sunucu birleştirmesinin getireceği etkiler

Post by “Papadapulos” ()

This post was deleted by “NCT” ().

Post by “Baldwinn” ()

This post was deleted by “NCT” ().
      kötümser düşünenlerin niyetleri hakkında bir fikrim yok ancak kesinlikle söylediklerine katılmıyorum.

- Oyunun normal şartlarda miyadını çok önceden doldurmuş olması gerekirken (50-60 swli dönemlerin 10lu sayılara düştüğünde) kemik kitle bu oyunu ayakta tuttu, daha sonra yapılan oyundaki her türlü gelişme oyuncu açısından gayet olumludur (oyunun türkçeleştirilmesinden,steam'a bağlanmasına hatta pet sisteminin getirdiği zorluktan parası olanın kral olduğu biyolog görevi hızlandırıcısına kadar) nitekim söyleceğim şeyler, oyun yeni oyuncular açısından çok az gelişme kat ediyor ancak kemik+mevcut oyunculardada son derece cazip durumda sıcak para dönüyor.Swlerin birleşmesi bu durumu daha da arttıracaktır, ancak yang üreticileri açısından bu durum iyi olmadı bir arkadaşın bahsettiği gibi slot yok, daha doğrusu yeterli değil bu durumda çok yakın zaman içerisinde yeni bir sw açılacaktır anlamına geliyor.Yaza girerken bu söylediğimin doğru çıkacağını düşünüyorum.Benim teorimde ise bu oyunun bu şartlarda en az 3 yılı olduğudur.