralarda da bob çalışmıyor.Üzücü

New

Right now it is working if you patch both.

Keep in mind, MerlisMt2 is making updates often and then of course it can be that it doesnt work until we do another QuickFix. That can be the case for some server, usually tehy stop doing that after some time.