Farmbot Rota Seri Kesme

Farmbot Rota Seri Kesme

Dostlar Farmbotta rota çizip waithack + waithack range ile slot kestirenler oluyor. Adamları izliyorum taramalı tüfek gibi vuruyolar slotlara , Bende waithack range vs. herşey açık olmasına rağmen slot uzaktan gelene kadar ölmüyor . Digerleri kadar seri vuramıyorum bunun için hangi özelliği yapmam lazım
      İtem farkı vs. diyecekler için şöyle diyim öz1 de veya tapınak sonunda 30 40lv itemsiz sadece lvl silahlı adamlar tüm alanın içinden geçiyor slotları doğar doğmaz yok ediyolar . Aynı lvl silahı bende de mevcut waithack + range vs. bende de açık ama aynı serilikte kesemiyorum
      Waithack range aç sadece waithack slotları ittirerek kestiği için pek iyi değil ikisini açmak ta iyi olmuyor birde sanırım o kişiler ekstradan script vs kullanıyorlar 21 range kullanıyor genelde millet o kişilerin 25-30 range kullandığını gördüm internetleri hızlı sanırım baya farmbotta rota ciz o rotayı gezerken waithack range ile yok ediyor zaten iyi bir şekilde

ercan1479 wrote:

Waithack range aç sadece waithack slotları ittirerek kestiği için pek iyi değil ikisini açmak ta iyi olmuyor birde sanırım o kişiler ekstradan script vs kullanıyorlar 21 range kullanıyor genelde millet o kişilerin 25-30 range kullandığını gördüm internetleri hızlı sanırım baya farmbotta rota ciz o rotayı gezerken waithack range ile yok ediyor zaten iyi bir şekilde
      Dediğin şekilde de yine aynı hızda kalıyor , gördüğüm diğer botlar çok çok daha seri kesiyor bunu nasıl sağlayabiliriz o önemli . 15 Lvde tapınak sonuna gelip boş çarla tüm odayı kesenini gördüm adam orda 10 15lv çarları bota bırakıp 50 60a kasıyor çarı . Damagesi düşükte olsa çarda 0 itemde olsa süper hızlı vurduğu için slot gelemeden ölüyor adama