sunucu birleştirmesinin getireceği etkiler

sunucu birleştirmesinin getireceği etkiler

herkese selamlar,

bugün tr forumda sunucu birleştirmesi ile ilgili duyuru yapıldı. sizce bu piyasayı nasıl etkiler ? birleşen sunucularda vs. en önemlisi de turkey2'deki piyasa pazar durumu ne şekilde değişir ?
      varsa aklınızda söylemek istediğiniz bir şeyler veya yorumunuz bu postun altında tartılaşım :thumbup:
      Olumlu bir etki olmaz, sık sık yaşanan birleştirmelerin de tek bir sebebi var oyun bitti ve kar ettirmeyen sunucuları kapatıp yavaş yavaş makine sayısını azaltıyorlar. Türkiye harici nerdeyese diğer ülkelerin bir çoğu silindi. Çok fazla bir ömür görmüyorum.

Post by “d1758479” ()

This post was deleted by “NCT”: “Şakacı şey :)” ().
      Metin2 nin en azından TR için
      en az 5 yıl ömrü olduğunu düşünüyorum.
      Hemen yuhalamadan önce şöyle bakınız
      Bu birleşim sonrası ölü server ortaya çıkması en kötü 1.5 sene diyebiliriz.
      Sonrasında tekrar bir birleşim gelir 3-4 svye düşer( bu birleşimlerin T1-T2 olacağı çok yüksek ihtimal )
      Sonrasında mt2 nin tekrar bitme durumuna geldiğindede 1-99 eski bir server açıp reklamlayıp tekrar aktif hale getireceklerinden şüphem yok. Bunun haricinde bitmeye yakın legal bir şekilde TL ALIM-SATIM işlemi geldiğindede canlanabilir
      alternatif birsürü yol var final olarakta ülkeler arası birleşimler yaparlar genede 3-4 seneden aşağı bitmez bu oyun planlarınızı yaparken genede bu yorumu iplemeyin çünkü metin2 de ne olacağı hiçbir zaman bilinmez :)

sorcerforler wrote:

Metin2 nin en azından TR için
      en az 5 yıl ömrü olduğunu düşünüyorum.
      Hemen yuhalamadan önce şöyle bakınız
      Bu birleşim sonrası ölü server ortaya çıkması en kötü 1.5 sene diyebiliriz.
      Sonrasında tekrar bir birleşim gelir 3-4 svye düşer( bu birleşimlerin T1-T2 olacağı çok yüksek ihtimal )
      Sonrasında mt2 nin tekrar bitme durumuna geldiğindede 1-99 eski bir server açıp reklamlayıp tekrar aktif hale getireceklerinden şüphem yok. Bunun haricinde bitmeye yakın legal bir şekilde TL ALIM-SATIM işlemi geldiğindede canlanabilir
      alternatif birsürü yol var final olarakta ülkeler arası birleşimler yaparlar genede 3-4 seneden aşağı bitmez bu oyun planlarınızı yaparken genede bu yorumu iplemeyin çünkü metin2 de ne olacağı hiçbir zaman bilinmez :)

peki bende şöyle bi teori ortaya atıyorum oyun yöneticileri oyunun fişini çekmeye çalışıyorlarsa ya peki tamamen bitirmeye yönelik atıp oyuncuyu tamamen el çektirmeye yönelik adımlar atıyorlarsa ?
      Bot satın alım konusunda sınırlandırma yapılması lazım gidip bir bilgisayardan 60 client sokuyorlar oyuna sonra serverda yer bulamıyoruz bununla yetinmeyip 2-3 bilgisayar kullanan da var daha önce gördüm 6 client ile koskoca servera sığamıyorum yer yok resmen

GaRaGENeRAL wrote:

Türkiye'de bu oyun çöp olmaz siz rahat olun.. Her zaman olduğu gibi piyasa biraz canlanır.. daha sonra düşüş başlar daha sonra yeni server gelir.. Yıllardır böyle İçiniz rahat olsun Bol Kazançlar..

Aynen katılıyorum.

Sancak (TR) + Destan (TR) + Rubinum (TR) Bu 3 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "EGE" olacak. Ruh Etkinliğimiz kalıcı sunucu etkinliği olacak, Destandan gelenlerde dahil oto av geçerli olacak.Gunhan (TR) + Avrasya (TR) + Asena (TR) Bu 3 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "EZEL" olacak.Dodurga (TR) + Saruhan (TR) → Bu 2 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "BARBAROS" olacak.

üste bi yeni swde açılır birde event bassalar 1 ay off :D

Post was edited 1 time, last by “DragonMyTH” ().

banlarla piyasanın içinden geçtiler. 2. dalga bandan sonra simya piyasası resmen yarı yarıya düştü + basmalar ve okeyler fiyat konusunda o kadar etkinlenmedi ama alıcı kalmadı 2 günlük pazarın yarısı satılmıyor.tr hiç olmadığı kadar kötü durumda bence tr sona doğru yaklaşıyor ama private serverların bitmesinin imkanı yok. zaten oyunun %99u eski oyuncular adamlarda her türlü oyunu açabilecek sistem var ama alışkanlık bağımlılık artık ne derseniz bırakamıyolar metin2yi. bu kemik kitle yaşadıkça oyun ölmez ama birkaç yıla trnin oyun dışı piyasası da kalmayacak gibi duruyor private serverlara yönelecek herkes.

Post by “xgamerz1” ()

This post was deleted by “NCT”: “spoiler kullanılmayan karmaşık yorumlar uyarısız silinecektir.” ().

Post by “Baldwinn” ()

This post was deleted by “NCT” ().