Son surum ısınlanma sorunu

Son surum ısınlanma sorunu

Oyundayken kapı gecişlerinde son surumle beraber direk oyundan dusuruyor hwang geçişi ve soodan koye donerken yasadım 3 pcde denedim hepsindede aynı kızıldaki carımda ilk hwanga gidip ordan kızıla gittiği için surekli oyundan dusuyor carlar ve bir sure sonra ıd pw hatası veriyor.Sorunun kaynağını buldum ışınlanma yapıp direk kapıdan başka yere ışınlanırsa bot oyundan dusuyorsunuz ama biraz gerisne ısınlanıp yururse car oyundan dusmuyor hesap 2 ışınlanma aynı anda olursa direk logine atıyor hesabı

Post was edited 2 times, last by “nypz” ().

nypz wrote:

Oyundayken kapı gecişlerinde son surumle beraber direk oyundan dusuruyor hwang geçişi ve soodan koye donerken yasadım 3 pcde denedim hepsindede aynı kızıldaki carımda ilk hwanga gidip ordan kızıla gittiği için surekli oyundan dusuyor carlar ve bir sure sonra ıd pw hatası veriyor.Sorunun kaynağını buldum ışınlanma yapıp direk kapıdan başka yere ışınlanırsa bot oyundan dusuyorsunuz ama biraz gerisne ısınlanıp yururse car oyundan dusmuyor hesap 2 ışınlanma aynı anda olursa direk logine atıyor hesabı

Fixlettim güncelleme at,

hhcl wrote:

nypz wrote:

Fixlettim güncelleme at,

yine yapıyor ısınlanırken kapıda direk takılırsa 2 defa yukluyormus gibi yapıp dusuruyor denemek ıcın hwanga ısınlan ordan geri ısınlan yinede dusuyor hesap
      Guncelleme at eger ayni sekilde ana ekrana atiyorsa video cek buraya at videoyu slaiti etiketle.İngilizce olarak yaz kontrol etsin.

duzenleme yapti bugun duzeldi ama senin dedigin yer farkli olabilir..

Bu arada (w) işaretli olsun ışınlama simgesinin yanında olan.