M2BOB A YENİ ÖZELLİKLER GELSİN Mİ?

Bence wait hack geliştirilmeli 10000 civarına çıkmalı tüm haritayı tek saniyede kesmeli karakter.

Siz şaka mısınız? Daha ne gelişmesi ne geliştirmesi? Karakteri neredeyse tanrıya dönüştürdüler gerçek oyuncuyu bıktırdılar şimdi ise sürekli gelişsin gelişsin diyen aç gözlülerin problemini çekiyoruz. M2Bob artık gelişmemeli.

ahmetzcx wrote:

Bazen gözünüzün doyması gerekiyor. Bot diğer oyuncuların gözüne daha çok battıkça daha çok ban yeriz 2 kat slot kesince 2 kat kazanacaksınız sanmayın.

2 kat slot kesince herkes kassada nerden baksan 1.2 1.4 kat para kazanırsın
    1 haftayı geçti ban yemiyorum.yediğimdede millet 1 2 satte bir yiyom diye konu açarken 4 5 günde 1 yiyordum. ben bütün haritayı kessin demiyorum. otomatik özellikleri gelişsin diyorum.
    bot eq düzgün çalışmıyor. (düzeltilmeli)
    istediğin npc ye item satabilmelisin.
    peti otomatik besleyebilmelisin.
    Bu balık scripti bizde yokken bazı modlarda vardı.(zynix vs. şuan aktif olan modları yazmıyorum)
    itemleri depoya atma ve simya hızlı yükseltme eklenmeli(2 yıldır bazı insanlarda var bu özellik zynix vs. bu yönetici başlat durdur bizde yokken onlardada vardı) sözde bu simya olayı 5 6 ay önce gelcekti modlar konuları siliyordu. Bunlarıda gördük bu forumda. gerçi şuan simya olayıda bitti. bu saatten sonra gelsede fayda yok. Bu modlar köşeyi döndü.
    bazen diyorum Slait bazı özellikleri sadece modların kullanımına mı acıyor.
    Bu arada bi öneri de fln bulunacaksanız sakın ola türk kısmında açmayın konuyu. direk slait ile muhattap olmak için ingilizce yazın. bir modaratörün bu iletmesi gereken bilgileri bile zamanında iletmeyip kafasına göre sıraya koyup ilettiğini kendi yazdı bu forumda.(bazı arkadaşlarının istekleri varmış ilk onlar olsunmuş sonra iletçekmiş.)

Post was edited 8 times, last by “SirAto” ().

Show Spoiler

SirAto wrote:

ahmetzcx wrote:

Bazen gözünüzün doyması gerekiyor. Bot diğer oyuncuların gözüne daha çok battıkça daha çok ban yeriz 2 kat slot kesince 2 kat kazanacaksınız sanmayın.

1 haftayı geçti ban yemiyorum.yediğimdede millet 1 2 satte bir yiyom diye konu açarken 4 5 günde 1 yiyordum. ben bütün haritayı kessin demiyorum. otomatik özellikleri gelişsin diyorum.
    Bu balık scripti bizde yokken bazı modlarda vardı.(zynix vs. şuan aktif olan modları yazmıyorum)
    itemleri depoya atma ve simya hızlı yükseltme eklenmeli(2 yıldır bazı insanlarda var bu özellik zynix vs. bu yönetici başlat durdur bizde yokken onlardada vardı) sözde bu simya olayı 5 6 ay önce gelcekti modlar konuları siliyordu. Bunlarıda gördük bu forumda. gerçi şuan simya olayıda bitti. bu saatten sonra gelsede fayda yok. Bu modlar köşeyi döndü.
    Bu arada bi öneri de fln bulunacaksanız sakın ola türk kısmında açmayın konuyu. direk slait ile muhattap olmak için ingilizce yazın. bir modaratörün bu iletmesi gereken bilgileri bile zamanında iletmeyip kafasına göre sıraya koyup ilettiğini kendi yazdı bu forumda.(bazı arkadaşlarının istekleri varmış ilk onlar olsunmuş sonra iletçekmiş.)

Hiçbir moda ekstra özellik verilmiyor, git kodlama öğren yap sana kimse yapma demiyor. Sende yıllarını harca kodlama öğren kullan 20tl verip burda herşeyi kullanmayı bekliyorsun, yok öyle bir dünya. Kafasına göre diye bir durum yok bir tane mod yok burda biri yapmazsa diğeri yapar, Slaite sorarak öğrenebilirsin ne kadar çok konuda yardımcı olduğumu :D Hayatta bir işe yaramayıp 100tl verip zengin olma hayalin varsa o kafandaki Dünya yok maalesef :D

Post was edited 3 times, last by “.FANKI” ().

toplu markete gönderme
    cevabım budur
    MerhabaKusura bakmayın ama sırada bekleyen onlarca hata bildirimi ve özellik varken bunu araya sıkıştırmak istemiyorum.Bazı arkadaşlarımız haftalardır bazı sorunların çözülmesi için bekliyorken araya bu tür şeyleri sıkıştırma etik olmayacaktır.Lütfen kişisel olarak algılamayın. Öneriden yana bir sorun yok yakında listeye eklenecek.
    yazılan aynen budur.
    sıraya koyduğunu bu metinde belirmiş.iletme sırası :) slait zaten sıraya koyuyor direk yapmıyor. birde moderatörlerin iletme sırası var. direk slait ile iletişim daha sağlıklı.
    linkte yukarıda.
    zynix ile konusunca hiçbir ücret alınmadığını hatta bedava bob üyeliği dahi alınmadığını belirtmişti. sende extra hiçbir script almıyoruz diyorsun. galiba hayırına burada modsunuz. :)
    20 tl veriyormuşsun yazmıssın aylık 6 clientte aldığım oldu 2 cliente düştüğümde şuan 4 clientim var.yıllık 4000tl + veriyorum. 20 tl ye aylık bob yokBir konuyu küçümsemek için olmayan rakamı kullanma.O rakamın Gerçek olmadığını herkes biliyor.Yüksek miktarlarda ücret yatırdığım bir programdan en iyisini beklemek çok normal bir şey.Bu ban dalgaları ile bir sürü bob kullanan oyunu bırakacağını düşünüyorum. bu sayade slaitin özellik eklemeyi daha hızlandıracağını düşünmekteyim.(umarım yanılmam).Simya konularını boba eklenecek yazıp sildiğin kısmına birşey yazmamışsın :) bir grubun elinde olan özellikleri boba eklenmemesi için uğraşan modlar vardı.(start stop menagerın boba eklenilmemesi için yırtınıldı resmen.emekli bir mod yaptı bunu.(Yine simyayı etkileten bir özellik)).Alman forumunda serbest olup türk forumunda silinen(yasakmış) konular var . :)

Post was edited 19 times, last by “SirAto” ().

SirAto wrote:

ahmetzcx wrote:

bu yorum ve yine alttaki yoruma istinaden yazma gereği duydum
    bizlere ayda 1 ve 2 tane key veriliyor istesek fazlasııda verilir ama tenezzül dahil etmiyoruz key falan derdimiz yok yaptığımız harcamanında hesabı yok sizler gibi bizde bot kuruyoruz kazancımızı böyle elde ediyoruz.
    Yazılım bilen insanlar kendi geliştirdikleri şeyleri paylaşmak zorunda değiller mod olsun normal kullanıcı olsun farketmez
    2 tane key için elbette burada bulunmuyoruz burada yıllardır bir düzen var ortalama 300 kişi olsa aileleriyle birlikte 1000 kişiye katkı sunulduğu bir yerde elbetteki bu topluluğa zarar verecek tehlikeye ve riske atacak şeyleri kaldıracağım 1 2 kişinin keyfi olacak diye tüm topluluğun bir anda büyük sıkıntılar yaşamasına müsade etmemek için 2013 2014 ten beri buralardayız her kullanıcının kendi geliştirdiği yaptığı şeyler vardır herşeyden öte bot işi disiplin ve istikrar meselesi isterse tüm scriptler tüm dosyalar herşey kullanıcının elinde olsun yetersiz
    30 40 tane yabancı kısımdaki kullanıcının açtığı şeyle TR deki açılan şeyler arasında büyük fark var kısaca bu düzenin gelmesi için çok büyük bedeller ödendi sayfalar dolusu yazılır hepimiz insanız hatamız olmuştur herkes para veriyor ve düzgün şekilde kullanmak istiyor bugüne kadar işleyiş sorunsuz şekilde devam etti gittiği yere kadarda devam
    Mevcut özelliklerin en az %30 u modların istişare etmesiyle eklenmiştir testler yapılır mantığı anlatıllır geriside geliştiricinin bilgi donanımına kalmıştır

Güneş tuğumuz, Gök çadırımız olsun.

"Kün tuğ bolgıl, kök kurıkan.

KIZILPENCE wrote:

SirAto wrote:

ahmetzcx wrote:

bu yorum ve yine alttaki yoruma istinaden yazma gereği duydum
    bizlere ayda 1 ve 2 tane key veriliyor istesek fazlasııda verilir ama tenezzül dahil etmiyoruz key falan derdimiz yok yaptığımız harcamanında hesabı yok sizler gibi bizde bot kuruyoruz kazancımızı böyle elde ediyoruz.
    Yazılım bilen insanlar kendi geliştirdikleri şeyleri paylaşmak zorunda değiller mod olsun normal kullanıcı olsun farketmez
    2 tane key için elbette burada bulunmuyoruz burada yıllardır bir düzen var ortalama 300 kişi olsa aileleriyle birlikte 1000 kişiye katkı sunulduğu bir yerde elbetteki bu topluluğa zarar verecek tehlikeye ve riske atacak şeyleri kaldıracağım 1 2 kişinin keyfi olacak diye tüm topluluğun bir anda büyük sıkıntılar yaşamasına müsade etmemek için 2013 2014 ten beri buralardayız her kullanıcının kendi geliştirdiği yaptığı şeyler vardır herşeyden öte bot işi disiplin ve istikrar meselesi isterse tüm scriptler tüm dosyalar herşey kullanıcının elinde olsun yetersiz
    30 40 tane yabancı kısımdaki kullanıcının açtığı şeyle TR deki açılan şeyler arasında büyük fark var kısaca bu düzenin gelmesi için çok büyük bedeller ödendi sayfalar dolusu yazılır hepimiz insanız hatamız olmuştur herkes para veriyor ve düzgün şekilde kullanmak istiyor bugüne kadar işleyiş sorunsuz şekilde devam etti gittiği yere kadarda devam
    Mevcut özelliklerin en az %30 u modların istişare etmesiyle eklenmiştir testler yapılır mantığı anlatıllır geriside geliştiricinin bilgi donanımına kalmıştır

bak ne kadar yapıcı bir dille açıklamışsın bir senin yazdığına bak birde diğer modun. saygılı cevabın için teşekkür ediyorum. @KIZILPENCE
    Evet ücret alınmıyor, herhangi bir özellik verilmiyor. Forumdaki aktiviteye göre aylık olarak 30günlük 1 veya 2 tane key veriliyor ki bunada ihtiyacım yok yani evet bir nevi hayrına moderatörlük yapıyoruz. Benim o zamanlar moderatör olmamam burdaki işi bilmiyorum anlamına gelmiyor burdaki en eski kişilerdenim :) Yüksek miktarda para yatırıyorsan sende hayrına yatırmıyorsun değil mi demek ki karşılığını alıyorsun senin yüksek miktar verip vermemen sana kalmış. 30 Günlük bir adet m2bob key'i 89₺. Evet sadece 89₺ verip senin deyiminle köşeyi dönmeyi bekliyorsun. Bir grubun elinde bir özellik varsa bu onun emeğidir bunu farketmen gerekiyor. Kimseye gökten inmiyor bu, aç youtube kodlama öğren sende yap. Hem de paran cebinde kalsın :) Bizim iletmediğimizi düşündüğün bir konu varsa ingilizce olarak Slait'e yaz bakalım herhangi birini iletmediğimizi söylecek mi. Tabiki gereksiz şeyleri iletmeyeceğiz çünkü moderatörüz bir ekibin parçasayız ve olabilidğince saf şekilde çalışmak isteriz. Bir ton gereksiz şeyi araya sokarak yığın oluşturamayız. Elene elene önem sırasına göre ve topluluk isteğine göre belirlenir bunlar. Bir veya iki kişinin isteğine göre bunlar yapılmaz. Ve bende gayet yapıcı bir dille konuştum, hatta yukarıdaki yazım direk senin yazındaki dille aynı belki daha yapıcıydı :) Moderatör olmam her şeyi sineye çekeceğiz anlamına gelmiyor. Sen nasıl gelirsen bende öyle gelirim. Ve ek olarak Zynix'e laf etmişsin ama bottaki kritik özelliklerin bir çoğunu eklemiştir :) bunuda bilmeni isterim ve forumda hala scriptleri var. Maalesef insanlara iyilik yaramıyor.

Post was edited 1 time, last by “.FANKI” ().

.FANKI wrote:

Evet ücret alınmıyor, herhangi bir özellik verilmiyor. Forumdaki aktiviteye göre aylık olarak 30günlük 1 veya 2 tane key veriliyor ki bunada ihtiyacım yok yani evet bir nevi hayrına moderatörlük yapıyoruz. Benim o zamanlar moderatör olmamam burdaki işi bilmiyorum anlamına gelmiyor burdaki en eski kişilerdenim :) Yüksek miktarda para yatırıyorsan sende hayrına yatırmıyorsun değil mi demek ki karşılığını alıyorsun senin yüksek miktar verip vermemen sana kalmış. 30 Günlük bir adet m2bob key'i 89₺. Evet sadece 89₺ verip senin deyiminle köşeyi dönmeyi bekliyorsun. Bir grubun elinde bir özellik varsa bu onun emeğidir bunu farketmen gerekiyor. Kimseye gökten inmiyor bu, aç youtube kodlama öğren sende yap. Hem de paran cebinde kalsın :) Bizim iletmediğimizi düşündüğün bir konu varsa ingilizce olarak Slait'e yaz bakalım herhangi birini iletmediğimizi söylecek mi. Tabiki gereksiz şeyleri iletmeyeceğiz çünkü moderatörüz bir ekibin parçasayız ve olabilidğince saf şekilde çalışmak isteriz. Bir ton gereksiz şeyi araya sokarak yığın oluşturamayız. Elene elene önem sırasına göre ve topluluk isteğine göre belirlenir bunlar. Bir veya iki kişinin isteğine göre bunlar yapılmaz.

O konuda haklısın para kazanmasam zaten burda olmam.Sizin kadar yazamasamda (c# ile yazılan simya eklentisi gibi).Benim elimdede bazı python scriptler var. Ben senin yazdığın bir şeyi istemiyorum. slaitten talep ediyorum ama bunun engellenmeye çalışıldığını hissediyorum.Sorunun çıkış noktası sadece bu. Belki haklıyım belkide yanılıyorum ama hissettiğim ve yorumladığım bu.
    zynix konusuna gelecek olursak ilk başlarda bende kendisini çok severdim.Çok yardımcı oldu. belki bezdi belki başka bir şey.ama son zamanlarda yaztığı bazı şeyler beni rahatsız etti. @.FANKI

Post was edited 4 times, last by “SirAto” ().

Burada bazı konuşmalar dikkatimi çekti . Sadece güldüm. :D
    İstediğiniz herşey'i. Start tuşuna basılıp,ardından her şeyi elde etmek mi istiyorsuz.. Eğer düşünceniz bu ise zaten öyle :D Lakin işi bilene, Bilmeyende sabredecek. yeri gelecek. Bot dahi olsa, sabahlara kadar bekleyecek. sorunu varsa kendisi çözmeye çalışacak.
    Bu bende öyle idi. Ve hala öyle bilen bilir. Fazla konuşmaya gerek yok. Herkese bol kazançlar..

Saygılarımla..

Bummbe3t wrote:

ben yeni özellik olarak wonu botun satmasını mümkünse parayıda banka hesabıma geçmesini istiyorum slait beye iletirmisiniz hayırlı bayramlar

alay etmeye çalışmışsında olmamış.oda mümkün.
    kendin sattığın sitelerde değil. hesabın id şifresini verip müşteri aramakla uğraşmadığın sitelerde.

karotis wrote:

Arkadaşlar aç gözlülük iyi bişey değil yetinmeyi bilin :d

millet kırılıyor sen yetinmeyi bil diyorsun. aylık yatırdığı ücretini çıkaramayan adam var :) (haftalık bakan adamlar)
    bob büyük bir kitle kaybedecek gibi.(bu süreçte sonrasında sürece göre toparlayabilir)
    kimle konuştuysam gelirleri düştü.

Konu amacını aştığı için konuyu kapatıyorum, unutulmamalı burası bir kazanç vaadeden bir yer değil, asıl amaç insanların eğlenmesidir. Burayı bir amaç olarak kullanıma getiren sizlersiniz bot parasını cıkaramıyor diye saçma bir cümle kuramazsınız çünkü size kimse para kazanma vaadi vermiyor bu platformda.