[How To] Get to login code manually

[How To] Get to login code manually

English
      Hi everybody

Why should I do this?
      If we do this, it will cause less errors for users using 12+ clients.

Do I have to do this every day?
      No, you don't have to do this every day, but if you're using a proxy or VPN, these codes could be an invalid.

What should I pay attention to when getting these codes?
      When you get these codes, make sure you have a new ip address and a new account, and also clean the folders in the file path I will show you.

How do I do this?

###While doing these, the gameforge client should not work in any way, so check the task manager. Do it with a new ip address of your modem without using a proxy and VPN. Or you can do it with an LTE connection.
      ###
      1- First, open the run service with the Windows + R key and type %temp%

2-
      Delete this folder GameforgeClient and then go to one up folder, LOCAL folder

3- Delete this folder Gameforge4d

4- Start gameforge client and login new account

5- And click config

6-
      Click on the GF Login options button on M2bob. And click Readout new login code button

In this way, you will have taken a code manually and you can use this code up to 6 accounts.

You can get new codes by repeating these steps from scratch.

Remember, you have to do it from the beginning every time. A new ip address, new account and deleted files.

Türkçe

Herkese merhaba

Neden bunu yapmalıyım?
      Bunu yaparsak, 12'den fazla istemci kullanan kullanıcılar için daha az hataya neden olur.

Bunu her gün yapmak zorunda mıyım?
      Hayır, bunu her gün yapmanız gerekmiyor, ancak bir proxy veya VPN kullanıyorsanız, bu kodlar geçersiz olabilir.

Bu kodları alırken nelere dikkat etmeliyim?
      Bu kodları aldığınızda yeni bir ip adresiniz ve yeni bir hesabınız olduğundan emin olun, ayrıca size göstereceğim dosya yolundaki klasörleri temizleyin.

Bunu nasıl yaparım?

### Bunları yaparken gameforge istemcisi hiçbir şekilde çalışmamalıdır, bu nedenle görev yöneticisini kontrol edin. Bir proxy ve VPN kullanmadan modeminizin yeni bir ip adresi ile yapın. Veya bunu bir LTE bağlantısıyla yapabilirsiniz. ###
      1- Öncelikle Windows + R tuşu ile çalıştırma servisini açın ve %temp% yazın.

2-Bu dosyayı silin GameforgeClient ve ardından bir üst klasör, LOCAL klasörüne gidin.

3- Bu klasörü silin Gameforge4d

4- Gameforge istemcisini başlatın ve yeni bir hesapla giriş yapın.

5- Oyna butonun yanında bulunan ok işaretine tıklayıp configi açın.

6- M2bob'ta bulunan GF Login options butonuna tıklayın ve Readout new login code butonuna tıklayın.

Bu sayede manuel olarak bir kod almış olursunuz ve bu kodu 6 hesaba kadar kullanabilirsiniz.

Bu adımları sıfırdan tekrarlayarak yeni kodlar alabilirsiniz.

Unutma, bunu her seferinde baştan yapmalısın. Yeni bir ip adresi, yeni hesap ve silinmiş dosyalar.

Post was edited 1 time, last by “.FANKI” ().

Thanks for the guide :) I have some questions:
      1. Is it necessary to do it, when i use bot just for 6 accounts?
      2. Does it solve error " ) Maybe your IP is blocked, try chancing the IP. This can be especially true if you are using VPN.2) Maybe you logged in too many accounts with the same IP. In that case wait a few hours and retry3) Maybe your accounts is banned. In that case, try it with a created account and a different IP4) Try logging in with the Gameforge Client. If this dosen't work either you can refer to GF login fix from the forum " ?
      3. When i follow correct the instruction, does it 100% safe?
      4. Are you 100% sure i cant use proxy/ VPN to do that? Unfortunately i can't change ip adress of my modem everytime ;/
      Show Spoiler

abvq wrote:

2. Does it solve error " ) Maybe your IP is blocked, try chancing the IP. This can be especially true if you are using VPN.2) Maybe you logged in too many accounts with the same IP. In that case wait a few hours and retry3) Maybe your accounts is banned. In that case, try it with a created account and a different IP4) Try logging in with the Gameforge Client. If this dosen't work either you can refer to GF login fix from the forum " ?
      4. Are you 100% sure i cant use proxy/ VPN to do that? Unfortunately i can't change ip adress of my modem everytime ;/

You don't need to do this if you only use 6 clients. It will be enough to open the top option in Gf login options.

.FANKI wrote:

logincode1.ini 1.slotu temsil eder
      logincode2.ini 2.slotu temsil eder bu şekilde gider.

guide için çok teşekkürler bilmeyenler için de gerekliydi fakat şu kısmı pek kavrayamadım: logincode 2.ini 2. slotu temsil ediyorsa yeni bir ip ve hesap ile aldığım kodu nasıl 1-6 arasına dağıtıcam o zaman tek tek 6 kod almam mı gerekecek?
      yoksa çözüm şu mu: yeni bir ip ve hesap ile aldığım kodu each different slot sekmesinde 1'e okutucam sonra 2'ye alıp 2'ye de okutucam bu şekilde 6'ya kadar ? (yani 1-6 arası hep aynı kod olmuş olacak). teşekkürler kolay gelsin

Post was edited 1 time, last by “xgamerz2” ().

.FANKI wrote:

Show Spoiler

abvq wrote:

You don't need to do this if you only use 6 clients. It will be enough to open the top option in Gf login options.

Thanks for the answer. To sum up, if i bot for 6 accounts using proxifier, then i should avoid red error on my gameforge client?
      kardeş ilk tik token çekiyorsun o tokeni logincode1 çara ekliyorsun o ilk tiki kaldırdığında girmiyor oyuna nerde 50 defa söylemiş kardeş oyuna 2 türlü giriş sistemi var biri ilk tiki açtığında oto kod ikincisi o kodla logincode1 yapıştırmak ama bu adam yukarda o tiki kaldır diyor o tik kalkıncada tokeni okumuyor sen git araştır istersen biraz he ne dersin..

EDİT bu arada o üstteki ilk tiki kaldırırsan ne yaparsan yap oyuna giremezsin

Post was edited 1 time, last by “asterix” ().

.FANKI wrote:

Msconfig wrote:

ibb.co/s5svddc 12 client kullanmaktayım. 6+6 şeklinde 2 farklı kod kullanıyorum. Fakat baştaki logincode otomatik olarak oluşuyor. Nerde yanlış yapıyorum?
      ibb.co/QFSfJbx @.FANKI

en üstteki işareti kaldırırsan otomatik oluşmaz

eş zamanlı 18 hesap oynatmak için 6+6+6 şeklinde 3 koda ayırmalı mıyız yoksa üstteki otomatik olan da hata vermemesi veya ban yememek için yeterli mi ?
      eş zamanlı 12li oynatıyorum şu an hiçbir sorun yok o yüzden sordum (arada bir tekli ikili banlar hariç)
      çok başarısız bır işlem.bunu yetkılı kısılerde farkında sanırım artık?
      sureklı bu konuya yonlendırıyorsunuz fakat ça lı şm ıy or!
      maunel tek tek kaydedıyoruz gırıs saglanıyor 2/3 saat sonra hata çıkıyor.
      lütfen buraya yonlendırmeyın ınsanları sankı çalısıyor!
      oyun yok jhatası ıcınde oyle yapıyorsunuz temp tekı bı dosyayı ve gf dosyasını sılın duzelır dıosunuz duzelmıyor.ınsanları oyalamayın sıktınız artık.
      duzgun bır guncelleme gelene kadar elımızden bırsey gelmıyor bekleyın deyınkı bızde emek vermeyelım ya.hergun çar kasıyoruz.her aksamında banlanıyoruz vea ip engellemesınden dolayı gırıs yapamıyoruz.

xgamerz2 wrote:

.FANKI wrote:

Msconfig wrote:

ibb.co/s5svddc 12 client kullanmaktayım. 6+6 şeklinde 2 farklı kod kullanıyorum. Fakat baştaki logincode otomatik olarak oluşuyor. Nerde yanlış yapıyorum?
      ibb.co/QFSfJbx @.FANKI

en üstteki işareti kaldırırsan otomatik oluşmaz

eş zamanlı 18 hesap oynatmak için 6+6+6 şeklinde 3 koda ayırmalı mıyız yoksa üstteki otomatik olan da hata vermemesi veya ban yememek için yeterli mi ?
      eş zamanlı 12li oynatıyorum şu an hiçbir sorun yok o yüzden sordum (arada bir tekli ikili banlar hariç)

manuel olarak ben 3 ayrı ip den hesap olusturdum.her hesabın kodunu 6 cillente ekledım.
      6/6/6 olarak giriş yapıyor 2 saat sonra farkedılıyor (atma kopma olmamasına ragmen bunu bahane bılıp örtmesınler guncellemelerını)
      başarısız bazı fake hesapların calıstıgını ve sorun olmadıgına ınanmayın FAKE HESAP HEPSI.