[TR] Valeria2

New

kanka ilgilenmiyorlar tam 0 günlük satın aldım çok konu açtım farklı hesaplarla +400tl param boşa gitti yapacak bişey yok yapmıyorlar inatla şimdi yapsalarda sv nin ilk günleri bitti
      bu böyle sürer gider eskiden herşey daha iyiydi
      ama m2bob u bitirdiler
      daha hala alacaklarıı zannetmiyorum
      ılgı alaka yok para iadeside yapmadılar
      bu saatten sonra çözdeserde iş işten geçti falan

New

halabaya kardeşim 5 premium üyenin buraya mesaj atmasına gerek yok benim görüşüm açıkca demen veya anlatman gerekiyor serverin durumuna göre ben daha yeni aldım denedim yazık değilmi ha belirtiyoorsunuz çalışmayabilir diye ama sizin epeyi bir süredir piyasada adınız var ha serverde bot kullananlar var hangi bot olduklarını bilmiyorum bizim de paramıza yazık kardeşim dc den de yazıyorum bakmıyorsun anlamıyorum ne yapmaya çalışıyorsun.

Bu konuyla ilgilenir misin ? biz 3 premium üye yeteriz diye düşünüyorum. Yapılırsa bizi bilgilendirirsen sevinirim iyi çalışmalar iyi günler

New

ya bilader sv açılıyor.... deniyoruz çalışmıyor...
      konu açıyoruz 5 kişiyi toplamamız 3 günümüzü alıyor
      + üstelik mesajmızı görmesi 2 gün
      fixlemesi 1 gün desen
      1 hafta geçmiş oluyor svnin başını kaçırıyoruz neden botu alalımki :D sv zaten haftalık gibi bişey üstelik botu halledene kadar 1 haftalık alan insanların botu da bitiyor asdnkjsadaflnbsdjafknjsadffsdaljfnlsnadf:D:D abi gülünççç baya gülünç
      amaaaaaan ben buraya sabaha kadar yazarım onlar sunu yazar /spam atma/ :) o yüzden botu almıyoruz burayıda işgal etmiyoruz ufak ufak uzuyoruz
      hadi eyw

New

Show Spoiler

volk4nn123 wrote:

ya bilader sv açılıyor.... deniyoruz çalışmıyor...
      konu açıyoruz 5 kişiyi toplamamız 3 günümüzü alıyor
      + üstelik mesajmızı görmesi 2 gün
      fixlemesi 1 gün desen
      1 hafta geçmiş oluyor svnin başını kaçırıyoruz neden botu alalımki :D sv zaten haftalık gibi bişey üstelik botu halledene kadar 1 haftalık alan insanların botu da bitiyor asdnkjsadaflnbsdjafknjsadffsdaljfnlsnadf:D:D abi gülünççç baya gülünç
      amaaaaaan ben buraya sabaha kadar yazarım onlar sunu yazar /spam atma/ :) o yüzden botu almıyoruz burayıda işgal etmiyoruz ufak ufak uzuyoruz
      hadi eyw

5 kişinin istendiği yıllardır olan bir durum postlar her gün bakılıyor ID varsa genelde haftada 2 veya 3 hotfix atıyorlar bence saldırı odaklı değil çözüm odaklı baksanız hemen halletmiştiniz ;)
      emekli

New

bakın.
      ben tam 21 swde denedim sonuca ulaşamadım.
      eskiden cumadan cumaya sw acılırdı
      açıldığı gibi bot çalışırdı ve bunun konusu dahi açılmazdı
      ama şuanda offical sunuculara onem gösterdıklerınden bu tarz servarların üstüne düşmüyor guvenlık kırmada gecıkıyorlar anlatmak ıstedıgım bu
      eskıden sw acılır acılmaz girebildiğim yere şimdi 5 kişinin ıd sı gereklı oldu ?
      durum şu ne 5 kısının ıd problemı nede offical sorun
      botun çalışma alanı cok daraldı
      yarın çözeceklerını soyluyorlar acaba yarın sadece bu servar ıcınmı yoksa genel cozummu
      eğer bu servar için ise millet itemlerini satmaya başladı bile:)
      yapmalarına çokta bı gerek kalmadı
      işte anlatmak ıstedıgım tam da bu herkes bırakırken bız daha yenı başlamış olucaz madem bu illeti kullanıyoruz herşey düzgün olsun bu gibi grevlere ihtiyaç duymayalım